Połącz się z nami

Newsy

Kupony – nowa kategoria na Allegro

W styczniu 2011 roku w serwisie aukcyjnym Allegro.pl pojawi się nowa kategoria – Kupony, w której będą oferowane bony uprawniające do korzystania z określonych usług po okazyjnych cenach.

W styczniu 2011 roku w serwisie aukcyjnym Allegro.pl pojawi się {link_wew 7447}nowa kategoria{/link_wew} – Kupony, w której będą oferowane bony uprawniające do korzystania z określonych usług po okazyjnych cenach. Nowa kategoria pozwoli sprzedawcom zdobywać klientów dzięki kuponom na atrakcyjne oferty. Każdy kupon dotyczy jednej, konkretnej usługi. W opisie należy określić jej rodzaj, miejsce wykonania i termin ważności kuponu. Cena kuponu musi pokrywać koszt usługi w całości – nie można sprzedawać zniżki na usługę , lecz jej wykonanie. Jak widać Allegro w ten sposób chce w pewien sposób wejść w rynek {link_wew 7452}zakupów grupowych o których pisaliśmy ostatnio na Internet Maker.{/link_wew}

Co nowa kategoria oznacza dla samych użytkowników? Będzie to raj dla lubiących polować na niskie ceny. Użytkownicy znajdą w niej atrakcyjne oferty usług z całej Polski w promocyjnych cenach.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Allegro i OLX z zakazem sprzedaży żelów dezynfekujących i maseczek

Newsy

Allegro Gadane – serwis społecznościowy dla użytkowników portalu

Newsy

Allegro zostało sprzedane

Newsy

Facebook stworzył alternatywę dla Allegro i OLX

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!