Połącz się z nami

Newsy

Infonet Projekt S.A. wprowadza oprogramowanie Help Desk – Aristoteles IT Desk

Dobrze funkcjonująca infrastruktura IT ma zasadnicze znaczenie dla jakości i ciągłości procesów biznesowych zachodzących w firmie. Z tego względu od specjalistów IT wymaga się ponadprzeciętnej sprawności: szybkiego odpowiadania na pytania, natychmiastowego lokalizowania i rozwiązywania problemów oraz znajdowania sposobów zapobiegania im w przyszłości. Na te wymogi odpowiada Aristoteles IT Desk, który w organizacjach znacznie poprawia obsługę klienta.

Aristotetels IT DESK zapewnia prostą, niezawodną, całodobową zdalną obsługę dużych przedsiębiorstw oraz małych i średnich firm. Oprogramowanie to umożliwia ciągłe, zautomatyzowane i bezpieczne monitorowanie użytkowników i urządzeń znajdujących się w firmowej sieci.

Oprogramowanie Aristoteles IT Desk gromadzi informacje serwisowe i pozwala nadzorować przebieg prac działu IT z poziomu strony internetowej. Automatycznie przydziela inżynierów systemowych, którzy natychmiast informowani są o pojawieniu nowego zgłoszenia.

W rezultacie administratorzy działu IT mogą zapobiec potencjalnym przerwom w pracy oraz oszczędzić czas i pieniądze poprzez szybsze rozwiązywanie problemów i skracanie czasu przestojów infrastruktury. System automatycznie określa czas potrzebny na zrealizowanie danego zgłoszenia a użytkownik w każdej chwili może sprawdzić, na jakim etapie jest realizacja jego zgłoszenia.

Koniec z przypisywaniem grup użytkowników do poszczególnych administratorów. Oprogramowanie automatycznie gromadzi dane ze wszystkich stanowisk komputerowych w sieci LAN/WAN. Dotyczy to głównie informacji na temat konfiguracji sprzętowej, systemu operacyjnego oraz zainstalowanego oprogramowania (łącznie z procesami i usługami systemowymi). Administrator otrzymuje szczegółowe dane o zmianach sprzętu, nowo instalowanych aplikacjach oraz podłączanych urządzeniach USB. Przejrzyste raporty sprzętowe oraz baza licencji pozwalająca kontrolować legalność posiadanego oprogramowania umożliwiają elastyczne planowanie przyszłych zakupów Działu IT.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Zmiany w e-handlu

Newsy

Merlin.pl otwiera dział z odzieżą

Newsy

Rozlicz PIT przez Facebook’a

Newsy

Wirtualna mKsięgowa

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!