Połącz się z nami

Gaming

Atari buduje hotele dla graczy

Mają oferować wysoki standard i przeżycia w VR/AR.

Już niedługo do listy najciekawszych miejsc dla graczy dołączy osiem punktów na mapie Stanów Zjednoczonych – luksusowe hotele Atari, łączące gamingową tradycję z najnowszymi technologiami.

Sieć hotelowa Atari będzie oferowała wysokie standardy połączone z miłymi niespodziankami dla graczy. W obiektach ma znaleźć się mnóstwo gamingowych atrakcji, w tym pokoje rozrywki wypełnione pecetami i konsolami, zaawansowane systemy rzeczywistości wirtualnej i rozszerzonej, a w niektórych lokacjach nawet dedykowane areny e-sportowe. Poza tym w każdym hotelu znajdzie się restauracja, bar, kino i cukiernia, a także siłownia i basen. Nie wiadomo, czy wystrój obiektów będzie nawiązywał do legendarnych gier z Atari, na przykład Pac-Mana, Ponga czy Space Invaders, ale ma on łączyć stylistykę retro z nowoczesnością.

Pierwszy hotel powstanie w Phoenix w Arizonie, a jego budowa rozpocznie się na wiosnę. Przedstawione grafiki koncepcyjne nie dają wątpić w to, że będzie on sygnowany przez Atari: fasada budynku ozdobiona jest ogromnym logiem producenta. Kolejne obiekty powstaną w Austin, Chicago, Denver, Las Vegas, San Francisco, San Jose i Seattle; ich budowa zacznie się natychmiast po ukończeniu prac nad hotelem w Phoenix.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Znamy wymagania sprzętowe Cyberpunka 2077 na PC

Newsy

PlayStation 5 w sprzedaży od 19 listopada

Newsy

Creative Sound BlasterX G6 – głos gracza

Publikacje

TEST: WD_Black P50 Game Drive SSD

Testy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!