Połącz się z nami

Newsy

Video Memo od Manty

Masz dość karteczek przyklejanych do lodówki, których i tak zapomniałeś przeczytać przed wyjściem z domu? Video Memo firmy Manta pozwala na nagranie trzech wideo wiadomości które ich odbiorca nie tylko usłyszy, ale i zobaczy.

 

Migająca dioda sygnalizuje, że pamięć urządzenia zawiera wiadomość, która jeszcze nie została odczytana. Po odtworzeniu wszystkich wiadomości są one automatycznie kasowane, a sygnalizująca je dioda przestaje migać. Magnes Video Memo umożliwia wygodnie zamocowanie do lodówki, lub innej metalowej powierzchni, zamiast karteczek z przypomnieniami.

 

Wbudowany akumulator pozwala na wiele dni działania bez konieczności ponownego ładowania, funkcja oszczędzania energii wygasza ekran po kilku sekundach bezczynności, zaś o pozostawionej wiadomości informuje jedynie pulsowanie niebieskiej diody.

 

Produkt dostępny w sprzedaży od czerwca 2011 roku. Sugerowana cena detaliczna brutto: 89 PLN. Okres gwarancji: 24 miesiące.

Od dziewięciu lat redaktor naczelny Magazynu T3. Ekspert w dziedzinie nowych technologii. Częsty gość programów radiowych i telewizyjnych. Prowadzący konferencji technologicznych. Autor wydawnictw książkowych o grach oraz organizator koncertów. Pasjonat muzyki, kina i literatury.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Tani tablet od Manty

Newsy

Kamera ukryta w okularach

Newsy

SHG001 – konsola od Manty

Newsy

Telewizor LCD made in Poland

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!