Połącz się z nami

Newsy

Zarabianie przez SMSy

Zapłać.to jest platformą umożliwiającą użytkownikom zarobek na treściach zamieszczonych na ich stronach internetowych poprzez SMSy. Korzystanie z platformy nie wymaga jakiegokolwiek wkładu finansowego na żadnym etapie współpracy. Użytkownik sam wybiera numer i stawkę jaka go interesuje, a rozliczenie z właścicielami platformy odbywa się na zasadzie prowizji oraz umowy o dzieło.

Użytkownik ma możliwość wyboru interesującego go numeru z bazy numerów Premium od 0,50 PLN do 30 PLN. Prowizja za usługę jest najniższa na rynku, a pierwsze zarobione pieniądze wypłacane są już od kwoty 50 zł w cyklu miesięcznym.

Platforma skierowana jest głównie do administratorów i właścicieli portali internetowych, blogów, aplikacji czy gier MMO.

Korzystanie z platformy jest darmowe, źródłem przychodu dla jest wspomniana prowizja od SMSów.

W ramach projektu uruchomiono również specjalistycznego bloga, który ma być platformą edukacyjną na której poruszane są aktualne zagadnienia z segmentu marketingu oraz płatności mobilnych.

Strony projektu:

 

 

 

http://zaplac.to
http://blog.zaplac.to
http://www.facebook.com/Zaplac.to

 

Od dziewięciu lat redaktor naczelny Magazynu T3. Ekspert w dziedzinie nowych technologii. Częsty gość programów radiowych i telewizyjnych. Prowadzący konferencji technologicznych. Autor wydawnictw książkowych o grach oraz organizator koncertów. Pasjonat muzyki, kina i literatury.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

SMS ma już 20 lat

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!