Połącz się z nami

Newsy

CD Projekt RED padł ofiarą hakerów przetrzymujących pliki Cyberpunk 2077

Jakaś osoba lub grupa wykradła dokumenty dotyczące projektu.

Znany nie tylko w naszym kraju, ale i na całym świecie deweloper gier CD Projekt RED, który stoi między innymi za serią o przygodach wiedźmina Geralta padł ofiarą hamerów, którzy wykradli pliki związane z grą Cyberpunk 2077.

CD Projekt RED zapracował przez lata na szacunek wszystkich fanów serii gier „Wiedźmin” i pobił rekordy sprzedaży ostatnią, trzecią już częścią sagi. Deweloper ten pracował również już od dłuższego czasu również nad tytułem Cyberpunk 2077, który zapowiedziano w 2012 roku. Teraz jednak studio to podzieliło się z fanami oficjalną informacją, z której wynika, że jakaś osoba lub grupa wykradła dokumenty dotyczące tego projektu i grodzi upublicznieniem ich jeśli nie otrzyma/otrzymają za nie zapłaty. Oczywiście CD Projekt RED nie zamierza dać się szantażować i nie zapłaci złodziejom. Tym samym ostrzega osoby, które mogą w najbliższym czasie natknąć się w sieci na pliki zawiązane z grą Cyberpunk 2077, że pochodzą one z nielegalnego źródła. Co więcej deweloper twierdzi, że są to dość stare projekty, które od czasu ich stworzenia przeszły już spore zmiany i nie odzwierciedlają obecnego stanu gry. Sam tytuł nie ma jednak jeszcze oficjalnej daty premiery.

Autor:

Dobry duch i woda na młyn naszej redakcji. Pilnuje terminów, buduje treści i tworzy layout magazynu. Czasami też znajduje czas na filiżankę kawy, bez której nie wyobraża sobie życia.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Sega Game Gear Micro – miniaturowa konsolka

Gaming

RECENZJA: Mafia II: Edycja Ostateczna

Gaming

Creative Sound Blaster X3 – kiedy zintegrowana karta to za mało

Publikacje

Samsung QLED najlepszym przyjacielem nowych konsol

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!