Połącz się z nami

Newsy

Co-op w Ghost of Tsushima już 16 października

Dodatkowo zagramy również w trudniejszy tryb New Game+.

Ghost of Tsushima od Sucker Punch Productions okazał się pięknym pożegnaniem z czwartą generacją PlayStation. Teraz studio dodaje kilka nowych trybów gry umożliwiających m. in. grę ze znajomymi w co-opie oraz dodatkowy tryb dla jednego gracza.

Aktualizacja nosi nazwę Legends i jest dostępna za darmo dla każdego posiadacza oryginalnej gry. Dodaje ona przede wszystkim wyczekiwany tryb co-op, w którym od dwóch do czterech graczy będzie mogło razem przejść misje fabularne, stawiając czoła nowym wyzwaniom zaprojektowanym specjalnie do pokonywania przez kilka osób i poznając paranormalną stronę Cuszimy. Zamiast w Jina wcielimy się tutaj w samodzielnie stworzonego herosa należącego do jednej z czterech klas: samuraja, łowcę, ronina lub zabójcę. Podczas gry odblokujemy nowe umiejętności, wyposażenie i elementy kosmetyczne dla bohaterów.

Osoby preferujące rozgrywkę solo będą mogły zagrać w tryb New Game+, czyli jeszcze raz przejść kampanię, zachowując poprzednio zdobyte wyposażenie. Aby gra stanowiła wyzwanie, wszyscy przeciwnicy będą oczywiście proporcjonalnie trudniejsi do pokonania. Do dyspozycji otrzymamy także nowego wierzchowca, bronie, zbroje i umiejętności. Studio Sucker Punch Productions obiecuje, że wszystkie elementy kosmetyczne i dodatki będą dostępne w grze, a nie jako mikrotransakcje lub lootboxy.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Nowe smartwatche HONOR Watch GS Pro i HONOR Watch ES debiutują w Polsce

Newsy

Cyberpunk 2077 znów opóźniony

Newsy

Rozpoczyna się publiczna beta SpaceX Starlink

Newsy

TEST: Kia e-Niro

Moto

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!