Połącz się z nami

Newsy

Sampling usług w Internecie

Opublikowane

dnia

Pierwsza połowa 2010 roku zaowocowała w Polsce pojawieniem się na rynku platform oferujących zakup usług z dużym rabatem – powyżej 50%! Daje to możliwość wypróbowania usługodawców po promocyjnych cenach, zanim podejmie się decyzję o stałym korzystaniu z ich usług.

Sampling daje możliwość wypróbowania nowej usługi i sprawdzenia jej jakości. Naturalne jest, że jeśli jesteśmy przyzwyczajeni do danego fryzjera, kosmetyczki czy restauracji to obawiamy się pójść w nowe miejsce. Nowe miejsce to również ryzyko wydania swoich pieniędzy na usługę, która może nie odpowiadać naszym wymaganiom. Dobrze jest więc znaleźć dobrą okazję, tylko gdzie i jak?

Odpowiedzią na to pytanie są platformy internetowe oferujące zakup usług za 50% ceny lub jeszcze taniej. Najbardziej korzystne są te z sektora Live Shopping. W Polsce mamy na przykład FastDeal.pl. Platformy te pozwalają na dokonywanie zakupów w czasie rzeczywistym. W praktyce oznacza to, że wykupując wybraną usługę, można ją zrealizować natychmiast. Nie trzeba czekać, aż zbierze się odpowiednia liczba osób ani do czasu końca publikacji oferty. Po naciśnięciu zielonego przycisku „Kupuję” po lewej stronie ekranu i wypełnieniu formularza rejestracyjnego, otrzymuje się voucher (kupon), który można zrealizować natychmiast. Daje to możliwość podarowania vouchera w prezencie.

Co więcej platformy typu LiveShopping nie ograniczają się do jednej oferty w mieście. Klienci mają do wyboru po kilka, a nawet kilkanaście propozycji z różnego rodzaju kategorii. To wszystko składa się na dogodne warunki do wypróbowania nowych usługodawców. 50% i więcej rabatu pozwala na bezpieczne skorzystanie z danej usługi. Jeśli nie podoba mi się dany fryzjer, to na jednorazowej wizycie niewiele stracę.

Jeśli jednak mi się spodoba, zyskam nowego wspaniałego usługodawcę nie ryzykując dużej ilości gotówki. Co więcej LiveShopping, oferując wiele aktywnych ofert, jednocześnie staje się podręcznym informatorem o najlepszych okazjach w mieście. Mamy więc szerokie możliwości skorzystania z różnych usług po promocyjnej cenie. Pozwala nam to na próbowanie różnego rodzaju ofert bez wydawania większej ilości pieniędzy.

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

GitHub chce stworzyć arktyczne archiwum oprogramowania

Ukryte głęboko we wnętrzu góry na wypadek katastrofy.

Opublikowane

dnia

Na co dzień nie zastanawiamy się nad tym, jak bardzo zależni jesteśmy od internetu i zawartej w nim bazy wiedzy i narzędzi. W przypadku wyniszczającego ludzkość kataklizmu niedobitki naszego gatunku (o ile takie przeżyją) zostaną od niego na dobre odcięte. Tej sytuacji chce zapobiec GitHub, który umieści kopię swojej biblioteki kodu wewnątrz specjalnie przygotowanych krypt.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Oficjalna premiera Forda Mustanga Mach-E

Elektryczny crossover o maksymalnie 600 km zasięgu.

Opublikowane

dnia

Mustang z silnikiem elektrycznym – to brzmi jak szaleństwo. Mimo tego Ford zdecydował się na stworzenie Mustanga Mach-E, elektrycznego SUV-a o eleganckich liniach, nietypowym systemie infotainment i potężnym akumulatorze.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Przeglądarka internetowa Brave dostępna w wersji 1.0

Nastawiona na prywatność i płacąca swoim użytkownikom.

Opublikowane

dnia

W czasach, gdy nasze dane są jedną z najcenniejszych walut, niezwykle ważna jest ich odpowiednia ochrona. Z tego założenia wyszli twórcy przeglądarki Brave, darmowego programu pozwalającego na blokowanie reklam w sposób, który nie wpływa negatywnie na dochody właścicieli stron.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Projekt xCloud z oficjalną premierą nawet w przyszłym roku

Rywal Google Stadia już wkrótce trafi na konsolę Microsoftu.

Opublikowane

dnia

Projekt xCloud – system strumieniowania gier w chmurze na konsole Xbox One – znajduje się w fazie testów już od miesięcy, ale póki co pozostaje w fazie bety. Podczas konferencji X019 Microsoft uchylił rąbka tajemnicy i zapowiedział, że usługa może ruszyć już w 2020 roku.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Kultura

Netflix ogłasza drugi sezon serialu Wiedźmin!

Henry Cavill, Anya Chalotra i Freya Allan powrócą w kolejnej części ekranizacji bestsellerowej serii książek Andrzeja Sapkowskiego.

Opublikowane

dnia

przez

Netflix ogłosił, że powstanie kolejny sezon Wiedźmina, najnowszego serialu na podstawie kultowej powieści Andrzeja Sapkowskiego.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne