Połącz się z nami

Newsy

Facebook ułatwi nam wspieranie inicjatyw

Jedno kliknięcie pozwoli wam przyłączyć się do danej inicjatywy.

Opublikowane

dnia

Pewnie nie raz widzieliście lub nawet braliście udział w jakiejś inicjatywie na Facebooku, która miała na celu zwrócić uwagę na jakiś problem lub podkreślić wasze poparcie dla danego zjawiska. Teraz społecznościowy gigant chce wam to ułatwić pozwalając na automatyczną zmianę zdjęcia profilowego.

Facebook jest w tej chwili w fazie testów nowej funkcji, która bez większego wysiłku pozwoli wam zmienić wasze zdjęcie profilowe na określony czas. Jedno kliknięcie pozwoli wam przyłączyć się do danej inicjatywy i nie będzie od was wymagało żadnych więcej działań. Wasze zdjęcie profilowe zmieni się na grafikę wskazującą na wasze poparcie i po określonym czasie wróci do normy, bez waszego dalszego udziału. Takie rozwiązanie ma zachęcić więcej osób do przyłączania się do różnych inicjatyw i uprościć sam proces.

Ostatnim przykładem tak szeroko zakrojonej inicjatywy społecznej była zmiana zdjęć profilowych na Facebooku po legalizacji małżeństw homoseksualnych na terenie Stanów Zjednoczonych.

Dobry duch i woda na młyn naszej redakcji. Pilnuje terminów, buduje treści i tworzy layout magazynu. Czasami też znajduje czas na filiżankę kawy, bez której nie wyobraża sobie życia.

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Facebook uruchamia własny system płatności

Pozwala na przesyłanie pieniędzy wewnątrz aplikacji.

Opublikowane

dnia

Zakupy w Marketplace, urodzinowe akcje charytatywne – Facebook ma sporo zakątków, w których można wydać pieniądze. W przyszłości będzie można zapłacić nie tylko kartą lub przelewem, ale również za pośrednictwem usługi Facebook Pay, która automatycznie obsłuży nasze transakcje.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Kolejna fabryka Tesli powstanie w Berlinie

Będzie produkowała baterie, napędy i niektóre modele.

Opublikowane

dnia

Po Stanach Zjednoczonych i Chinach przyszedł czas na Europę. Elon Musk oficjalnie potwierdził, że kolejna fabryka Tesli powstanie w Niemczech. Plany firmy zakładają, że produkcja ruszy już w 2021 roku.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Apple planuje ekspansję na rynku AR

W planach headset, okulary i nowe funkcje na iPadzie.

Opublikowane

dnia

O tym, że Apple z nadzieją patrzy w stronę rozwiązań AR, wiadomo nie od dziś. Póki co firma stara się zachować w sekrecie swoje plany związane z rzeczywistością rozszerzoną, ale najnowsze przecieki zdają się potwierdzać, że już wkrótce mocno zaznaczy ona swoją pozycję na tym rynku.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Oficjalna premiera Disney+

Serwis streamingowy dostępny dla subskrybentów w trzech krajach.

Opublikowane

dnia

To chyba najbardziej oczekiwana premiera wśród serwisów streamingowych – w końcu po raz pierwszy w jednym miejscu dostępne będą wszystkie produkcje z uniwersum Marvela, Gwiezdnych Wojen czy klasyczne, disneyowskie filmy. Czego jeszcze możemy spodziewać się po usłudze Disney+?

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Google otwiera projekt Google Cardboard

Teraz każdy może stworzyć aplikację VR.

Opublikowane

dnia

Ledwie miesiąc temu pożegnaliśmy Google Daydream, najambitniejszy projekt zakładający wprowadzenie wirtualnej rzeczywistości na smartfony. Na otarcie łez Google daje nam otwarty dostęp do kodu źródłowego i narzędzi służących do budowania apek na nieco bardziej, hmm, chałupniczy headset.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne