Connect with us

Cześć, czego dzisiaj szukasz?

Gaming

Atari buduje hotele dla graczy

Mają oferować wysoki standard i przeżycia w VR/AR.

Już niedługo do listy najciekawszych miejsc dla graczy dołączy osiem punktów na mapie Stanów Zjednoczonych – luksusowe hotele Atari, łączące gamingową tradycję z najnowszymi technologiami.

Sieć hotelowa Atari będzie oferowała wysokie standardy połączone z miłymi niespodziankami dla graczy. W obiektach ma znaleźć się mnóstwo gamingowych atrakcji, w tym pokoje rozrywki wypełnione pecetami i konsolami, zaawansowane systemy rzeczywistości wirtualnej i rozszerzonej, a w niektórych lokacjach nawet dedykowane areny e-sportowe. Poza tym w każdym hotelu znajdzie się restauracja, bar, kino i cukiernia, a także siłownia i basen. Nie wiadomo, czy wystrój obiektów będzie nawiązywał do legendarnych gier z Atari, na przykład Pac-Mana, Ponga czy Space Invaders, ale ma on łączyć stylistykę retro z nowoczesnością.

Pierwszy hotel powstanie w Phoenix w Arizonie, a jego budowa rozpocznie się na wiosnę. Przedstawione grafiki koncepcyjne nie dają wątpić w to, że będzie on sygnowany przez Atari: fasada budynku ozdobiona jest ogromnym logiem producenta. Kolejne obiekty powstaną w Austin, Chicago, Denver, Las Vegas, San Francisco, San Jose i Seattle; ich budowa zacznie się natychmiast po ukończeniu prac nad hotelem w Phoenix.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowy numer

Reklama

Może cię też zainteresować

Newsy

Towarzyszył jej projekt next-genowego fotela do gier.

Newsy

Producent przedstawił także inne nowości z serii ROG.

Newsy

Producent zaprezentował także komputer all-in-one z obracanym ekranem.