Połącz się z nami

Newsy

MapaMap 6.3 stawia na turystykę

MAGIS S.A., producent map cyfrowych i systemów do nawigacji satelitarnej, wprowadził na rynek najnowszą wersję swojej nawigacji – MapaMap 6.3. Nowością, wyróżniającą MapaMap 6.3 jest 17 tys. km szlaków turystycznych, 12 tys. km ścieżek rowerowych oraz baza ponad 18.000 hoteli, ośrodków wypoczynkowych, pensjonatów i kwater pochodząca z serwisu eholiday.pl.

MapaMap to jeden z najpopularniejszych w Polsce systemów do nawigacji satelitarnej i map do nawigacji, przeznaczonych dla przenośnych urządzeń GPS oraz smartphonów. Najnowsza wersja 6.3, która właśnie weszła na rynek, bardzo mocno stawia na turystykę. Zupełnie nową funkcjonalnością, jaką zyskali użytkownicy nawigacji jest dostęp do ponad 12 tys. km ścieżek rowerowych i ponad 17 tys. km szlaków turystycznych.

Przy włączonym trybie „pieszym” MapaMap 6.3 oferuje możliwość nawigowania po szlakach i ścieżkach dla niezmotoryzowanych. Bardzo użyteczną nowością jest także umieszczenie w MapieMap 6.3 rozszerzonej bazy noclegowej – ponad 18 tys. hoteli, ośrodków wypoczynkowych, pensjonatów, kwater a także centrów SPA&Wellness. Uwzględnienie tak dużej liczby obiektów w systemie nawigacyjnym firmy IMAGIS to efekt bliskiej współpracy z serwisem eholiday.pl.

Każdy obiekt pochodzących z bazy eholiday.pl przed umieszczeniem go w najnowszym systemie nawigacji MapaMap, został zweryfikowany i zawiera aktualne informacje, łącznie z numerami telefonów czy adresami internetowymi. „Takiej funkcjonalności, która pozwalałaby w planowaniu trasy czy podróży uwzględniać informacje o miejscach noclegu, nie można przecenić. Sądzę, że wielu użytkowników GPS-ów na to czekało. Natomiast dla naszych klientów to świetna promocja, którą dostają w prezencie, zupełnie za darmo.” mówi Mariusz Wojciechowski, prezes zarządu Grupy eholiday.pl.

„Każda nawigacja GPS potrzebuje bazy miejsc noclegowych, aby zapewnić swojemu użytkownikowi komfort w podróży. Przygotowując najnowszą wersję naszej MapyMap, chcieliśmy zaoferować naszym klientom najbardziej aktualne mapy, dlatego wybierając dostawcę danych noclegowych postawiliśmy na sprawdzony i popularny serwis eholiday.pl” – dodaje Anna Trzeskowska, dyrektor zarządzający IMAGIS S.A.

Najnowsza odsłona nawigacji MapaMap wprowadza także dodatkowe funkcje i nowe, uaktualnione mapy. MapaMap 6.3 zawiera najnowsze cyfrowe mapy Polski, których zbieranie zakończono pod koniec października 2009.

Źródło: www.MapaMap.pl

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Mapy Google ze zgłaszaniem utrudnień drogowych

Newsy

Test porównawczy: Sportowe zegarki GPS

Testy

Mapy Google z możliwością udostępniania czasu podróży

Newsy

Chcę sprawić sobie samochodową nawigację GPS

Zapytaj T3

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!