Połącz się z nami

Newsy

IVONA 2 – nowa jakość w dziedzinie syntezy mowy

Opublikowane

dnia

Firma IVO Software prezentuje przełomowy syntezator mowy IVONA 2, w którym zastosowano m.in. nowy model językowy zawierający 20.000 reguł języka polskiego, nowy silnik zwiększający szybkość syntezy mowy aż do 10 razy oraz technologię BrightVoice.

IVONA 2 dostępna jest już we wszystkich wersjach oprogramowania dostępnych w serwisie www.ivona.com.

Syntezator mowy IVONA 2 posiada jedyny na świecie, tak zaawansowany i kompletny model językowy, który zawiera dodatkowe 20.000 reguł języka polskiego. Model językowy jest najważniejszym elementem syntezatora mowy, dzięki niemu IVONA 2 inteligentnie interpretuje daty, adresy, liczebniki, skróty, akcenty w słowach, sposób intonacji zdań i innych skomplikowanych zjawisk językowych oraz sposób w jaki są przekształcone na postać dźwiękową – mowę.

IVONA 2 zyskała także nowy błyskawiczny silnik syntezy mowy, który umożliwia zwiększenie szybkości generowania mowy nawet do 10 razy niż dotychczas. Nowe rozwiązanie rozszerza możliwości zastosowania syntezatora mowy IVONA 2 m.in. w urządzeniach mobilnych.

Jednocześnie zaprezentowane zostały dwa nowe głosy angielskie amerykańskie Kendra i Joey zrealizowane w przełomowej technologii BrightVoice™. Technologia BrightVoice™ sprawia, że czytane słowa, zdania, a nawet całe artykuły i książki brzmią niezwykle naturalnie i płynnie, jakby były czytane przez prawdziwego lektora.

Aktualizacje dla wszystkich dotychczasowych rozwiązań biznesowych i dla programów przeznaczonych do użytku domowego (np. pakiety głosów IVONA 2 z programem IVONA Reader) dostępne są do pobrania w serwisie www.ivona.com.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Under Armour prezentuje kolekcję ubrań dla kosmicznych turystów

Przeznaczona dla osób korzystających z usług Virgin Galactic.

Opublikowane

dnia

Pozaziemskie wyprawy wakacyjne to póki co marzenie, ale już wkrótce ma ono być bliższe realizacji. Prace nad projektami SpaceX, Blue Origin i Virgin Galactic postępują na tyle szybko, że niektórzy producenci postanowili już wejść na rynek kosmicznych gadżetów, na przykład odzieżowa marka Under Armour.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Samsung Galaxy S10 z błędem czytnika linii papilarnych

Aktualizacja eliminująca błąd jest już w przygotowaniu.

Opublikowane

dnia

Zabezpieczenia biometryczne to jedne z najbardziej niezawodnych sposobów na ograniczenie osobom trzecim dostępu do naszych urządzeń. Czasami jednak i w nich pojawiają się różne błędy obniżające skuteczność ochrony. Jeden z nich wykryto właśnie we flagowym smartfonie Galaxy S10.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Analogue prezentuje nową, kieszonkową konsolę retro Pocket

Odpalimy na niej gry z GameBoya, GBC, GBA i nie tylko.

Opublikowane

dnia

Konsole retro przeżywają prawdziwy renesans. Oprócz ich oficjalnych reedycji zaprojektowanych przez ich oficjalnych producentów, na rynek trafiają także konstrukcje zewnętrznych deweloperów. Jednym z ich jest Analogue, które tym razem zdecydowało się na przywrócenie do życia Game Boya.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

XC40 Recharge – pierwszy „elektryk” od Volvo

Pierwszy etap na drodze do całkowitej neutralności klimatycznej producenta.

Opublikowane

dnia

Elektryczne samochody znajdują się w ofercie większości popularnych marek. Do niedawna wyjątkiem wśród nich było Volvo, które dopiero dziś zaprezentowało swojego pierwszego elektrycznego crossovera XC40 Recharge. W najbliższych latach producent planuje wprowadzenie kolejnych modeli.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Made by Google 2019 – pozostałe nowości

Coś w podróż i coś dla domu.

Opublikowane

dnia

Gwiazdą konferencji były oczywiście tegoroczne flagowce, ale nie należy zapominać także o innych nowościach. Tym razem poznaliśmy leciutkiego laptopa Pixelbook Go, prawdziwie bezprzewodowe Pixel Buds i kilka urządzeń domowych z serii Nest. Poznaliśmy także datę premiery Google Stadia.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne