Połącz się z nami

Newsy

Apple usunęło iPada Air 2 i dodało nowego tańszego iPada

Niestety po raz kolejny model mini 4 musiał obejść się smakiem.

Opublikowane

dnia

Apple wprowadziło kilka nowości i odświeżyło nieznacznie linię swoich produktów. Tym razem obyło się bez konferencji, a zmiany możemy prześledzić jedynie sprawdzając obecną ofertę na stronie producenta. Wśród najistotniejszych odnotowaliśmy wprowadzenia nowego iPada, który zastąpi dostępnego jeszcze do wczoraj iPada Air 2.

Nowy iPad, który nazywa się po prostu „iPad” zastąpi w środku stawki model Air 2, który między Bogiem, a prawdą miał dość mało sensu po wprowadzenie w zeszłym roku Pro 9,7 cala. Nowy iPad różni się od swego profesjonalnego odpowiednika głównie tym, że jego ceny zaczynają się 1 800 PLN za model z pamięcią 32 GB. Otrzymał on również nowy procesor A9 i… to w sumie tyle. Jak to Apple ma w zwyczaju nie zmieniło się praktycznie nic w stosunku do Aira 2 oprócz ceny. Niestety po raz kolejny model mini 4 musiał obejść się smakiem.

Aktualizacja dotknęła również iPhone’a. Teraz osoby, które chcą wesprzeć walkę z AIDS mogą zakupić czerwoną „siódemkę”. Apple co roku wprowadza na rynek produktu opatrzone logiem (PRODUCT)RED, z których cześć dochodu jest przeznaczona na badania i walkę z wirusem HIV. Drobnej aktualizacji został poddany również świetny iPhone SE, którego teraz możemy kupić z pamięcią 32 lub 128 GB.

Wszystkie nowe produkty można zamawiać od 24 marca.

Dobry duch i woda na młyn naszej redakcji. Pilnuje terminów, buduje treści i tworzy layout magazynu. Czasami też znajduje czas na filiżankę kawy, bez której nie wyobraża sobie życia.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Under Armour prezentuje kolekcję ubrań dla kosmicznych turystów

Przeznaczona dla osób korzystających z usług Virgin Galactic.

Opublikowane

dnia

Pozaziemskie wyprawy wakacyjne to póki co marzenie, ale już wkrótce ma ono być bliższe realizacji. Prace nad projektami SpaceX, Blue Origin i Virgin Galactic postępują na tyle szybko, że niektórzy producenci postanowili już wejść na rynek kosmicznych gadżetów, na przykład odzieżowa marka Under Armour.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Samsung Galaxy S10 z błędem czytnika linii papilarnych

Aktualizacja eliminująca błąd jest już w przygotowaniu.

Opublikowane

dnia

Zabezpieczenia biometryczne to jedne z najbardziej niezawodnych sposobów na ograniczenie osobom trzecim dostępu do naszych urządzeń. Czasami jednak i w nich pojawiają się różne błędy obniżające skuteczność ochrony. Jeden z nich wykryto właśnie we flagowym smartfonie Galaxy S10.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Analogue prezentuje nową, kieszonkową konsolę retro Pocket

Odpalimy na niej gry z GameBoya, GBC, GBA i nie tylko.

Opublikowane

dnia

Konsole retro przeżywają prawdziwy renesans. Oprócz ich oficjalnych reedycji zaprojektowanych przez ich oficjalnych producentów, na rynek trafiają także konstrukcje zewnętrznych deweloperów. Jednym z ich jest Analogue, które tym razem zdecydowało się na przywrócenie do życia Game Boya.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

XC40 Recharge – pierwszy „elektryk” od Volvo

Pierwszy etap na drodze do całkowitej neutralności klimatycznej producenta.

Opublikowane

dnia

Elektryczne samochody znajdują się w ofercie większości popularnych marek. Do niedawna wyjątkiem wśród nich było Volvo, które dopiero dziś zaprezentowało swojego pierwszego elektrycznego crossovera XC40 Recharge. W najbliższych latach producent planuje wprowadzenie kolejnych modeli.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Made by Google 2019 – pozostałe nowości

Coś w podróż i coś dla domu.

Opublikowane

dnia

Gwiazdą konferencji były oczywiście tegoroczne flagowce, ale nie należy zapominać także o innych nowościach. Tym razem poznaliśmy leciutkiego laptopa Pixelbook Go, prawdziwie bezprzewodowe Pixel Buds i kilka urządzeń domowych z serii Nest. Poznaliśmy także datę premiery Google Stadia.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne