Połącz się z nami

Zapytaj T3

Jak wzmocnić sygnał Wi-Fi w domu?

Odpowiedzi na wasze najczęściej zadawane pytania…

Bez obaw, poradzimy. Na wstępie rozejrzyj się dokładnie po mieszkaniu i zastanów się dobrze czy posiadany przez ciebie router znajduje się aktualnie w miejscu zapewniającym jak najbardziej optymalną dystrybucję bezprzewodowego sygnału do wszystkich pomieszczeń twojego lokum. Gdybyś doszedł do wniosku że tak nie jest, to w miarę możliwości postaraj się znaleźć dla niego choć fragment wolnej przestrzeni w centralnej części mieszkania – efekt takiej zmiany powinien być odczuwalny od razu.

Problemem może być również fakt, że korzystasz z urządzenia sieciowego dostarczonego ci bezpośrednio od twojego dostawcy usług komunikacyjnych. Często gęsto nie pracują one zbyt wydajnie i niekiedy znacznie lepiej jest odżałować nieco grosza i wymienić je na jakiś model kupiony we własnym zakresie.

Gdy twoje wymagania są naprawdę spore i nie masz oporów przed wydaniem sporej sumki, to daj szansę routerowi RT-AC5300 firmy ASUS. Model ten kosztuje co prawda 2 000 PLN i wygląda jak korona zdjęta z głowy Sauronowi, ale dzięki swej unikalnej konstrukcji, obejmującej aż osiem anten oraz wsparciu dla 3-pasmowej transmisji danych, jest urządzeniem zdolnym sprostać oczekiwaniom każdego wymagającego użytkownika.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Oficjalny koniec programu Google Station

Newsy

TEST: TP-Link Archer TX3000E

Testy

CES 2020: Razer prezentuje router 5G dla graczy i komputer modułowy

Newsy

TEST: TP-Link Archer AX6000

Testy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!