SOCJAL
Do góry

Darmowe zapezbieczenie danych w IE i Firefox’ie

G Data CloudSecurity to nowy bezpłatny dodatek do przeglądarek Internet Explorer i Firefox. Głównym celem nowego oprogramowania będzie skuteczna ochrona przed uruchomieniem złośliwego oprogramowania oraz wyłudzaniem danych.

G Data CloudSecurity to kolejne zabezpieczenie komputera, który bardzo często „zna” wiele naszych tajemnic – od numerów kart kredytowych, poprzez numery rachunków bankowych, aż po najskrytsze hasła do naszych prywatnych i służbowych zasobów. Nową ofertę kierujemy do użytkowników, którzy rozumieją zagrożenie i chcą nie tylko bezpiecznie, ale również wygodnie i przyjemnie poruszać się po globalnej sieci.

Aplikacja może być stosowana zarówno samodzielnie, jak i jako uzupełnienie pakietu antywirusowego. Instalacja wtyczki jest bardzo prosta i przyjazna użytkownikowi. Najważniejsze cechy G Data CloudSecurity to: kompatybilność z dowolnym oprogramowaniem zabezpieczającym, ochrona przed złośliwym oprogramowaniem i stronami wyłudzającymi informacje, brak obciążeń dla komputera, uzupełnienie darmowych programów antywirusowych.

Darmowy program G Data CloudSecurity można pobrać pod adresem www.free-cloudsecurity.pl.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Newsy