Połącz się z nami

Newsy

Sony SmartWatch 2 zaprezentowany

Zegarki nowej generacji to jeden z najgorętszych tematów tegorocznych targów IFA. Pomimo, że Sony uchylił nam już rąbka tajemnicy na temat SmartWatch 2 już pod koniec czerwca, to nowe urządzenie w pełnej okazałości zobaczyliśmy dopiero wczoraj.

SmartWatch 2 został wyposażony w 1,6-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 220×176 pikseli. Będzie on w stanie pomieścić do sześciu ikon. Nowy zegarek jest cieńszy niż jego poprzednik, co stanowi duży atut.

Warto zwrócić uwagę, że przy pomocy łączności Bluetooth, SmartWatch 2 będzie mógł być z łatwością połączony ze smartfonami działającymi pod dyktando systemu Android Ice Cream Sandwich lub nowszego. Urządzenie zostało wyposażone w przycisk umożliwiający zarówno włączenie/wyłączenie zegarka, jak i przełączenie go w tryb aplikacji. Po lewej stronie znajdziemy port microUSB, który służyć nam będzie do ładowania baterii.

Akumulator pozwoli na około cztery dni pracy urządzenia, co wydaje się być dość przyzwoitym wynikiem. Różnorodność aplikacji dostępnych na nowego SmwartWatcha jest cały czas dość ograniczona, jednak Sony pracuje nad poszerzeniem tego zasobu pozostawiając dowolność deweloperom oprogramowania. Czy to wypali? Mamy wątpliwości, ale…

Student Informatyki i Ekonometrii na Politechnice Gdańskiej, zapalony fotograf i multiinstrumentalista.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

TEST: Zegarki sportowe

Testy

TEST: Streaming gier wideo

Testy

Premiera silnika graficznego Unreal Engine 5

Newsy

TEST: Sony WH-H910N

Testy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!