SOCJAL
Do góry

„Smerfy 2” to pierwszy film na UHD Blu-Ray, do którego dobrali się piraci

AACE 2.0 dość długo stawiał opór entuzjastom filmów w jakości UHD.

„Smerfy 2″ z całą pewnością nie są najlepszym filmem jak możesz posiadać w swojej kolekcji. Nie zmienia to jednak faktu, że ten wątpliwy hit stał się właśnie pierwszym filmem na nośnik UHD Blu-Ray, który został zripowany i nielegalnie wrzucony do sieci.

Film ten został zgrany z nośnika UHD Blu-Ray, który do tej pory uchodził za praktycznie niemożliwy do złamania przez piratów. Płyta ta była zaszyfrowana zabezpieczeniem AACS 2.0, które złamały osoby działające na rosyjskim trackerze torrentowym UltraHDClub. Jak można się spodziewać crack do owego zabezpieczenia będzie się z czasem rozprzestrzeniał, co z pewnością zmusi firmy i studia filmowe do stworzenia nowych narzędzi DRM. AACE 2.0 dość długo stawiał opór wszelkim entuzjastom filmów w jakości UHD, ale trzeba pamiętać, że w przypadku każdej tego typu bariery jest tylko kwestią czasu, kiedy zostanie ona przełamana.

Jeśli zatem macie ochotę obejrzeć piracką wersję „Smerfów 2″ w jakości UHD to możecie nielegalnie pobrać z sieci to arcydzieło kinematografii. Oczywiście musicie się liczyć z faktem, iż plik ten waży skromne 53,3 GB. Osobiście odradzamy nie tylko pobieranie pirackich materiałów, ale w tym wypadku nawet zakup oryginalnej płyty, bo chyba nikt nie chciałby któregoś dnia wspominać na łożu śmierci jak zmarnował bezcenne godziny swojego życia na oglądaniu przygód hollywoodzkich Smerfów.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Newsy