Połącz się z nami

Newsy

Sampling usług w Internecie

Pierwsza połowa 2010 roku zaowocowała w Polsce pojawieniem się na rynku platform oferujących zakup usług z dużym rabatem – powyżej 50%! Daje to możliwość wypróbowania usługodawców po promocyjnych cenach, zanim podejmie się decyzję o stałym korzystaniu z ich usług.

Sampling daje możliwość wypróbowania nowej usługi i sprawdzenia jej jakości. Naturalne jest, że jeśli jesteśmy przyzwyczajeni do danego fryzjera, kosmetyczki czy restauracji to obawiamy się pójść w nowe miejsce. Nowe miejsce to również ryzyko wydania swoich pieniędzy na usługę, która może nie odpowiadać naszym wymaganiom. Dobrze jest więc znaleźć dobrą okazję, tylko gdzie i jak?

Odpowiedzią na to pytanie są platformy internetowe oferujące zakup usług za 50% ceny lub jeszcze taniej. Najbardziej korzystne są te z sektora Live Shopping. W Polsce mamy na przykład FastDeal.pl. Platformy te pozwalają na dokonywanie zakupów w czasie rzeczywistym. W praktyce oznacza to, że wykupując wybraną usługę, można ją zrealizować natychmiast. Nie trzeba czekać, aż zbierze się odpowiednia liczba osób ani do czasu końca publikacji oferty. Po naciśnięciu zielonego przycisku „Kupuję” po lewej stronie ekranu i wypełnieniu formularza rejestracyjnego, otrzymuje się voucher (kupon), który można zrealizować natychmiast. Daje to możliwość podarowania vouchera w prezencie.

Co więcej platformy typu LiveShopping nie ograniczają się do jednej oferty w mieście. Klienci mają do wyboru po kilka, a nawet kilkanaście propozycji z różnego rodzaju kategorii. To wszystko składa się na dogodne warunki do wypróbowania nowych usługodawców. 50% i więcej rabatu pozwala na bezpieczne skorzystanie z danej usługi. Jeśli nie podoba mi się dany fryzjer, to na jednorazowej wizycie niewiele stracę.

Jeśli jednak mi się spodoba, zyskam nowego wspaniałego usługodawcę nie ryzykując dużej ilości gotówki. Co więcej LiveShopping, oferując wiele aktywnych ofert, jednocześnie staje się podręcznym informatorem o najlepszych okazjach w mieście. Mamy więc szerokie możliwości skorzystania z różnych usług po promocyjnej cenie. Pozwala nam to na próbowanie różnego rodzaju ofert bez wydawania większej ilości pieniędzy.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Kupony – nowa kategoria na Allegro

Newsy

Niebezpieczeństwa świątecznych zakupów

Internet Maker

Skargi na zakupy w Internecie – wiele problemów pozostaje nierozwiązanych

Newsy

11 lat działalności Merlin.pl

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!