Połącz się z nami

Newsy

Apple planuje usługę subskrypcyjną z wiadomościami

Więcej szczegółów mamy poznać w marcu.

Opublikowane

dnia

Następna konferencja Apple odbędzie się już na wiosnę, ale najnowsze przecieki głoszą, że nie zobaczymy na niej nowego sprzętu, ale usługi. Najprawdopodobniej będzie to nowy serwis wideo na żądanie i subskrypcja Apple News.

Szczegóły tej ostatniej prezentują się następująco. Za 10 USD (ok. 40 PLN) miesięcznie użytkownik będzie mógł wykupić nielimitowany dostęp do zawartości wszystkich wirtualnych gazet i czasopism, które zamknięte są subskrypcją. Możliwość ich swobodnego przeglądania będzie oczywiście ograniczona do aplikacji Apple News, a próba otwarcia artykułów w inny sposób skończy się niepowodzeniem.

Według pogłosek Apple postawiło portalom internetowym twarde warunki, według których pobierałoby ono aż 50% przychodów za udostępnianie artykułów użytkownikom. Reszta zarobionych pieniędzy byłaby dzielona pomiędzy strony w stosunku odzwierciedlającym to, czyja zawartość okazała się najpopularniejsza.

Oprócz serwisu subskrypcyjnego z wiadomościami Apple planuje także stworzenie własnego portalu streamingowego z filmami i serialami. Ma on ruszyć jeszcze w tym roku. Więcej informacji na temat usług subskrypcyjnych Apple poznamy już na wiosnę – według pogłosek konferencja planowana jest na 25 marca.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Archer MR600 – pierwszy stacjonarny router 4G+ od TP-Link

Opublikowane

dnia

Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom użytkowników internetu mobilnego, TP-Link rozszerzył swoje portfolio urządzeń LTE i wprowadził na rynek stacjonarny router 4G+, Archer MR600. (więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Galaxy Tab S6 – przecieki na temat nowego tabletu Samsunga

Opublikowane

dnia

7 sierpnia Samsung pokaże swój nowy smartfon, czy raczej phablet, Galaxy Note 10, oraz zegarek Galaxy Watch Active 2. Wspominaliśmy, że w okolicach tego terminu powinniśmy także spodziewać się, że Galaxy Fold w końcu ujrzy światło dzienne. Teraz wiemy, że koreańska firma planuje coś jeszcze – istnieje duża szansa, że na sierpniowym evencie zobaczymy nowy tablet Samsunga – Galaxy Tab S6.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Kultura

Wiedźmin Netfliksa z teaserem!

Opublikowane

dnia

Podczas festiwalu San Diego Comic Con 2019 gwiazda serialu Henry Cavill pokazał fanom zgromadzonym w Hali H pierwszy zwiastun serialu Wiedźmin.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Samsung Galaxy Fold – drugie podejście po falstarcie

Opublikowane

dnia

To jeszcze nie oficjalna informacja, ale źródło jest całkiem poważne: Narodowy Uniwersytet Seulski i KAIST, jak również „ktoś bliski sprawie”, informują, że Samsung Galaxy Fold po licznych perturbacjach trafi na rynek w okolicach prezentacji modelu Galaxy Note 10, która będzie miała miejsce już 7 sierpnia.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Creative Outlier Gold: Całkowicie bezprzewodowe słuchawki z oprogramowaniem Super X-Fi

Opublikowane

dnia

Creative Technology Ltd  ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek Creative Outlier Gold, kontynuację uznanego przez krytyków Creative Outlier Air, który wprowadził na rynek konkurencyjny cenowo, prawdziwie bezprzewodowy zestaw słuchawkowy. Dzięki Outlier Gold użytkownicy mogą oczekiwać nowych ulepszeń, które wyznaczą nowy standard w tym segmencie.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne