Połącz się z nami

Internet Maker

Google Analytics

Każdy właściciel strony internetowej powinien wiedzieć kto tak naprawdę ją odwiedza. Prosta informacja o liczbie unikalnych wizyt i generowanych odsłon to zdecydowanie zbyt mało. Skąd trafiają internauci? Jakie podstrony najczęściej odwiedzają? Ile średnio spędzają czasu w serwisie? Odpowiedzi na takie i wiele innych pytań mogą okazać się bardzo przydatne. Można je uzyskać dzięki Google Analytics – bezpłatnej internetowej usłudze do analizy statystyk serwisów WWW. Poznajmy bliżej to doskonałe narzędzie firmy Google.

Firma Google udostępniła pierwszą wersję Analytics w listopadzie 2005 roku. Początkowo rejestracja w serwisie była dostępna dla wszystkich chętnych, jednak zainteresowanie narzędziem przeszło chyba najśmielsze przypuszczenia jego autorów. Dlatego na jakiś czas wstrzymano możliwość zakładania nowych kont, a później były one przydzielane na zasadzie loterii. Od sierpnia 2006 r., gdy uporano się z problemem ograniczonej wydajności serwerów, przywrócono z powrotem rejestrację. Ponadto kilka miesięcy temu, w maju 2007 roku, ukazała się nowa wersja Google Analytics. Przede wszystkim zmieniono znacznie interfejs obsługi i przebudowano część raportów.

Analytics to bardzo rozbudowane narzędzie, którego możliwości są dużo większe niż innych, często komercyjnych i bardzo kosztownych rozwiązań. Możemy analizować odwiedziny czy też pojedyncze odsłony naszej strony, i to w dowolnie zadanym okresie czasu. Podawany jest czas wizyty, liczba odwiedzonych podstron, najczęściej odwiedzane miejsce, te, po których następuje opuszczenie serwisu itd. Narzędzie poinformuje nas także, jakie słowa kluczowe wpisują użytkownicy w wyszukiwarkach internetowych, gdy trafiają do nas.

Wszystkie te dane można ponadto w różnoraki sposób łączyć ze sobą. Zatem bez problemu dowiemy się jaki jest średni czas pobytu w serwisie osób, które wchodzą do niego z Google na hasło \”XYZ\”, czy też jakie podstrony wówczas przeglądają. Dodatkowo wszystkie generowane raporty możemy eks- portować do czterech różnych formatów (PDF, XML, CSV oraz TSV), a także automatycznie wysyłać – co zadany okres czasu – na podany adres e-mail.

Zaawansowani użytkownicy mogą posłużyć się Analytics nawet do analizy konwersji prowadzonego sklepu internetowego. Wstawiając na stronie odpowiednio spreparowany kod, mogą przekazywać Google informacje o dokonanym właśnie zakupie, jego wartości, zamówionych produktach itp. Następnie takie dane można w Analytics zestawić z kosztem przyciągnięcia użytkowników na stronę (np. poprzez reklamę w AdWords) i na tej podstawie przeanalizować opłacalność określonych działań marketingowych. Jednak bardziej zaawansowane interakcje nie będą omówione w tym artykule. Skupimy się na procesie rejestracji, konfiguracji oraz przedstawieniu podstawowych funkcji dostępnych w Analytics.

Rejestracja i instalacja

{tlo_1}

Krok 1: konto Google

Aby móc skorzystać z usługi Google Analytics, musimy mieć tzw. Konto Google. Jeżeli już je mamy, przechodzimy od razu do kroku 4, w przeciwnym razie wchodzimy na stronę http://www.google.pl/accounts i klikamy link Stwórz teraz konto.

{/tlo}

{tlo_0}

Krok 2: rejestracja konta

Wypełniamy starannie formularz rejestracyjny. Musimy podać swój działający adres e-mail oraz proponowane hasło, a następnie zaakceptować regulamin.

{/tlo}

{tlo_1}

Krok 3: potwierdzenie przez e-mail

Na podany adres e-mail dostajemy wiadomość od Google. Aby potwierdzić założenie konta, musimy kliknąć link, który znajdziemy w e-mailu.

{/tlo}{tlo_1}

Krok 4: logowanie do konta

Przechodzimy na stronę http://www.google.pl/analytics. Następnie logujemy się do Konta Google za pomocą danych w kroku 2.

{/tlo}

{tlo_0}

Krok 5: informacje o Analytics

Zanim klikniemy Zarejestruj się, możemy zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania dotyczące tej usługi. Dowiemy się m.in., że jeżeli nie korzystamy z usługi AdWords, to limit odsłon strony to 5 milionów wyświetleń.

{/tlo}

{tlo_1}

Krok 6: dodanie serwisu WWW

Musimy podać adres serwisu, którego statystyki chcemy badać. Nazwijmy także odpowiednio swoje konto, aby nie było wątpliwości, do czego będzie służyło.

{/tlo}

{tlo_0}

Krok 7: podanie danych osobowych

Podajemy swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu. Niezbędne jest także wskazanie nazwy kraju z którego pochodzimy.

{/tlo}

{tlo_1}

Krok 8: akceptacja regulaminu

Aby sfinalizować proces tworzenia nowego konta, konieczne jest jeszcze zaakceptowanie regulaminu. Warto dokładnie się z nim zapoznać, aby uniknąć w przyszłości przykrych niespodzianek.

{/tlo}

{tlo_0}

Krok 9: wstawienie kodu JavaScript

Kod JavaScript, który wyświetli się w formularzu, wklejamy na wszystkie strony serwisu, których statystyki chcemy śledzić. Wskazane jest, żeby umieścić go tuż przed znacznikiem zamykającym {html}{/html}.

{/tlo}

{tlo_1}

Krok 10: oczekiwanie na statystyki

Statystyki danego serwisu WWW powinny być dostępne w ciągu kilkudziesięciu godzin od momentu umieszczenia poprawnego kodu JavaScript na jego stronach.

{/tlo}

Pierwsze kroki

{tlo_1}

Krok 1: profile witryn internetowych

Po zalogowaniu się do Google Analytics jako pierwsza strona wyświetlana jest lista profili witryn internetowych. Na początku znajdziemy tylko jeden – z witryną, którą dodaliśmy w trakcie rejestracji w serwisie.

{/tlo}

{tlo_0}

Krok 2: tworzenie nowego profilu

Opcja Dodaj profil witryny umożliwia dodanie nowego profilu – przy czym każdy z serwisów może mieć ich przypisanych więcej niż jeden. Jest to po prostu swego rodzaju konto z naszymi indywidualnymi ustawieniami.

{/tlo}

{tlo_1}

Krok 3: menedżer dostępu

Analytics pozwala na dodawanie nowych użytkowników, którzy będą mieli dostęp do naszych statystyk. Dodatkowo możemy ograniczyć uprawnienia tylko do określonych profili, z zaznaczeniem czy dana osoba jest administratorem (możliwość edytowania ustawień), czy zwykłym użytkownikiem (wyłącznie przeglądanie raportów).

{/tlo}

{tlo_0}

Krok 4: tworzenie nowego filtru

Filtry to mechanizm umożliwiający wykluczanie lub dodawanie nowych informacji do raportów.

{/tlo}

{tlo_1}

Krok 5: ustawienia profilu

Ustawienia każdego profilu możemy edytować. Dodatkowo na tej samej stronie znajdziemy opcję dodawania celów. Pozwala ona na takie skonfigurowanie Analytics, aby możliwa była analiza konwersji zdefiniowanych uprzednio akcji (np. rejestracja w serwisie).

{/tlo}

{tlo_0}

Krok 6: wyświetlanie raportów

Po wybraniu opcji Wyświetl raporty przy konkretnym profilu zostaniemy przeniesieni do głównej części Analytics – pulpitu nawigacyjnego. Znajdziemy na nim zestawienie najważniejszych statystyk oraz listę zakładek prowadzących do bardziej szczegółowych analiz ruchu w naszym serwisie.

{/tlo}

Użytkownicy witryny

{tlo_1}

Krok 1: przegląd użytkowników

Zakładka Przegląd w sekcji Użytkownicy witryny zawiera zestawienie podstawowych informacji o osobach odwiedzających serwis internetowy. Zatem znajdziemy tam takie dane jak np.: ilość odwiedzin, bezwzględna liczba niepowtarzalnych użytkowników czy też średni czas spędzony na stronie.

{/tlo}

{tlo_0}

Krok 2: nakładka na mapę

Dzięki Analytics dowiemy się w jakich państwach czy też konkretnych miejscowościach mieszkają osoby odwiedzające naszą stronę. Bardzo przydatna rzecz szczególnie w sytuacji, gdy kierujemy ofertę tylko do określonego regionu lub miasta i chcemy upewnić się, czy rzeczywiście odwiedzają nas potencjalni klienci.

{/tlo}

{tlo_1}

Krok 3: nowi a powracający

Ważnym wskaźnikiem przy analizie statystyk serwisu WWW jest procentowy udział nowych użytkowników i tych powracających. Zbyt duża liczba tych pierwszych może wskazywać na zbyt wiele odwiedzin przez osoby niezainteresowane tematyką strony, z kolei nadmierny udział drugich – słabą dynamikę wzrostu popularności witryny.

{/tlo}

{tlo_0}

Krok 4: języki

Analytics informuje nas o tym, jakimi językami posługują się odwiedzający serwis. Może okaże się, że oprócz Polaków duży udział stanowią np. Niemcy i w związku z tym warto pomyśleć o udostępnieniu również takiej wersji językowej?

{/tlo}{tlo_1}

Krok 5: trendy użytkowników

Możemy dowiedzieć się, jakie skłonności mają nasi użytkownicy, w jakich dniach czy godzinach najczęściej nas odwiedzają, ile przeglądają podstron czy też jak kształtuje się średni czas spędzony w serwisie.

{/tlo}

{tlo_0}

Krok 6: lojalność użytkownika

Ważnym elementem są statystyki mówiące o lojalność użytkownika. Ile osób odwiedziło nas więcej niż jeden raz? Czy wizyta w naszym serwisie najczęściej kończy się pod obejrzeniu 1, 2, a może 5 podstron?

{/tlo}

{tlo_1}

Krok 7: funkcje przeglądarek

Wiedza o tym jakich przeglądarek używają internauci, jakich systemów operacyjnych lub rozdzielczości ekranu może okazać się nieoceniona. Szczególnie dla osób zajmujących się projektowaniem danej strony WWW, aby zadbać o to, by poprawnie wyświetlała się we wszystkich używanych konfiguracjach.

{/tlo}

{tlo_0}

Krok 8: właściwości sieci

Ciekawe informacje dostarcza zakładka Właściwości sieci. Dowiemy się z niej np. o tym z usług jakich dostawców internetowych korzystają użytkownicy serwisu.

{/tlo}

Źródła odwiedzin

{tlo_1}

Krok 1: przegląd źródeł odwiedzin

Zakładka Przegląd w sekcji Źródła odwiedzin zestawia w jednym miejscu podstawowe informacje o tym, skąd internauci trafiają do serwisu. Dowiemy się, ile osób znajduje nas przez wyszukiwarki, inne strony WWW, a ile wpisuje adres bezpośrednio w przeglądarce. Poznamy także najpopularniejsze słowa kluczowe przyciągające ruch do naszej witryny.

{/tlo}

{tlo_0}

Krok 2: odwiedziny bezpośrednie

Zakładka ta przedstawia statystyki dotyczące bezpośrednich wejść na naszą stronę (nie przez wyszukiwarki ani inne witryny). Duża liczba odwiedzin bezpośrednich może świadczyć np. o tym, że adres naszego serwisu zapamiętuje wiele osób, albo mieć związek ze skuteczną reklamą w mediach tradycyjnych.

{/tlo}

{tlo_1}

Krok 3: witryny odsyłające

Analytics informuje, z jakich stron internetowych trafiają do nas internauci. Doskonały sposób na sprawdzenie m.in. tego, czy wykupiony na danej stronie link reklamowy przyciąga tylu użytkowników, ilu oczekiwaliśmy.

{/tlo}

{tlo_0}

Krok 4: wyszukiwarki

Rzeczą o której powinien wiedzieć każdy właściciel strony internetowej jest wielkość ruchu na stronie uzyskana dzięki wyszukiwarkom internetowym. Google Analytics podaje szczegółowe informacje na ten temat. Standardowo nie rozpoznaje jednak polskich wyszukiwarek, ale łatwo można to zmienić.

{/tlo}

Polskie wyszukiwarki w Google Analytics

Standardowo Google Analytics nie rozpoznaje polskich wyszukiwarek – np. Onet.pl i Wp.pl. Nie jest zatem możliwa analiza słów kluczowych, które wpisują w nich użytkownicy. Jednak wystarczy zmodyfikować kod, który wstawiamy na stronę, aby usunąć tę niedogodność.

Mianowicie standardowy kod JavaScript postaci:

zamieniamy na:

Oczywiście nie jesteśmy ograniczeni do Onet.pl i Wp.pl. W analogiczny sposób możemy dodać wyszukiwarki z innych serwisów.

{tlo_1}

Krok 5: wszystkie źródła

W tej zakładce znajdziemy zestawienie wszystkich źródeł odwiedzin, czyli to, co było omówione w krokach 2, 3 i 4, z możliwością bezpośredniego porównania ze sobą.

{/tlo}

{tlo_0}

Krok 6: słowa kluczowe

Zakładka poświęcona słowom kluczowym wpisywanym w wyszukiwarkach, które powodują przejście danego użytkownika do naszego serwisu. Dobre narzędzie do analizowania efektywności naszych działań związanych z pozycjonowaniem stron.

{/tlo}
{tlo_1}

Krok 7: kampanie AdWords

Jeżeli mamy aktywne konto w AdWords, to dzięki Analytics możemy śledzić efektywność prowadzonych tam kampanii. Dowiemy się ile wejść i z jakich słów kluczowych zyskaliśmy dzięki takiej reklamie kontekstowej, jak również, co użytkownicy zdobyci w taki sposób robili na naszych stronach.

{/tlo}

{tlo_0}

Krok 8: kampanie

Za pomocą Analytics możemy śledzić nie tylko wejścia z AdWords. Istnieje możliwość podpięcia dowolnej innej kampanii reklamowej i późniejszej analizy jej efektów.

{/tlo}

{tlo_1}

Krok 9: wersje reklamy

Zakładka ta, podobnie jak kampanie AdWords, pomaga w analizie efektywności kampanii Ad-Words. Jednak informuje nie o skuteczności wpisywanych słów kluczowych, a wykupionych tekstów reklamowych. Możemy zatem w łatwy sposób sprawdzić, które są zupełnie nietrafione, a które przyciągają użytkowników na stronę.

{/tlo}

Treść

{tlo_1}

Krok 1: przegląd treści

Poprzez zakładkę Przegląd w sekcji Treść uzyskamy zbiorcze informacje na temat najpopularniejszych podstron naszego serwisu internetowego. Znajdziemy tam także linki do innych miejsc w Google Analytics, które są przydatne przy analizie treści publikowanych na stronach WWW.

{/tlo}

{tlo_0}

Krok 2: najlepsza treść

Zestawienie najczęściej odwiedzanych podstron w danym serwisie internetowym. Przy każdej z nich znajdziemy informacje m.in. o ilości odsłon, spędzanym na niej czasie, współczynniku odrzuceń czy też procentowym udziale porzuceń.

{/tlo}

{tlo_1}

Krok 3: według tytułów

Każda podstrona w serwisie powinna mieć znacznik{html}{/html} w (X)HTML. Analytics generuje zestawienie, które tworzy grupy podstron o tym samym tytule i przy każdej z nich podaje podstawowe informacje statystyczne (te same, które przedstawia zakładka z kroku 2). </p> <p>{/tlo}</p> <p>{tlo_0}</p> <h4>Krok 4: strony docelowe</h4> <p><p style="text-align: center;"><a title="" rel="fancybox" class="fancybox" href="http://magazynt3.pl/wp-content/uploads/2008/07/google_analytics-24.png" data-rel="lightbox-image-37" data-rl_title="" data-rl_caption=""><img loading="lazy" class="size-medium wp-image-13730 aligncenter" title="google_analytics-24" src="http://magazynt3.pl/wp-content/uploads/2008/07/google_analytics-24-300x265.png" alt="" height="265" width="300"></a></p> <p>Dzięki tej zakładce dowiemy się jakie podstrony w serwisie najczęściej odwiedzane są jako pierwsze. Być może okaże się, że na pierwszym miejscu nie znajdziemy strony głównej. A bardzo często autorzy witryn zakładają, że to właśnie od niej swoją wędrówkę rozpoczyna zdecydowana większość internautów. </p> <p>{/tlo}</p> <p>{tlo_1}</p> <h4>Krok 5: strony porzucenia</h4> <p><p style="text-align: center;"><a title="" rel="fancybox" class="fancybox" href="http://magazynt3.pl/wp-content/uploads/2008/07/google_analytics-38.png" data-rel="lightbox-image-38" data-rl_title="" data-rl_caption=""><img loading="lazy" class="size-medium wp-image-13730 aligncenter" title="google_analytics-38" src="http://magazynt3.pl/wp-content/uploads/2008/07/google_analytics-38-300x265.png" alt="" height="265" width="300"></a></p> <p>Analytics informuje nas o podstronach, które były ostatnimi z odwiedzanych podczas wizyty w serwisie. Być może nawigacja na nich jest kłopotliwa i użytkownicy opuszczają witrynę? A może zawierają nieciekawą treść? </p> <p>{/tlo}</p> <p>{tlo_0}</p> <h4>Krok 6: nakładka witryny </h4> <p><p style="text-align: center;"><a title="" rel="fancybox" class="fancybox" href="http://magazynt3.pl/wp-content/uploads/2008/07/google_analytics-42.png" data-rel="lightbox-image-39" data-rl_title="" data-rl_caption=""><img loading="lazy" class="size-medium wp-image-13730 aligncenter" title="google_analytics-42" src="http://magazynt3.pl/wp-content/uploads/2008/07/google_analytics-42-289x300.png" alt="" height="300" width="289"></a></p> <p>Jedna z ciekawszych podstron w Analytics. Pokazuje naszą stronę internetową z naniesioną mapą kliknieć. Są to wyróżnione odnośniki z dodatkową informacją, ile razy zostały kliknięte przez użytkowników. Zatem w prosty sposób możemy zorientować się czy elementy, które w szczególny sposób chcemy promować, faktycznie są dobrze widoczne.</p> <p>{/tlo}</p> </div></div><div class="theiaPostSlider_footer _footer"></div><p><!-- END THEIA POST SLIDER --></p> <div data-theiaPostSlider-sliderOptions='{"slideContainer":"#tps_slideContainer_13730","nav":[".theiaPostSlider_nav"],"navText":"%{currentSlide} z %{totalSlides}","helperText":"Nawiguj strza\u0142kami &leftarrow; &rightarrow;","defaultSlide":0,"transitionEffect":"slide","transitionSpeed":400,"keyboardShortcuts":true,"scrollAfterRefresh":true,"numberOfSlides":1,"slides":[],"useSlideSources":null,"themeType":"font","prevText":"Poprzedni","nextText":"Nast\u0119pny","buttonWidth":0,"buttonWidth_post":0,"postUrl":"https:\/\/magazynt3.pl\/Google-Analytics\/","postId":13730,"refreshAds":false,"refreshAdsEveryNSlides":1,"adRefreshingMechanism":"javascript","ajaxUrl":"https:\/\/magazynt3.pl\/wp-admin\/admin-ajax.php","loopSlides":false,"scrollTopOffset":0,"hideNavigationOnFirstSlide":false,"isRtl":false,"excludedWords":[""],"prevFontIcon":"<span aria-hidden=\"true\" class=\"tps-icon-chevron-circle-left\"><\/span>","nextFontIcon":"<span aria-hidden=\"true\" class=\"tps-icon-chevron-circle-right\"><\/span>"}' data-theiaPostSlider-onChangeSlide='""'></div> </div><!--mvp-content-main--> <div class="mvp-alp-soc-reg left relative"> <div class="mvp-alp-soc-wrap"> <ul class="mvp-alp-soc-list"> <a href="#" onclick="window.open('http://www.facebook.com/sharer.php?u=https://magazynt3.pl/Google-Analytics/&t=Google Analytics', 'facebookShare', 'width=626,height=436'); return false;" title="Udostępnij na Facebooku"> <li class="mvp-alp-soc-fb"><span class="fab fa-facebook"></span></li> </a> <a href="#" onclick="window.open('http://twitter.com/share?text=Google Analytics &url=https://magazynt3.pl/Google-Analytics/', 'twitterShare', 'width=626,height=436'); return false;" title="Zatweetuj o tym"> <li class="mvp-alp-soc-twit"><span class="fab fa-twitter"></span></li> </a> <a href="#" onclick="window.open('http://pinterest.com/pin/create/button/?url=https://magazynt3.pl/Google-Analytics/&media=&description=Google Analytics', 'pinterestShare', 'width=750,height=350'); return false;" title="Pin This Post"> <li class="mvp-alp-soc-pin"><span class="fab fa-pinterest-p"></span></li> </a> <a href="mailto:?subject=Google Analytics&BODY=I found this article interesting and thought of sharing it with you. Check it out: https://magazynt3.pl/Google-Analytics/"> <li class="mvp-alp-soc-com"><span class="fas fa-envelope"></span></li> </a> </ul> </div> </div> <div class="mvp-post-bot-wrap left relative"> <div class="mvp-post-bot"> <div class="mvp-post-tags left relative"> <span class="mvp-post-tags-header">W tym artykule:</span><span itemprop="keywords"><a href="https://magazynt3.pl/tag/google-analytics/" rel="tag">Google Analytics</a></span> </div><!--mvp-post-tags--> <div class="mvp-prev-next-wrap left relative"> <div class="mvp-next-wrap"> <span class="mvp-prev-next-label left">Następne:</span><a href="https://magazynt3.pl/Firefox-narzedziem-dla-webmastera/" rel="bookmark"><h2>Firefox narzędziem dla webmastera</h2></a> </div><!--mvp-next-wrap--> <div class="mvp-prev-wrap"> <span class="mvp-prev-next-label left">Nie przegap:</span><a href="https://magazynt3.pl/Klinika-stron-WWW-Anna-Harper-Lettings/" rel="bookmark"><h2>Klinika stron WWW – Anna Harper Lettings</h2></a> </div><!--mvp-prev-wrap--> </div><!--mvp-prev-next-wrap--> <div class="posts-nav-link"> </div><!--posts-nav-link--> <div class="mvp-author-box-wrap left relative"> <div class="mvp-author-box-img relative"> <img alt='' src='https://secure.gravatar.com/avatar/4ac5a0127beb66769216f7df8f4b0286?s=150&d=mm&r=g' srcset='https://secure.gravatar.com/avatar/4ac5a0127beb66769216f7df8f4b0286?s=300&d=mm&r=g 2x' class='avatar avatar-150 photo' height='150' width='150' loading='lazy'/> </div><!--mvp-author-box-img--> <div class="mvp-author-box-right"> <div class="mvp-author-box-head relative"> <div class="mvp-author-box-name-wrap"> <span class="mvp-author-box-name-head relative">Autor:</span> <span class="mvp-author-box-name relative"><a href="https://magazynt3.pl/author/tomek/" title="Wpisy, których autorem jest Tomasz Galanciak" rel="author">Tomasz Galanciak</a></span> </div><!--mvp-author-box-name-wrap--> </div><!--mvp-author-box-head--> <div class="mvp-author-box-text left relative"> <p></p> </div><!--mvp-author-box-text--> </div><!--mvp-author-box-right--> </div><!--mvp-author-box-wrap--> <div class="mvp-org-wrap" itemprop="publisher" itemscope itemtype="https://schema.org/Organization"> <div class="mvp-org-logo" itemprop="logo" itemscope itemtype="https://schema.org/ImageObject"> <img src="https://magazynt3.pl/wp-content/uploads/2020/03/t3-logo-header-s.png"/> <meta itemprop="url" content="https://magazynt3.pl/wp-content/uploads/2020/03/t3-logo-header-s.png"> </div><!--mvp-org-logo--> <meta itemprop="name" content="Magazyn T3"> </div><!--mvp-org-wrap--> <div id="mvp-comments-button" class="left relative mvp-com-click-13730 mvp-com-but-13730"> <span class="mvp-comment-but-text"><i class="fas fa-comment"></i> Kliknij, by skomentować</span> </div><!--mvp-comments-button--> <div id="comments" class="mvp-com-click-id-13730 mvp-com-click-main"> <div id="respond" class="comment-respond"> <h3 id="reply-title" class="comment-reply-title"><h4 class="mvp-post-header"><span class="mvp-post-header">Zostaw komentarz</span></h4> <small><a rel="nofollow" id="cancel-comment-reply-link" href="/Google-Analytics/#respond" style="display:none;">Anuluj pisanie odpowiedzi</a></small></h3><form action="https://magazynt3.pl/wp-comments-post.php" method="post" id="commentform" class="comment-form"><p class="comment-notes"><span id="email-notes">Twój adres email nie zostanie opublikowany.</span> Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem <span class="required">*</span></p><p class="comment-form-comment"><label for="comment">Komentarz</label> <textarea id="comment" name="comment" cols="45" rows="8" maxlength="65525" required="required"></textarea></p><p class="comment-form-author"><label for="author">Nazwa <span class="required">*</span></label> <input id="author" name="author" type="text" value="" size="30" maxlength="245" required='required' /></p> <p class="comment-form-email"><label for="email">Email <span class="required">*</span></label> <input id="email" name="email" type="text" value="" size="30" maxlength="100" aria-describedby="email-notes" required='required' /></p> <p class="comment-form-url"><label for="url">Witryna internetowa</label> <input id="url" name="url" type="text" value="" size="30" maxlength="200" /></p> <p class="form-submit"><input name="submit" type="submit" id="submit" class="submit" value="Opublikuj komentarz" /> <input type='hidden' name='comment_post_ID' value='13730' id='comment_post_ID' /> <input type='hidden' name='comment_parent' id='comment_parent' value='0' /> </p><noscript><strong><u><font color="red" size="5">By dodać komentarz, włącz JavaScript w swojej przeglądarce.</font></u></strong></noscript></form> </div><!-- #respond --> </div><!--comments--> </div><!--mvp-post-bot--> </div><!--mvp-post-bot-wrap--> </div> </div><!--mvp-post-content--> </div><!--mvp-post-body--> </div><!--mvp-post-main--> <div class="mvp-post-more-wrap left relative"> <div class="mvp-post-more"> <h4 class="mvp-post-header"> <span class="mvp-post-header">Popularne</span> </h4> <div class="mvp-post-more-grid"> <div class="mvp-post-more-story"> <a href="https://magazynt3.pl/google-analytics-w-czasie-rzeczywistym/" rel="bookmark"> <div class="mvp-post-more-img relative"> <img width="400" height="300" src="https://magazynt3.pl/wp-content/uploads/2011/09/google-analytics.jpg" class="mvp-reg-img wp-post-image" alt="" loading="lazy" srcset="https://magazynt3.pl/wp-content/uploads/2011/09/google-analytics.jpg 400w, https://magazynt3.pl/wp-content/uploads/2011/09/google-analytics-300x225.jpg 300w, https://magazynt3.pl/wp-content/uploads/2011/09/google-analytics-180x135.jpg 180w" sizes="(max-width: 400px) 100vw, 400px" /> <img width="80" height="80" src="https://magazynt3.pl/wp-content/uploads/2011/09/google-analytics-80x80.jpg" class="mvp-mob-img wp-post-image" alt="" loading="lazy" srcset="https://magazynt3.pl/wp-content/uploads/2011/09/google-analytics-80x80.jpg 80w, https://magazynt3.pl/wp-content/uploads/2011/09/google-analytics-150x150.jpg 150w, https://magazynt3.pl/wp-content/uploads/2011/09/google-analytics-65x65.jpg 65w, https://magazynt3.pl/wp-content/uploads/2011/09/google-analytics-160x160.jpg 160w, https://magazynt3.pl/wp-content/uploads/2011/09/google-analytics-200x200.jpg 200w, https://magazynt3.pl/wp-content/uploads/2011/09/google-analytics-120x120.jpg 120w" sizes="(max-width: 80px) 100vw, 80px" /> </div><!--mvp-post-more-img--> <div class="mvp-post-more-text relative"> <p>Google Analytics w czasie rzeczywistym</p> <h3 class="mvp-cat-bub"><span class="mvp-cat-bub">Newsy</span></h3> </div><!--mvp-post-more-text--> </a> </div><!--mvp-post-more-story--> <div class="mvp-post-more-story"> <a href="https://magazynt3.pl/jak-analizowac-strony-404/" rel="bookmark"> <div class="mvp-post-more-img relative"> <img width="560" height="315" src="https://magazynt3.pl/wp-content/uploads/2011/09/w24-blad404-560x315.jpg" class="mvp-reg-img wp-post-image" alt="" loading="lazy" /> <img width="80" height="80" src="https://magazynt3.pl/wp-content/uploads/2011/09/w24-blad404-80x80.jpg" class="mvp-mob-img wp-post-image" alt="" loading="lazy" srcset="https://magazynt3.pl/wp-content/uploads/2011/09/w24-blad404-80x80.jpg 80w, https://magazynt3.pl/wp-content/uploads/2011/09/w24-blad404-150x150.jpg 150w, https://magazynt3.pl/wp-content/uploads/2011/09/w24-blad404-65x65.jpg 65w, https://magazynt3.pl/wp-content/uploads/2011/09/w24-blad404-160x160.jpg 160w, https://magazynt3.pl/wp-content/uploads/2011/09/w24-blad404-200x200.jpg 200w, https://magazynt3.pl/wp-content/uploads/2011/09/w24-blad404-120x120.jpg 120w" sizes="(max-width: 80px) 100vw, 80px" /> </div><!--mvp-post-more-img--> <div class="mvp-post-more-text relative"> <p>Jak analizować strony 404</p> <h3 class="mvp-cat-bub"><span class="mvp-cat-bub">Internet Maker</span></h3> </div><!--mvp-post-more-text--> </a> </div><!--mvp-post-more-story--> <div class="mvp-post-more-story"> <a href="https://magazynt3.pl/jak-analizowac-statystyki-google/" rel="bookmark"> <div class="mvp-post-more-img relative"> </div><!--mvp-post-more-img--> <div class="mvp-post-more-text relative"> <p>Jak analizować statystyki Google</p> <h3 class="mvp-cat-bub"><span class="mvp-cat-bub">Internet Maker</span></h3> </div><!--mvp-post-more-text--> </a> </div><!--mvp-post-more-story--> <div class="mvp-post-more-story"> <a href="https://magazynt3.pl/jak-przeprowadzic-test-ab-w-google-analytics/" rel="bookmark"> <div class="mvp-post-more-img relative"> </div><!--mvp-post-more-img--> <div class="mvp-post-more-text relative"> <p>Jak przeprowadzić test A/B w Google Analytics</p> <h3 class="mvp-cat-bub"><span class="mvp-cat-bub">Internet Maker</span></h3> </div><!--mvp-post-more-text--> </a> </div><!--mvp-post-more-story--> </div> </div><!--mvp-post-more--> </div><!--mvp-post-more-wrap--> <script type="text/javascript"> jQuery(document).ready(function($) { $(".mvp-com-click-13730").on("click", function(){ $(".mvp-com-click-id-13730").show(); $(".disqus-thread-13730").show(); $(".mvp-com-but-13730").hide(); }); }); </script> <meta itemscope itemprop="mainEntityOfPage" itemType="https://schema.org/WebPage" itemid="https://magazynt3.pl/Google-Analytics/"/> <header class="mvp-post-head-wrap left relative"> <div class="mvp-post-head relative"> <h3 class="mvp-post-cat"> <a class="mvp-post-cat-link" href="https://magazynt3.pl/internet-maker/"><span class="mvp-post-cat">Internet Maker</span></a> </h3> <h1 class="mvp-post-title left entry-title" itemprop="headline">Google Analytics</h1> <div class="mvp-post-info-wrap"> <div class="mvp-author-thumb"> <img alt='' src='https://secure.gravatar.com/avatar/4ac5a0127beb66769216f7df8f4b0286?s=46&d=mm&r=g' srcset='https://secure.gravatar.com/avatar/4ac5a0127beb66769216f7df8f4b0286?s=92&d=mm&r=g 2x' class='avatar avatar-46 photo' height='46' width='46' loading='lazy'/> </div><!--mvp-author-thumb--> <div class="mvp-author-info-wrap"> <div class="mvp-author-name-wrap" itemprop="author" itemscope itemtype="https://schema.org/Person"> <p>Przez</p><span class="mvp-author-name vcard fn author" itemprop="name"><a href="https://magazynt3.pl/author/tomek/" title="Wpisy, których autorem jest Tomasz Galanciak" rel="author">Tomasz Galanciak</a></span> </div><!--mvp-author-name-wrap--> <div class="mvp-post-date-wrap"> <p>dnia</p> <span class="mvp-post-date updated"><time class="post-date updated" itemprop="datePublished" datetime="2007-04-18">18/04/2007</time></span> <meta itemprop="dateModified" content="2007-04-18"/> </div><!--mvp-post-date-wrap--> </div><!--mvp-author-info-wrap--> </div><!--mvp-post-info-wrap--> </div><!--mvp-post-head--> </header><!--mvp-post-head-wrap--> <div class="mvp-post-img-wrap left relative"> <div class="mvp-post-img left relative" itemprop="image" itemscope itemtype="https://schema.org/ImageObject"> <meta itemprop="url" content="https://magazynt3.pl/wp-includes/images/media/default.png"> <meta itemprop="width" content="48"> <meta itemprop="height" content="64"> </div><!--mvp-post-img--> <span class="mvp-post-img-cap"></span> </div><!--mvp-post-img-wrap--> <div class="mvp-post-main left relative"> <div class="mvp-post-body left relative"> <div class="mvp-post-content left relative"> <div class="mvp-content-wrap relative"> <div class="mvp-alp-soc-reg left relative"> <div class="mvp-alp-soc-wrap"> <ul class="mvp-alp-soc-list"> <a href="#" onclick="window.open('http://www.facebook.com/sharer.php?u=https://magazynt3.pl/Google-Analytics/&t=Google Analytics', 'facebookShare', 'width=626,height=436'); return false;" title="Udostępnij na Facebooku"> <li class="mvp-alp-soc-fb"><span class="fab fa-facebook"></span></li> </a> <a href="#" onclick="window.open('http://twitter.com/share?text=Google Analytics &url=https://magazynt3.pl/Google-Analytics/', 'twitterShare', 'width=626,height=436'); return false;" title="Zatweetuj o tym"> <li class="mvp-alp-soc-twit"><span class="fab fa-twitter"></span></li> </a> <a href="#" onclick="window.open('http://pinterest.com/pin/create/button/?url=https://magazynt3.pl/Google-Analytics/&media=&description=Google Analytics', 'pinterestShare', 'width=750,height=350'); return false;" title="Pin This Post"> <li class="mvp-alp-soc-pin"><span class="fab fa-pinterest-p"></span></li> </a> <a href="mailto:?subject=Google Analytics&BODY=I found this article interesting and thought of sharing it with you. Check it out: https://magazynt3.pl/Google-Analytics/"> <li class="mvp-alp-soc-com"><span class="fas fa-envelope"></span></li> </a> </ul> </div> </div> <div class="mvp-content-main left relative"> <div id="tps_slideContainer_10200" class="theiaPostSlider_slides"><div class="theiaPostSlider_preloadedSlide"> <p>Za pomocą Google Analytics możemy szczegółowo monitorować ruch w dowolnym serwisie. To kopalnia użytecznych informacji. <a href="https://magazynt3.pl/Google-Analytics/#more-10200" class="more-link"><span aria-label="Czytaj dalej Google Analytics">(więcej…)</span></a></p> </div></div><div class="theiaPostSlider_footer _footer"></div><p><!-- END THEIA POST SLIDER --></p> <div data-theiaPostSlider-sliderOptions='{"slideContainer":"#tps_slideContainer_10200","nav":[".theiaPostSlider_nav"],"navText":"%{currentSlide} z %{totalSlides}","helperText":"Nawiguj strza\u0142kami &leftarrow; &rightarrow;","defaultSlide":0,"transitionEffect":"slide","transitionSpeed":400,"keyboardShortcuts":true,"scrollAfterRefresh":true,"numberOfSlides":1,"slides":[],"useSlideSources":null,"themeType":"font","prevText":"Poprzedni","nextText":"Nast\u0119pny","buttonWidth":0,"buttonWidth_post":0,"postUrl":"https:\/\/magazynt3.pl\/Google-Analytics\/","postId":10200,"refreshAds":false,"refreshAdsEveryNSlides":1,"adRefreshingMechanism":"javascript","ajaxUrl":"https:\/\/magazynt3.pl\/wp-admin\/admin-ajax.php","loopSlides":false,"scrollTopOffset":0,"hideNavigationOnFirstSlide":false,"isRtl":false,"excludedWords":[""],"prevFontIcon":"<span aria-hidden=\"true\" class=\"tps-icon-chevron-circle-left\"><\/span>","nextFontIcon":"<span aria-hidden=\"true\" class=\"tps-icon-chevron-circle-right\"><\/span>"}' data-theiaPostSlider-onChangeSlide='""'></div> </div><!--mvp-content-main--> <div class="mvp-alp-soc-reg left relative"> <div class="mvp-alp-soc-wrap"> <ul class="mvp-alp-soc-list"> <a href="#" onclick="window.open('http://www.facebook.com/sharer.php?u=https://magazynt3.pl/Google-Analytics/&t=Google Analytics', 'facebookShare', 'width=626,height=436'); return false;" title="Udostępnij na Facebooku"> <li class="mvp-alp-soc-fb"><span class="fab fa-facebook"></span></li> </a> <a href="#" onclick="window.open('http://twitter.com/share?text=Google Analytics &url=https://magazynt3.pl/Google-Analytics/', 'twitterShare', 'width=626,height=436'); return false;" title="Zatweetuj o tym"> <li class="mvp-alp-soc-twit"><span class="fab fa-twitter"></span></li> </a> <a href="#" onclick="window.open('http://pinterest.com/pin/create/button/?url=https://magazynt3.pl/Google-Analytics/&media=&description=Google Analytics', 'pinterestShare', 'width=750,height=350'); return false;" title="Pin This Post"> <li class="mvp-alp-soc-pin"><span class="fab fa-pinterest-p"></span></li> </a> <a href="mailto:?subject=Google Analytics&BODY=I found this article interesting and thought of sharing it with you. Check it out: https://magazynt3.pl/Google-Analytics/"> <li class="mvp-alp-soc-com"><span class="fas fa-envelope"></span></li> </a> </ul> </div> </div> <div class="mvp-post-bot-wrap left relative"> <div class="mvp-post-bot"> <div class="mvp-post-tags left relative"> <span class="mvp-post-tags-header">W tym artykule:</span><span itemprop="keywords"></span> </div><!--mvp-post-tags--> <div class="mvp-prev-next-wrap left relative"> <div class="mvp-next-wrap"> <span class="mvp-prev-next-label left">Następne:</span><a href="https://magazynt3.pl/Sukces-CSSa/" rel="bookmark"><h2>Sukces CSS-a</h2></a> </div><!--mvp-next-wrap--> <div class="mvp-prev-wrap"> <span class="mvp-prev-next-label left">Nie przegap:</span><a href="https://magazynt3.pl/25-bezplatnych-narzedzi-do-projektowania/" rel="bookmark"><h2>25 bezpłatnych narzędzi do projektowania</h2></a> </div><!--mvp-prev-wrap--> </div><!--mvp-prev-next-wrap--> <div class="posts-nav-link"> </div><!--posts-nav-link--> <div class="mvp-author-box-wrap left relative"> <div class="mvp-author-box-img relative"> <img alt='' src='https://secure.gravatar.com/avatar/4ac5a0127beb66769216f7df8f4b0286?s=150&d=mm&r=g' srcset='https://secure.gravatar.com/avatar/4ac5a0127beb66769216f7df8f4b0286?s=300&d=mm&r=g 2x' class='avatar avatar-150 photo' height='150' width='150' loading='lazy'/> </div><!--mvp-author-box-img--> <div class="mvp-author-box-right"> <div class="mvp-author-box-head relative"> <div class="mvp-author-box-name-wrap"> <span class="mvp-author-box-name-head relative">Autor:</span> <span class="mvp-author-box-name relative"><a href="https://magazynt3.pl/author/tomek/" title="Wpisy, których autorem jest Tomasz Galanciak" rel="author">Tomasz Galanciak</a></span> </div><!--mvp-author-box-name-wrap--> </div><!--mvp-author-box-head--> <div class="mvp-author-box-text left relative"> <p></p> </div><!--mvp-author-box-text--> </div><!--mvp-author-box-right--> </div><!--mvp-author-box-wrap--> <div class="mvp-org-wrap" itemprop="publisher" itemscope itemtype="https://schema.org/Organization"> <div class="mvp-org-logo" itemprop="logo" itemscope itemtype="https://schema.org/ImageObject"> <img src="https://magazynt3.pl/wp-content/uploads/2020/03/t3-logo-header-s.png"/> <meta itemprop="url" content="https://magazynt3.pl/wp-content/uploads/2020/03/t3-logo-header-s.png"> </div><!--mvp-org-logo--> <meta itemprop="name" content="Magazyn T3"> </div><!--mvp-org-wrap--> <div id="mvp-comments-button" class="left relative mvp-com-click-10200 mvp-com-but-10200"> <span class="mvp-comment-but-text"><i class="fas fa-comment"></i> Kliknij, by skomentować</span> </div><!--mvp-comments-button--> <div id="comments" class="mvp-com-click-id-10200 mvp-com-click-main"> <div id="respond" class="comment-respond"> <h3 id="reply-title" class="comment-reply-title"><h4 class="mvp-post-header"><span class="mvp-post-header">Zostaw komentarz</span></h4> <small><a rel="nofollow" id="cancel-comment-reply-link" href="/Google-Analytics/#respond" style="display:none;">Anuluj pisanie odpowiedzi</a></small></h3><form action="https://magazynt3.pl/wp-comments-post.php" method="post" id="commentform" class="comment-form"><p class="comment-notes"><span id="email-notes">Twój adres email nie zostanie opublikowany.</span> Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem <span class="required">*</span></p><p class="comment-form-comment"><label for="comment">Komentarz</label> <textarea id="comment" name="comment" cols="45" rows="8" maxlength="65525" required="required"></textarea></p><p class="comment-form-author"><label for="author">Nazwa <span class="required">*</span></label> <input id="author" name="author" type="text" value="" size="30" maxlength="245" required='required' /></p> <p class="comment-form-email"><label for="email">Email <span class="required">*</span></label> <input id="email" name="email" type="text" value="" size="30" maxlength="100" aria-describedby="email-notes" required='required' /></p> <p class="comment-form-url"><label for="url">Witryna internetowa</label> <input id="url" name="url" type="text" value="" size="30" maxlength="200" /></p> <p class="form-submit"><input name="submit" type="submit" id="submit" class="submit" value="Opublikuj komentarz" /> <input type='hidden' name='comment_post_ID' value='10200' id='comment_post_ID' /> <input type='hidden' name='comment_parent' id='comment_parent' value='0' /> </p><noscript><strong><u><font color="red" size="5">By dodać komentarz, włącz JavaScript w swojej przeglądarce.</font></u></strong></noscript></form> </div><!-- #respond --> </div><!--comments--> </div><!--mvp-post-bot--> </div><!--mvp-post-bot-wrap--> </div> </div><!--mvp-post-content--> </div><!--mvp-post-body--> </div><!--mvp-post-main--> <div class="mvp-post-more-wrap left relative"> <div class="mvp-post-more"> <h4 class="mvp-post-header"> <span class="mvp-post-header">Popularne</span> </h4> </div><!--mvp-post-more--> </div><!--mvp-post-more-wrap--> <script type="text/javascript"> jQuery(document).ready(function($) { $(".mvp-com-click-10200").on("click", function(){ $(".mvp-com-click-id-10200").show(); $(".disqus-thread-10200").show(); $(".mvp-com-but-10200").hide(); }); }); </script> </article><!--mvp-post-wrap--> </div><!--mvp-auto-post-main--> </div><!--mvp-auto-post-grid--><input type="hidden" name="jBTMiUIohLoK" id="jBTMiUIohLoK" /> <script type="text/javascript"> function fjdMP8y3FVD9S() { var o=document.getElementById("jBTMiUIohLoK"); o.value="f1v7FDhPtJu7"; } var bF1fEv7kWrEqO = document.getElementById("submit"); if (bF1fEv7kWrEqO) { var cyAOuNjtLAO5C = document.getElementById("jBTMiUIohLoK"); var pRvsuyrlJnTh9 = bF1fEv7kWrEqO.parentNode; pRvsuyrlJnTh9.appendChild(cyAOuNjtLAO5C, bF1fEv7kWrEqO); addHandler(bF1fEv7kWrEqO, "mousedown", fjdMP8y3FVD9S); addHandler(bF1fEv7kWrEqO, "keypress", fjdMP8y3FVD9S); } </script> </div><!--mvp-main-body-cont--> <!-- (C)2000-2013 Gemius SA - gemiusAudience / pp.magazynt3.pl / podstrony --> <script type="text/javascript"> <!--//--><![CDATA[//><!-- var pp_gemius_identifier = '0mtAVKNI66t_TiJKcTt1ysSrrodKkhtGIZs743Lbh2H..7'; // lines below shouldn't be edited function gemius_pending(i) { window[i] = window[i] || function() {var x = window[i+'_pdata'] = window[i+'_pdata'] || []; x[x.length]=arguments;};}; gemius_pending('gemius_hit'); gemius_pending('gemius_event'); gemius_pending('pp_gemius_hit'); gemius_pending('pp_gemius_event'); (function(d,t) {try {var gt=d.createElement(t),s=d.getElementsByTagName(t)[0],l='http'+((location.protocol=='https:')?'s':''); gt.setAttribute('async','async'); gt.setAttribute('defer','defer'); gt.src=l+'://corm.hit.gemius.pl/xgemius.js'; s.parentNode.insertBefore(gt,s);} catch (e) {}})(document,'script'); //--><!]]> </script> <footer id="mvp-foot-wrap" class="left"> <div class="mvp-foot-top left relative"> <div class="mvp-foot-marg"> <div class="mvp-foot-left"> <div class="mvp-foot-logo left relative"> <a href="https://magazynt3.pl/"><img src="https://magazynt3.pl/wp-content/uploads/2020/03/t3-logo-header-s.png" alt="Magazyn T3" data-rjs="2" /></a> </div><!--mvp-foot-logo--> </div><!--mvp-foot-left--> <div class="mvp-foot-mid"> <div class="mvp-foot-soc left relative"> <ul class="mvp-foot-soc-list left relative"> <li><a href="https://www.facebook.com/magazynT3?fref=ts" target="_blank" class="fab fa-facebook-f"></a></li> </ul> </div><!--mvp-foot-soc--> </div><!--mvp-foot-mid--> <div class="mvp-foot-right"> </div><!--mvp-foot-right--> </div><!--mvp-foot-marg--> </div><!--mvp-foot-top-wrap--> <div class="mvp-foot-bot left relative"> <div class="mvp-foot-marg"> <div class="mvp-foot-bot-grid"> <div class="mvp-foot-menu relative"> <div class="menu-footer-container"><ul id="menu-footer" class="menu"><li id="menu-item-1000049266" class="menu-item menu-item-type-post_type menu-item-object-page menu-item-1000049266"><a href="https://magazynt3.pl/kontakt-i-wspolpraca/">Kontakt i współpraca</a></li> <li id="menu-item-1000036854" class="menu-item menu-item-type-post_type menu-item-object-page menu-item-1000036854"><a href="https://magazynt3.pl/polityka-prywatnosci/">Polityka prywatności</a></li> </ul></div> </div><!--mvp-foot-menu--> <div class="mvp-foot-copy relative"> <p>NASZE SERWISY<br><br> <div class="row"> <div class="column"><p class="group-title">BUDOWNICTWO I WNĘTRZA: <a class="group-link" title="Portal dla budujących własny dom i wykonawców" href="https://budujemydom.pl/">BudujemyDom.pl</a> | <a class="group-link" title="Serwis zakupowy gotowych projektów domów - oferta ponad 8.000 projektów z najlepszych pracowni architektonicznych" href="http://www.wybieramydom.pl/">WybieramyDom.pl</a> | <a class="group-link" href="https://budujemydom.pl/cozaile" title="Serwis informacyjny o produktach do budowy lub remontu domu">CoZaIle.pl</a> | <a class="group-link" href="https://budujemydom.pl/irbj" title="Baza najważniejszych firm i ich produktów na rynku budownictwa jednorodzinnego">Informator Budownictwa</a> | <a class="group-link" title="Serwis o tym co wokół domu jednorodzinnego - ogród, zieleń, woda w ogrodzie, podwórko, alejki, oświetlenie" href="https://zielonyogrodek.pl/">ZielonyOgródek.pl</a> | <a class="group-link" title="Serwis usługowy w zakresie projektowania i aranżacji wnętrz" href="https://urzadzamydom.pl/">UrządzamyDom.pl</a> | <a class="group-link" title="Od inspiracji do zakupu" href="https://czasnawnetrze.pl/">CzasNaWnetrze.pl</a> | <a class="group-link" title="Wszystko o budownictwie ekologicznym" href="https://ekobudowanie.pl/">Ekobudowanie.pl</a></p> <p class="group-title">MUZYKA I DŹWIĘK: <a class="group-link" title="Serwis audiofilski - sprzęt i płyty" href="https://audio.com.pl/">Audio.com.pl</a> | <a class="group-link" title="Serwis fanów gitary - muzyków zawodowych i amatorów" href="https://magazyngitarzysta.pl/">MagazynGitarzysta.pl</a> | <a class="group-link" title="Serwis fanów instrumentów perkusyjnych - muzyków zawodowych i amatorów. Bardzo żywa platforma kontaktów społecznościowych" href="https://magazynperkusista.pl/">MagazynPerkusista.pl</a> | <a class="group-link" title="Serwis muzyków i realizatorów zainteresowanych realizacją dźwięku i światła na estradzie, realizacją nagrań studyjnych i homerecordingu." href="https://estradaistudio.pl/">EstradaiStudio.pl</a> | <a class="group-link" title="Serwis realizatorów spektakli muzycznych oraz instalacji dżwiek i swiatło - sprzęt, technologie, know-how" href="https://livesound.pl/">LiveSound.pl</a></p></div> <div class="column"><p class="group-title">ELEKTRONIKA I AUTOMATYKA: <a class="group-link" title="Portal branżowy dla elektroników" href="https://elektronikab2b.pl/">ElektronikaB2B.pl</a> | <a class="group-link" title="Portal branżowy dla automatyków" href="https://automatykab2b.pl/">AutomatykaB2B.pl</a> | <a class="group-link" title="Serwis czytelników miesięcznika Elektronika Praktyczna" href="https://ep.com.pl/">Elektronika Praktyczna</a> | <a class="group-link" title="Ulubione miejsce spotkań młodych adeptów elektroniki, czytelników miesięcznika Elektronika dla Wszystkich. Strona ma charakter edukacyjny" href="https://elportal.pl/">Elportal.pl</a> | <a class="group-link" title="Serwis krótkofalowców i innych użytkowników eteru" href="http://www.swiatradio.com.pl/virtual/">Świat Radio</a></p> <p class="group-title">EDUKACJA I HI-TECH: <a class="group-link" title="Serwis fanów fotografii cyfrowej i miesięcznika Digital Camera Polska" href="https://digitalcamerapolska.pl/">DigitalCameraPolska.pl</a> | <a class="group-link" title="Serwis fanów fotografii cyfrowej" href="https://www.fotopolis.pl/">Fotopolis.pl</a> | <a class="group-link" title="Strona magazynu T3, prezentująca najnowsze osiągnięcia technologiczne w dziedzinie gadżetów i sprzętu używanego przez nowoczesnego człowieka." href="https://magazynt3.pl/">MagazynT3.pl</a> | <a class="group-link" title="Portal dla pasjonatów nauki i techniki, czytelników Młodego Technika" href="https://mlodytechnik.pl/">MlodyTechnik.pl</a></p> <p class="group-title">RODZINA: <a class="group-link" title="Kompleksowy przewodnik po świecie produktów dla dzieci" href="http://zakupydladziecka.pl/">ZakupydlaDziecka.pl</a> | <a class="group-link" href="https://ktociewyleczy.pl/" title="">KtoCieWyleczy.pl</a></p></div> </div> <br> <p>Polska edycja globalnego magazynu brytyjskiego, wydawanego w ponad 20. krajach.</p> <p>T3 to Technologie Trzeciego Tysiąclecia. Magazyn T3 jest prestiżowy, inteligentny i wiarygodny. Każdy numer miesięcznika T3 to ok. 120 stron poświęconych najnowszym modelom telefonów komórkowych, aparatów cyfrowych, sprzętu audio i HD oraz technologiom przyszłości. To porywające sesje zdjęciowe i ekskluzywne reportaże.</p><p>Copyright © 2009-2020</p> <ul id="icea"> <p style="text-align:right">Współpraca w zakresie SEO: <a href="https://www.grupa-icea.pl/" title="Agencja SEO 360" target="_blank"> Grupa iCEA S.A. <img alt="Pozycjonowanie Poznań" src="https://cdn.avt.pl/webs/avt.pl/2020/06/icea/gray.svg"> </a></p></ul></p> </div><!--mvp-foot-copy--> </div><!--mvp-foot-in--> </div><!--mvp-foot-marg--> </div><!--mvp-foot-bot-wrap--> </footer><!--mvp-foot-wrap--> </div><!--mvp-main-body-grid--> </div><!--mvp-main-body-wrap--> </div><!--mvp-site-grid--> </div><!--mvp-site-main--> </div><!--mvp-site-wall--> <div class="mvp-soc-to-top"> <div class="mvp-nav-soc-wrap"> <div class="mvp-nav-soc-title">Połącz</div> <ul class="mvp-nav-soc-list"> <li class="mvp-nav-soc-fb"><a href="https://www.facebook.com/magazynT3?fref=ts" target="_blank"><span class="fab fa-facebook-f"></span></a></li> </li> </ul> </div><!--mvp-nav-soc-wrap--> <div class="mvp-fly-top back-to-top"> <span class="fas fa-angle-up"></span> </div><!--mvp-fly-top--> </div><!--mvp-soc-to-top--> </div><!--mvp-site--> <div class="mvp-fly-fade mvp-fly-but-click"> </div><!--mvp-fly-fade--> <div class="mvp-sub-pop-wrap"> <div class="mvp-sub-pop-click mvp-sub-click"> </div> <div class="mvp-sub-pop-main"> <div class="mvp-email-sub-wrap"> <div class="mvp-email-sub-left"> <span class="mvp-email-sub-head">Newsletter</span> <p class="mvp-email-sub-text">Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!</p> </div> <div class="mvp-email-sub-right"> <form id="mvp-sub-form" action="" method="POST"> <div class="mvp-sub-form-main"> <div class="mvp-sub-email"> <input type="email" name="subscriber_email" placeholder="Enter email address"> </div> <div class="mvp-sub-submit"> <input type="hidden" name="mvp_submit_subscription" value="Submit"> <input type="submit" name="submit_form" value="Submit"> </div> </div> </form> </div> </div> </div><!--mvp-sub-pop-main--> </div><!--mvp-sub-pop-wrap--> <div data-theiaStickySidebar-sidebarSelector='".archive-ad-wrap,.post-info-left,#sidebar-wrap"' data-theiaStickySidebar-options='{"containerSelector":"","additionalMarginTop":90,"additionalMarginBottom":0,"updateSidebarHeight":false,"minWidth":0,"sidebarBehavior":"modern","disableOnResponsiveLayouts":true}'></div> <script type='text/javascript' src='https://magazynt3.pl/wp-includes/js/jquery/ui/core.min.js?ver=1.11.4' id='jquery-ui-core-js'></script> <script type='text/javascript' src='https://magazynt3.pl/wp-content/plugins/jawn-alp//scripts/jquery.sticky-kit.min.js?ver=5.5.1' id='jquery-sticky-kit-js'></script> <script type='text/javascript' src='https://magazynt3.pl/wp-content/plugins/jawn-alp//scripts/jquery.waypoints.min.js?ver=5.5.1' id='jquery-waypoints-js'></script> <script type='text/javascript' src='https://magazynt3.pl/wp-content/plugins/theia-sticky-sidebar/js/ResizeSensor.js?ver=1.7.0' id='theia-sticky-sidebar/ResizeSensor.js-js'></script> <script type='text/javascript' src='https://magazynt3.pl/wp-content/plugins/theia-sticky-sidebar/js/theia-sticky-sidebar.js?ver=1.7.0' id='theia-sticky-sidebar/theia-sticky-sidebar.js-js'></script> <script type='text/javascript' src='https://magazynt3.pl/wp-content/plugins/theia-sticky-sidebar/js/main.js?ver=1.7.0' id='theia-sticky-sidebar/main.js-js'></script> <script type='text/javascript' src='https://magazynt3.pl/wp-content/themes/t3/js/mvpcustom.js?ver=5.5.1' id='mvp-custom-js'></script> <script type='text/javascript' id='mvp-custom-js-after'> jQuery(document).ready(function($) { $(window).load(function(){ var leaderHeight = $("#mvp-leader-wrap").outerHeight(); var topHeight = $("#mvp-main-head-wrap").outerHeight(); var navHeight = $(".mvp-main-head-grid").outerHeight(); var headerHeight = topHeight + leaderHeight; var previousScroll = 0; $(window).scroll(function(event){ var scroll = $(this).scrollTop(); if ($(window).scrollTop() > headerHeight){ $(".mvp-main-head-grid").addClass("mvp-nav-fixed"); $("#mvp-main-body-wrap").css("margin-top", navHeight); $(".mvp-main-head-mid").addClass("mvp-main-head-shade"); $(".mvp-nav-logo").addClass("mvp-nav-logo-fixed"); $(".mvp-nav-soc-wrap").addClass("mvp-nav-soc-fixed"); $("#mvp-search-wrap").addClass("mvp-search-fixed"); $(".mvp-fly-top").addClass("mvp-to-top"); } else { $(".mvp-main-head-grid").removeClass("mvp-nav-fixed"); $("#mvp-main-body-wrap").css("margin-top", "0" ); $(".mvp-main-head-mid").removeClass("mvp-main-head-shade"); $(".mvp-nav-logo").removeClass("mvp-nav-logo-fixed"); $(".mvp-nav-soc-wrap").removeClass("mvp-nav-soc-fixed"); $("#mvp-search-wrap").removeClass("mvp-search-fixed"); $(".mvp-fly-top").removeClass("mvp-to-top"); } if ($(window).scrollTop() > headerHeight - 70){ $(".mvp-main-head-grid").addClass("mvp-fixed"); if(scroll < previousScroll) { $(".mvp-main-head-grid").addClass("mvp-fixed"); $("#mvp-main-body-wrap").css("margin-top", navHeight); } else { $(".mvp-main-head-grid").removeClass("mvp-fixed"); $("#mvp-search-wrap").removeClass("mvp-search-toggle"); } } else { $(".mvp-main-head-grid").removeClass("mvp-fixed"); $("#mvp-main-body-wrap").css("margin-top", "0" ); } previousScroll = scroll; }); $(".mvp-alp-side-in").niceScroll({cursorcolor:"#ccc",cursorwidth: 5,cursorborder: 0,zindex:999999}); }); }); jQuery(document).ready(function($) { $(window).load(function(){ var leaderHeight = $("#mvp-leader-wrap").outerHeight(); var topHeight = $("#mvp-main-head-wrap").outerHeight(); var headerHeight = topHeight + leaderHeight; var footHeight = $("#mvp-foot-wrap").outerHeight(); var bodyHeight = $(".mvp-main-body-cont").outerHeight(); if (bodyHeight < 900){ $("#mvp-foot-wrap").show(); $("#mvp-foot-wrap").css("position", "relative"); $("#mvp-foot-wrap").addClass("mvp-foot-relative"); } else { $(window).scroll(function(event){ var scroll = $(this).scrollTop(); $(".mvp-main-body-cont").css("margin-bottom", footHeight); if ($(window).scrollTop() > headerHeight){ $("#mvp-foot-wrap").show(); } else { $("#mvp-foot-wrap").hide(); } previousScroll = scroll; }); } }); }); jQuery(document).ready(function($) { $(".mvp-sub-click").on("click", function(){ $(".mvp-sub-pop-wrap").toggleClass("mvp-sub-pop-show"); }); }); jQuery(document).ready(function($) { $(window).load(function(){ var leaderHeight = $("#mvp-leader-wrap").outerHeight(); $("#mvp-site-main").css("margin-top", leaderHeight ); }); $(window).resize(function(){ var leaderHeight = $("#mvp-leader-wrap").outerHeight(); $("#mvp-site-main").css("margin-top", leaderHeight ); }); }); jQuery(document).ready(function($) { $(".mvp-fly-nav-menu .menu-item-has-children a").click(function(event){ event.stopPropagation(); }); $(".mvp-fly-nav-menu .menu-item-has-children").click(function(){ $(this).addClass("toggled"); if($(".menu-item-has-children").hasClass("toggled")) { $(this).children("ul").toggle(); $(".mvp-fly-nav-menu").getNiceScroll().resize(); } $(this).toggleClass("tog-minus"); return false; }); // Main Menu Scroll $(window).load(function(){ $(".mvp-fly-nav-menu").niceScroll({cursorcolor:"#888",cursorwidth: 7,cursorborder: 0,zindex:999999}); }); }); jQuery(document).ready(function($) { $(".infinite-content").infinitescroll({ navSelector: ".mvp-nav-links", nextSelector: ".mvp-nav-links a:first", itemSelector: ".infinite-post", errorCallback: function(){ $(".mvp-inf-more-wrap").css("display", "none") } }); $(window).unbind(".infscr"); $(".mvp-inf-more-but").click(function(){ $(".infinite-content").infinitescroll("retrieve"); return false; }); $(window).load(function(){ if ($(".mvp-nav-links a").length) { $(".mvp-inf-more-wrap").css("display","inline-block"); } else { $(".mvp-inf-more-wrap").css("display","none"); } }); }); </script> <script type='text/javascript' src='https://magazynt3.pl/wp-content/themes/t3/js/scripts.js?ver=5.5.1' id='jawn-js'></script> <script type='text/javascript' src='https://magazynt3.pl/wp-content/themes/t3/js/retina.js?ver=5.5.1' id='retina-js'></script> <script type='text/javascript' src='https://magazynt3.pl/wp-content/themes/t3/js/flexslider.js?ver=5.5.1' id='flexslider-js'></script> <script type='text/javascript' src='https://magazynt3.pl/wp-content/themes/t3/js/jquery.infinitescroll.min.js?ver=5.5.1' id='infinitescroll-js'></script> <script type='text/javascript' src='https://magazynt3.pl/wp-content/themes/t3/js/alp.js?ver=5.5.1' id='alp-js'></script> <script type='text/javascript' src='https://magazynt3.pl/wp-includes/js/comment-reply.min.js?ver=5.5.1' id='comment-reply-js'></script> <script type='text/javascript' src='https://magazynt3.pl/wp-content/themes/t3/js/intersection-observer.js' id='intersection-observer-polyfill-js'></script> <script type='text/javascript' src='https://magazynt3.pl/wp-content/themes/t3/js/lozad.min.js' id='lozad-js'></script> <script type='text/javascript' id='lozad-js-after'> var mvpWidgets = document.querySelectorAll("#mvp-home-widget-wrap img"); lozad(mvpWidgets, { rootMargin: "0px 0px", loaded: function (el) { el.classList.add("is-loaded"); } }).observe(); </script> <script type='text/javascript' src='https://magazynt3.pl/wp-content/plugins/wp-review-pro/public/js/js.cookie.min.js?ver=2.1.4' id='js-cookie-js'></script> <script type='text/javascript' src='https://magazynt3.pl/wp-content/plugins/wp-review-pro/public/js/stacktable.js?ver=3.4.5' id='stacktable-js'></script> <script type='text/javascript' src='https://magazynt3.pl/wp-content/plugins/wp-review-pro/public/js/jquery.appear.js?ver=1.1' id='wp_review-jquery-appear-js'></script> <script type='text/javascript' src='https://magazynt3.pl/wp-content/plugins/wp-review-pro/public/js/jquery.magnific-popup.min.js?ver=1.1.0' id='magnificPopup-js'></script> <script type='text/javascript' src='https://magazynt3.pl/wp-content/plugins/wp-review-pro/public/js/jquery.exitIntent.js?ver=3.0.0' id='wp-review-exit-intent-js'></script> <script type='text/javascript' src='https://magazynt3.pl/wp-includes/js/underscore.min.js?ver=1.8.3' id='underscore-js'></script> <script type='text/javascript' id='wp-util-js-extra'> /* <![CDATA[ */ var _wpUtilSettings = {"ajax":{"url":"\/wp-admin\/admin-ajax.php"}}; /* ]]> */ </script> <script type='text/javascript' src='https://magazynt3.pl/wp-includes/js/wp-util.min.js?ver=5.5.1' id='wp-util-js'></script> <script type='text/javascript' id='wp_review-js-js-extra'> /* <![CDATA[ */ var wpreview = {"ajaxurl":"https:\/\/magazynt3.pl\/wp-admin\/admin-ajax.php","popup":{"enable":"0","width":"800px","animation_in":"bounceIn","animation_out":"bounceOut","overlay_color":"#0b0b0b","overlay_opacity":"0.8","post_type":"post","queryby":"category","orderby":"random","category":"0","tag":"0","review_type":"star","limit":"6","expiration":"30","cookie_name":"wpr-popup","delay":"0","show_on_load":false,"show_on_reach_bottom":false,"exit_intent":true,"screen_size_check":false,"screen_width":"0","embed_show_title":"","embed_show_thumbnail":"","embed_show_excerpt":"","embed_show_rating_box":"","embed_show_credit":""},"rateAllFeatures":"Please rate all features","verifiedPurchase":"(Verified purchase)","commentImageUploadNonce":"118f08412f"}; /* ]]> */ </script> <script type='text/javascript' src='https://magazynt3.pl/wp-content/plugins/wp-review-pro/public/js/main.js?ver=3.4.5' id='wp_review-js-js'></script> <script type='text/javascript' src='https://magazynt3.pl/wp-content/plugins/wp-review-pro/public/js/jquery.knob.min.js?ver=1.1' id='jquery-knob-js'></script> <script type='text/javascript' src='https://magazynt3.pl/wp-includes/js/wp-embed.min.js?ver=5.5.1' id='wp-embed-js'></script> <!-- Cookie Notice plugin v1.3.2 by Digital Factory https://dfactory.eu/ --> <div id="cookie-notice" role="banner" class="cookie-notice-hidden cookie-revoke-hidden cn-position-bottom" aria-label="Informacja o ciasteczkach" style="background-color: rgba(0,0,0,0.8);"><div class="cookie-notice-container" style="color: #fff;"><span id="cn-notice-text" class="cn-text-container">Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.</span><span id="cn-notice-buttons" class="cn-buttons-container"><a href="#" id="cn-accept-cookie" data-cookie-set="accept" class="cn-set-cookie cn-button bootstrap button" aria-label="Zgoda">Zgoda</a><a href="https://magazynt3.pl/polityka-prywatnosci/" target="_blank" id="cn-more-info" class="cn-more-info cn-button bootstrap button" aria-label="Polityka prywatności">Polityka prywatności</a></span><a href="javascript:void(0);" id="cn-close-notice" data-cookie-set="accept" class="cn-close-icon" aria-label="Zgoda"></a></div> </div> <!-- / Cookie Notice plugin --></body> </html> <script type="text/javascript" src="https://track.avt.pl/collector.js"></script>