Połącz się z nami

Newsy

Pendrive – rekin

Opublikowane

dnia

GOODDRIVE Shark to najnowszy produkt zaprezentowany przez polskiego producenta pamięci, Wilk Elektronik SA. Nowy pendrive wyróżnia się niepowtarzalnym kształtem, wzorowanym na rekinie.

Rekiny znane są też ze swojej wytrzymałości, dlatego też opływowa obudowa Sharka została wykonana z wytrzymałego tworzywa ABS, pokrytego dodatkową warstwą silikonową. Dzięki temu pendrive jest ergonomiczny, a przy tym dobrze zabezpiecza dane zapisane w pamięci.

GOODDRIVE Shark ma też bogate wnętrze… Dzięki wykorzystaniu technologii NAND Flash MLC dane zapisywane z prędkością do 10 MB/s, odczytywane do 20MB/s. Podobnie jak w przypadku innych produktów Wilk Elektronik SA, najnowsza pamięć objęta jest wieczystą gwarancją producenta. GOODDRIVE Shark dostępny jest pojemnościach 2, 4, 8, 16, a wkrótce 32 i 64GB. Sugerowana cena detaliczna 2GB 27zł, 4GB 34zł, 8GB 63zł, 16GB 117zł.

Więcej informacji na www.goodram.com oraz www.wilk.com.pl

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Made by Google 2019 – pozostałe nowości

Coś w podróż i coś dla domu.

Opublikowane

dnia

Gwiazdą konferencji były oczywiście tegoroczne flagowce, ale nie należy zapominać także o innych nowościach. Tym razem poznaliśmy leciutkiego laptopa Pixelbook Go, prawdziwie bezprzewodowe Pixel Buds i kilka urządzeń domowych z serii Nest. Poznaliśmy także datę premiery Google Stadia.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Google Pixel 4 i Pixel 4 XL oficjalnie

Z zaawansowanym aparatem fotograficznym.

Opublikowane

dnia

przez

Długo czekaliśmy na premierę tego smartfona – oto nowy flagowiec Google, Pixel 4 i Pixel 4 XL. Chociaż jego specyfikacja wyciekła do sieci już jakiś czas temu, dopiero na konferencji Made by Google 2019 poznaliśmy wszystkie informacje dotyczące telefonu i jego oprogramowania.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Fundacja Internet Archive udostępnia gry na MS-DOS do pobrania

Aż 2 500 tytułów z lat 80 i 90 do wyboru.

Opublikowane

dnia

Niektórzy czytelnicy na pewno pamiętają erę pierwszych gier na pecety. Stare platformówki, erpegi, puzzle i przygody tekstowe bywają jednak niemożliwe do uruchomienia na nowoczesnych komputerach, nawet za pomocą DOS-owych emulatorów. Na szczęście teraz możemy zagrać w nie za pośrednictwem Internet Archive.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Razer Blade 15 Advanced z optyczną klawiaturą

Wykorzystuje ona podczerwone czujniki.

Opublikowane

dnia

Klawiatury w laptopach dzielą się na dwie grupy: mechaniczne, które są głośne, ale żywotne, oraz te bardziej popularne, membranowe – pracujące cicho, chociaż dość szybko się zużywające. Razer właśnie dorzucił do tego zestawienia kolejny rodzaj przełączników, optyczne.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Ford i Audi prezentują system wirtualnej rzeczywistości do samochodu

Oparty na filmie Narzeczona Frankensteina.

Opublikowane

dnia

Wirtualna rzeczywistość w aucie to technologia, która zmieni dowolny przejazd w interaktywną przygodę – oczywiście o ile nie siedzimy na fotelu kierowcy. Ford, Audi Holoride i Universal Monsters zaprezentowali właśnie system rozrywki VR do samochodu.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne