Połącz się z nami

Newsy

Sampling usług w Internecie

Opublikowane

dnia

Pierwsza połowa 2010 roku zaowocowała w Polsce pojawieniem się na rynku platform oferujących zakup usług z dużym rabatem – powyżej 50%! Daje to możliwość wypróbowania usługodawców po promocyjnych cenach, zanim podejmie się decyzję o stałym korzystaniu z ich usług.

Sampling daje możliwość wypróbowania nowej usługi i sprawdzenia jej jakości. Naturalne jest, że jeśli jesteśmy przyzwyczajeni do danego fryzjera, kosmetyczki czy restauracji to obawiamy się pójść w nowe miejsce. Nowe miejsce to również ryzyko wydania swoich pieniędzy na usługę, która może nie odpowiadać naszym wymaganiom. Dobrze jest więc znaleźć dobrą okazję, tylko gdzie i jak?

Odpowiedzią na to pytanie są platformy internetowe oferujące zakup usług za 50% ceny lub jeszcze taniej. Najbardziej korzystne są te z sektora Live Shopping. W Polsce mamy na przykład FastDeal.pl. Platformy te pozwalają na dokonywanie zakupów w czasie rzeczywistym. W praktyce oznacza to, że wykupując wybraną usługę, można ją zrealizować natychmiast. Nie trzeba czekać, aż zbierze się odpowiednia liczba osób ani do czasu końca publikacji oferty. Po naciśnięciu zielonego przycisku „Kupuję” po lewej stronie ekranu i wypełnieniu formularza rejestracyjnego, otrzymuje się voucher (kupon), który można zrealizować natychmiast. Daje to możliwość podarowania vouchera w prezencie.

Co więcej platformy typu LiveShopping nie ograniczają się do jednej oferty w mieście. Klienci mają do wyboru po kilka, a nawet kilkanaście propozycji z różnego rodzaju kategorii. To wszystko składa się na dogodne warunki do wypróbowania nowych usługodawców. 50% i więcej rabatu pozwala na bezpieczne skorzystanie z danej usługi. Jeśli nie podoba mi się dany fryzjer, to na jednorazowej wizycie niewiele stracę.

Jeśli jednak mi się spodoba, zyskam nowego wspaniałego usługodawcę nie ryzykując dużej ilości gotówki. Co więcej LiveShopping, oferując wiele aktywnych ofert, jednocześnie staje się podręcznym informatorem o najlepszych okazjach w mieście. Mamy więc szerokie możliwości skorzystania z różnych usług po promocyjnej cenie. Pozwala nam to na próbowanie różnego rodzaju ofert bez wydawania większej ilości pieniędzy.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

The Frame: ponad 1200 dzieł sztuki dostępnych w Art Store

Kolekcja Art Store wzbogaciła się m.in. o dzieła autorów z Chile i Polski.

Opublikowane

dnia

przez

The Frame, jako koncept telewizora, który jednocześnie stanowi nowoczesną platformę dostępu do sztuki, cały czas ewoluuje. Podczas targów IFA dowiedzieliśmy się, że kolekcja dostępna w ramach sklepu ze sztuką, czyli Samsung Art Store, wzbogaciła się o kolejne dzieła – jest ich już ponad 1200. Wśród nowości znajdziemy prace artystów z Polski i Chile.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Kultura

Nowy serial HBO „Mroczne materie” od 5 listopada w HBO i HBO GO

W rolach głównych Dafne Keen, Lin-Manuel Miranda i James McAvoy.

Opublikowane

dnia

Serial fantasy Mroczne materiez Ruth Wilson, Lin-Manuelem Mirandą i Jamesem McAvoyem będzie miał premierę 5 listopada w HBO i HBO GO.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Kultura

Nowy serial oryginalny Netflix „DAYBREAK”

Opowieść o losach eklektycznej grupy ocalonych w zdradzieckiej rzeczywistości.

Opublikowane

dnia

W tym post-apokaliptycznym, przekraczającym granice gatunków serialu, kalifornijskie miasteczko Glendale zamieszkują grasujące w okolicy gangi osiłków, grupy gamerów, członkowie Klubu 4-H i inne przerażające plemiona, które walczą o przetrwanie u progu katastrofy nuklearnej (i to w dniu wielkiej imprezy…ups). DAYBREAK to opowieść o losach eklektycznej grupy ocalonych w tej dziwnej, zdradzieckiej rzeczywistości. Serial to po części saga o samurajach, po części opowieść o dojrzewaniu, z domieszką Battle Royale. DAYBRAKE to serial dla Generacji A (A jak Apokalipsa! Kumasz?) przeznaczony dla widzów pełnoletnich.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Kultura

Premiera trzeciego sezonu polskiego serialu „Wataha” już 30 października

Na granicy w Bieszczadach nigdy nie jest spokojnie.

Opublikowane

dnia

Akcja trzeciego sezonu zaczyna się, gdy Straż Graniczna zatrzymuje dwóch migrantów, którzy próbowali uciec z Polski na Ukrainę. Rebrow, idąc ich tropem, niespodziewanie odkrywa miejsce zbrodni. Brutalne zabójstwo odbija się echem w całej Polsce. Markowski rozpoczyna śledztwo, a Rebrow zgłasza się po pomoc do Dobosz, zakładając, że sprawa może mieć drugie dno. Pnąca się po szczeblach kariery w Warszawie Dobosz niechętnie wraca w Bieszczady.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Kultura

Już w 2020 roku premiera kolejnego polskiego serialu oryginalnego Netflix!

Ruszyła produkcja „W głębi lasu” – adaptacji bestsellerowego thrillera Harlana Cobena o tym samym tytule.

Opublikowane

dnia

przez

Sześcioodcinkową produkcję reżyserują Leszek Dawid (Jesteś Bogiem) oraz Bartosz Konopka (Królik po berlińsku). Autorami scenariusza są Agata Malesińska i Wojtek Miłoszewski. Serial produkuje ATM Grupa. Producentką kreatywną jest Anna Nagler (Ukryta gra), producentami wykonawczymi natomiast są Andrzej Muszyński oraz Harlan Coben. W głębi lasu to kolejna, obok brytyjskiej serii The Stranger oraz hiszpańskiego El Inocente, współpraca między Cobenem a Netflix. 

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne