Połącz się z nami

Newsy

Sampling usług w Internecie

Opublikowane

dnia

Pierwsza połowa 2010 roku zaowocowała w Polsce pojawieniem się na rynku platform oferujących zakup usług z dużym rabatem – powyżej 50%! Daje to możliwość wypróbowania usługodawców po promocyjnych cenach, zanim podejmie się decyzję o stałym korzystaniu z ich usług.

Sampling daje możliwość wypróbowania nowej usługi i sprawdzenia jej jakości. Naturalne jest, że jeśli jesteśmy przyzwyczajeni do danego fryzjera, kosmetyczki czy restauracji to obawiamy się pójść w nowe miejsce. Nowe miejsce to również ryzyko wydania swoich pieniędzy na usługę, która może nie odpowiadać naszym wymaganiom. Dobrze jest więc znaleźć dobrą okazję, tylko gdzie i jak?

Odpowiedzią na to pytanie są platformy internetowe oferujące zakup usług za 50% ceny lub jeszcze taniej. Najbardziej korzystne są te z sektora Live Shopping. W Polsce mamy na przykład FastDeal.pl. Platformy te pozwalają na dokonywanie zakupów w czasie rzeczywistym. W praktyce oznacza to, że wykupując wybraną usługę, można ją zrealizować natychmiast. Nie trzeba czekać, aż zbierze się odpowiednia liczba osób ani do czasu końca publikacji oferty. Po naciśnięciu zielonego przycisku „Kupuję” po lewej stronie ekranu i wypełnieniu formularza rejestracyjnego, otrzymuje się voucher (kupon), który można zrealizować natychmiast. Daje to możliwość podarowania vouchera w prezencie.

Co więcej platformy typu LiveShopping nie ograniczają się do jednej oferty w mieście. Klienci mają do wyboru po kilka, a nawet kilkanaście propozycji z różnego rodzaju kategorii. To wszystko składa się na dogodne warunki do wypróbowania nowych usługodawców. 50% i więcej rabatu pozwala na bezpieczne skorzystanie z danej usługi. Jeśli nie podoba mi się dany fryzjer, to na jednorazowej wizycie niewiele stracę.

Jeśli jednak mi się spodoba, zyskam nowego wspaniałego usługodawcę nie ryzykując dużej ilości gotówki. Co więcej LiveShopping, oferując wiele aktywnych ofert, jednocześnie staje się podręcznym informatorem o najlepszych okazjach w mieście. Mamy więc szerokie możliwości skorzystania z różnych usług po promocyjnej cenie. Pozwala nam to na próbowanie różnego rodzaju ofert bez wydawania większej ilości pieniędzy.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Instagram ułatwi odzyskiwanie straconego konta

Ochrona przed przejmującymi konta hakerami.

Opublikowane

dnia

Utrata kontroli nad swoim profilem w mediach społecznościowych to niekomfortowa sytuacja, która może przysporzyć wielu problemów, także w procesie jego odzyskiwania. Instagram testuje właśnie nowe funkcje pomagające użytkownikowi na powrót przejąć profil.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Apple planuje przyszłość 5G w iPhone’ach

Od 2021 roku wszystkie smartfony Apple będą w nie wyposażone.

Opublikowane

dnia

Technologia 5G wciąż się rozwija, dlatego nic dziwnego, że nie wszyscy producenci zdecydowali się na podążenie za tym trendem. Wśród „wielkich nieobecnych” znalazło się Apple, okazuje się jednak, że producent ma ambitne plany względem 5G.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Sztuczna inteligencja od Adobe rozpoznaje edytowane zdjęcia

Narzędzie do walki z technologią deepfake?

Opublikowane

dnia

W erze Photoshopa coraz trudniej jest rozpoznać, które zdjęcia są w pełni naturalne, a które zostały poddane retuszowi. Pomóc w tym może sztuczna inteligencja rozwijana przez Adobe i Uniwersytet Kalifornijski w Berkeley rozpoznająca, czy dana grafika była poddawana korekcie.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Nowy wygląd aplikacji mobilnej Spotify

Zmiany przede wszystkim dla użytkowników Premium.

Opublikowane

dnia

Spotify od jakiegoś czasu mocno stawia na podcasty. Widać to także w nowym układzie aplikacji mobilnej dla subskrybentów serwisu – biblioteka zawartości została ułożona w taki sposób, aby dawać im łatwiejszy dostęp do słuchowisk.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Reedycja konsoli PC Engine Core Grafx od Konami

W wersjach na rynek amerykański, europejski i japoński.

Opublikowane

dnia

Niektóre konsole nie osiągnęły takiej popularności jak NES czy Sega Genesis, a przynajmniej nie w Europie. PC Engine, znane także jako TurboGrafx-16, było w późnych latach 80 prawdziwym hitem w Japonii, ale na zachodzie zdobyło stosunkowo niewielu fanów. Mimo tego Konami postanowiło wypuścić w świat jej odświeżoną wersję.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne