SOCJAL
Do góry


CES 2018: Misfit prezentuje hybrydowy zegarek Path

Inteligentny, ale bez ekranu dotykowego.

Zegarki hybrydowe stanowią połączenie funkcjonalności smartwatchy z klasycznym wyglądem poczciwych mechanizmów kwarcowych. Misfit właśnie przedstawił światu swoją najnowszą „hybrydę” – zgrabny i elegancki Misfit Path.

Model Path wyróżnia się spośród innych zegarków hybrydowych niewielkimi rozmiarami. W wodoodpornej, wykonanej ze stali nierdzewnej kopercie o średnicy 38 mm ukryte są czujniki oraz moduł łączności Bluetooth. Zegarek mierzy liczbę kroków, spalone kalorie, pokonany dystans i monitoruje jakość snu, zaś zebrane dane przesyła do aplikacji Misfit. Oprócz tego wyposażony jest on w system wibracji, które informują o nowym połączeniu telefonicznym lub wiadomości tekstowej – moc i długość wibracji można dowolnie modyfikować. Zegarek zasilany jest baterią guzikową, która starczy na około pół roku ciągłego użytkowania.

Misfit Path dostępny będzie w czterech kolorach: stalowym, złotym, różowego złota i srebrno-złotym. Cenę zegarka ustalono na niewygórowane 150 USD (ok. 530 PLN). „Hybryda” trafi do sklepów już na wiosnę 2018.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Newsy