Połącz się z nami

Newsy

Trend Micro zabezpiecza platformę Android

Specjalizująca się w bezpieczeństwie mobilnym Firma Trend Micro udostępniła rozwiązanie Trend Micro Mobile Security, które chroni urządzenia z systemem Android przed zagrożeniami internetowymi i cyberprzestępcami.

Trend Micro Mobile Security jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na ochronę przed atakami na urządzenia mobilne z systemem Android. {link_wew 7284}Android{/link_wew} to aktualnie druga pod względem popularności platforma mobilna na rynku, której roczne tempo wzrostu wynosi 850%.

Rozwiązanie Trend Micro Mobile Security for Android chroni pliki cyfrowe i zabezpiecza transakcje bankowe na urządzeniach z systemem Android poprzez wykrywanie i powstrzymywanie {link_wew 6700}cyberprzestępców{/link_wew} i zagrożeń internetowych, zanim zdołają zaatakować. Nowe rozwiązanie, opracowane specjalnie pod kątem systemu Android, zapewnia użytkownikom ochronę i umożliwia swobodne korzystanie z urządzeń mobilnych, nie zajmując jednocześnie wiele miejsca.

Rozwiązanie Trend Micro Mobile Security dla platformy Android jest już dostępne na rynku produktów przeznaczonych do systemu Android.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

TEST: OnePlus 8 Pro

Testy

Wyciekła specyfikacja HTC Desire 20 Pro

Newsy

Wyciek pierwszej bety Androida 11

Newsy

TEST: Samsung Galaxy S20

Testy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!