Połącz się z nami

Newsy

Infonet Projekt S.A. wprowadza oprogramowanie Help Desk – Aristoteles IT Desk

Opublikowane

dnia

Dobrze funkcjonująca infrastruktura IT ma zasadnicze znaczenie dla jakości i ciągłości procesów biznesowych zachodzących w firmie. Z tego względu od specjalistów IT wymaga się ponadprzeciętnej sprawności: szybkiego odpowiadania na pytania, natychmiastowego lokalizowania i rozwiązywania problemów oraz znajdowania sposobów zapobiegania im w przyszłości. Na te wymogi odpowiada Aristoteles IT Desk, który w organizacjach znacznie poprawia obsługę klienta.

Aristotetels IT DESK zapewnia prostą, niezawodną, całodobową zdalną obsługę dużych przedsiębiorstw oraz małych i średnich firm. Oprogramowanie to umożliwia ciągłe, zautomatyzowane i bezpieczne monitorowanie użytkowników i urządzeń znajdujących się w firmowej sieci.

Oprogramowanie Aristoteles IT Desk gromadzi informacje serwisowe i pozwala nadzorować przebieg prac działu IT z poziomu strony internetowej. Automatycznie przydziela inżynierów systemowych, którzy natychmiast informowani są o pojawieniu nowego zgłoszenia.

W rezultacie administratorzy działu IT mogą zapobiec potencjalnym przerwom w pracy oraz oszczędzić czas i pieniądze poprzez szybsze rozwiązywanie problemów i skracanie czasu przestojów infrastruktury. System automatycznie określa czas potrzebny na zrealizowanie danego zgłoszenia a użytkownik w każdej chwili może sprawdzić, na jakim etapie jest realizacja jego zgłoszenia.

Koniec z przypisywaniem grup użytkowników do poszczególnych administratorów. Oprogramowanie automatycznie gromadzi dane ze wszystkich stanowisk komputerowych w sieci LAN/WAN. Dotyczy to głównie informacji na temat konfiguracji sprzętowej, systemu operacyjnego oraz zainstalowanego oprogramowania (łącznie z procesami i usługami systemowymi). Administrator otrzymuje szczegółowe dane o zmianach sprzętu, nowo instalowanych aplikacjach oraz podłączanych urządzeniach USB. Przejrzyste raporty sprzętowe oraz baza licencji pozwalająca kontrolować legalność posiadanego oprogramowania umożliwiają elastyczne planowanie przyszłych zakupów Działu IT.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Under Armour prezentuje kolekcję ubrań dla kosmicznych turystów

Przeznaczona dla osób korzystających z usług Virgin Galactic.

Opublikowane

dnia

Pozaziemskie wyprawy wakacyjne to póki co marzenie, ale już wkrótce ma ono być bliższe realizacji. Prace nad projektami SpaceX, Blue Origin i Virgin Galactic postępują na tyle szybko, że niektórzy producenci postanowili już wejść na rynek kosmicznych gadżetów, na przykład odzieżowa marka Under Armour.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Samsung Galaxy S10 z błędem czytnika linii papilarnych

Aktualizacja eliminująca błąd jest już w przygotowaniu.

Opublikowane

dnia

Zabezpieczenia biometryczne to jedne z najbardziej niezawodnych sposobów na ograniczenie osobom trzecim dostępu do naszych urządzeń. Czasami jednak i w nich pojawiają się różne błędy obniżające skuteczność ochrony. Jeden z nich wykryto właśnie we flagowym smartfonie Galaxy S10.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Analogue prezentuje nową, kieszonkową konsolę retro Pocket

Odpalimy na niej gry z GameBoya, GBC, GBA i nie tylko.

Opublikowane

dnia

Konsole retro przeżywają prawdziwy renesans. Oprócz ich oficjalnych reedycji zaprojektowanych przez ich oficjalnych producentów, na rynek trafiają także konstrukcje zewnętrznych deweloperów. Jednym z ich jest Analogue, które tym razem zdecydowało się na przywrócenie do życia Game Boya.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

XC40 Recharge – pierwszy „elektryk” od Volvo

Pierwszy etap na drodze do całkowitej neutralności klimatycznej producenta.

Opublikowane

dnia

Elektryczne samochody znajdują się w ofercie większości popularnych marek. Do niedawna wyjątkiem wśród nich było Volvo, które dopiero dziś zaprezentowało swojego pierwszego elektrycznego crossovera XC40 Recharge. W najbliższych latach producent planuje wprowadzenie kolejnych modeli.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Made by Google 2019 – pozostałe nowości

Coś w podróż i coś dla domu.

Opublikowane

dnia

Gwiazdą konferencji były oczywiście tegoroczne flagowce, ale nie należy zapominać także o innych nowościach. Tym razem poznaliśmy leciutkiego laptopa Pixelbook Go, prawdziwie bezprzewodowe Pixel Buds i kilka urządzeń domowych z serii Nest. Poznaliśmy także datę premiery Google Stadia.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne