Połącz się z nami

Newsy

MapaMap 6.3 stawia na turystykę

Opublikowane

dnia

MAGIS S.A., producent map cyfrowych i systemów do nawigacji satelitarnej, wprowadził na rynek najnowszą wersję swojej nawigacji – MapaMap 6.3. Nowością, wyróżniającą MapaMap 6.3 jest 17 tys. km szlaków turystycznych, 12 tys. km ścieżek rowerowych oraz baza ponad 18.000 hoteli, ośrodków wypoczynkowych, pensjonatów i kwater pochodząca z serwisu eholiday.pl.

MapaMap to jeden z najpopularniejszych w Polsce systemów do nawigacji satelitarnej i map do nawigacji, przeznaczonych dla przenośnych urządzeń GPS oraz smartphonów. Najnowsza wersja 6.3, która właśnie weszła na rynek, bardzo mocno stawia na turystykę. Zupełnie nową funkcjonalnością, jaką zyskali użytkownicy nawigacji jest dostęp do ponad 12 tys. km ścieżek rowerowych i ponad 17 tys. km szlaków turystycznych.

Przy włączonym trybie „pieszym” MapaMap 6.3 oferuje możliwość nawigowania po szlakach i ścieżkach dla niezmotoryzowanych. Bardzo użyteczną nowością jest także umieszczenie w MapieMap 6.3 rozszerzonej bazy noclegowej – ponad 18 tys. hoteli, ośrodków wypoczynkowych, pensjonatów, kwater a także centrów SPA&Wellness. Uwzględnienie tak dużej liczby obiektów w systemie nawigacyjnym firmy IMAGIS to efekt bliskiej współpracy z serwisem eholiday.pl.

Każdy obiekt pochodzących z bazy eholiday.pl przed umieszczeniem go w najnowszym systemie nawigacji MapaMap, został zweryfikowany i zawiera aktualne informacje, łącznie z numerami telefonów czy adresami internetowymi. „Takiej funkcjonalności, która pozwalałaby w planowaniu trasy czy podróży uwzględniać informacje o miejscach noclegu, nie można przecenić. Sądzę, że wielu użytkowników GPS-ów na to czekało. Natomiast dla naszych klientów to świetna promocja, którą dostają w prezencie, zupełnie za darmo.” mówi Mariusz Wojciechowski, prezes zarządu Grupy eholiday.pl.

„Każda nawigacja GPS potrzebuje bazy miejsc noclegowych, aby zapewnić swojemu użytkownikowi komfort w podróży. Przygotowując najnowszą wersję naszej MapyMap, chcieliśmy zaoferować naszym klientom najbardziej aktualne mapy, dlatego wybierając dostawcę danych noclegowych postawiliśmy na sprawdzony i popularny serwis eholiday.pl” – dodaje Anna Trzeskowska, dyrektor zarządzający IMAGIS S.A.

Najnowsza odsłona nawigacji MapaMap wprowadza także dodatkowe funkcje i nowe, uaktualnione mapy. MapaMap 6.3 zawiera najnowsze cyfrowe mapy Polski, których zbieranie zakończono pod koniec października 2009.

Źródło: www.MapaMap.pl

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Under Armour prezentuje kolekcję ubrań dla kosmicznych turystów

Przeznaczona dla osób korzystających z usług Virgin Galactic.

Opublikowane

dnia

Pozaziemskie wyprawy wakacyjne to póki co marzenie, ale już wkrótce ma ono być bliższe realizacji. Prace nad projektami SpaceX, Blue Origin i Virgin Galactic postępują na tyle szybko, że niektórzy producenci postanowili już wejść na rynek kosmicznych gadżetów, na przykład odzieżowa marka Under Armour.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Samsung Galaxy S10 z błędem czytnika linii papilarnych

Aktualizacja eliminująca błąd jest już w przygotowaniu.

Opublikowane

dnia

Zabezpieczenia biometryczne to jedne z najbardziej niezawodnych sposobów na ograniczenie osobom trzecim dostępu do naszych urządzeń. Czasami jednak i w nich pojawiają się różne błędy obniżające skuteczność ochrony. Jeden z nich wykryto właśnie we flagowym smartfonie Galaxy S10.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Analogue prezentuje nową, kieszonkową konsolę retro Pocket

Odpalimy na niej gry z GameBoya, GBC, GBA i nie tylko.

Opublikowane

dnia

Konsole retro przeżywają prawdziwy renesans. Oprócz ich oficjalnych reedycji zaprojektowanych przez ich oficjalnych producentów, na rynek trafiają także konstrukcje zewnętrznych deweloperów. Jednym z ich jest Analogue, które tym razem zdecydowało się na przywrócenie do życia Game Boya.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

XC40 Recharge – pierwszy „elektryk” od Volvo

Pierwszy etap na drodze do całkowitej neutralności klimatycznej producenta.

Opublikowane

dnia

Elektryczne samochody znajdują się w ofercie większości popularnych marek. Do niedawna wyjątkiem wśród nich było Volvo, które dopiero dziś zaprezentowało swojego pierwszego elektrycznego crossovera XC40 Recharge. W najbliższych latach producent planuje wprowadzenie kolejnych modeli.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Made by Google 2019 – pozostałe nowości

Coś w podróż i coś dla domu.

Opublikowane

dnia

Gwiazdą konferencji były oczywiście tegoroczne flagowce, ale nie należy zapominać także o innych nowościach. Tym razem poznaliśmy leciutkiego laptopa Pixelbook Go, prawdziwie bezprzewodowe Pixel Buds i kilka urządzeń domowych z serii Nest. Poznaliśmy także datę premiery Google Stadia.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne