Połącz się z nami

Newsy

Eee Slate EP121 – tablet Asusa

Eee Slate EP121 to zaawansowany tablet, który stanowi odpowiedź na potrzeby zarówno użytkowników indywidualnych, jak i biznesowych. Tablet ASUS Eee Slate EP121 został wyposażony w duży ekran multi-touch i procesor Intel Core i5, dzięki czemu stanowi on idealną kombinację wydajności i mobilności. System operacyjny Windows 7 Home Premium sprawia, że urządzenie to może wykonywać te same zadania, co każdy komputer stacjonarny lub notebook.

 

12,1-calowy pojemnościowy ekran o wysokiej rozdzielczości sprawia, że Eee Slate EP121 jest idealną platformą mobilnej rozrywki. Eee Slate EP121 jest sprzedawany z elegancką, pełnowymiarową klawiaturą Bluetooth, nieocenioną w przypadku konieczności pisania dłuższych tekstów. Wbudowana w klawiaturę bateria wydłuża pracę tabletu do 4,5 godziny.

 

Obsługa standardów 802.11n Wi-Fi, Bluetooth 3.0, USB 2.0 i HDMI pozwala na łatwe podłączenie tabletu do sieci bezprzewodowych, urządzeń peryferyjnych i ekranów wysokiej rozdzielczości. Wszystko to sprawia, że nowy Eee Slate firmy ASUS jest najbardziej wszechstronnym tabletem dostępnym na rynku.

 

Technologia Windows Live Mesh automatycznie synchronizuje pliki pomiędzy komputerami pracującymi pod kontrolą systemów Windows 7. Użytkownicy mają dostęp do potrzebnych danych bez względu na to, gdzie przebywają. Mogą również zdalnie łączyć się z innymi komputerami PC, do czego potrzebne jest tylko odpowiednie oprogramowanie i szybkie łącze internetowe.

Od dziewięciu lat redaktor naczelny Magazynu T3. Ekspert w dziedzinie nowych technologii. Częsty gość programów radiowych i telewizyjnych. Prowadzący konferencji technologicznych. Autor wydawnictw książkowych o grach oraz organizator koncertów. Pasjonat muzyki, kina i literatury.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Microsoft prezentuje nowe urządzenia Surface

Newsy

Kompletny przewodnik: Chromebooki

Publikacje

TEST: Microsoft Surface Pro X

Testy

TEST: Asus ZenBook Duo

Testy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!