Połącz się z nami

Newsy

Smartfon Huawei dostępny w Polsce

Firma Huawei, światowy producent rozwiązań mobilnych i infrastruktury telekomunikacyjnej dla operatorów, wprowadziła do sprzedaży w Polsce nowy smartfon Huawei IDEOS U8500.

 

wei IDEOS U8500 to urządzenie dla osób, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę ze smartfonami. Intuicyjny interfejs, duży ekran dotykowy, optyczny trackpad oraz szybka transmisja danych sprawiają, że korzystanie z multimediów, serwisów społecznościowych i innych zasobów sieci jest wygodne.

 

Smartfon wyposażono w platformę Android 2.2. Telefon posiada dotykowy ekran o przekątnej 3,2-cala wykonany w technologii pojemnościowej. Telefon wyposażono w aparat 3,2Mpix, odwarzacz plików MP3 i wideo oraz radio FM. Dostęp do szybkiego mobilnego Internetu i poczty e-mail umożliwiają technologie HSDPA oraz Wi-Fi. Dzięki zainstalowanej funkcji mobilnego hot-spota (przenośny punkt dostępowy) można do telefonu podłączyć bezprzewodowo przez Wi-Fi do pięciu różnych urządzeń.

 

Często podróżujący użytkownicy, którzy szukają urządzenia umożliwiającego nawigację satelitarną, docenią zainstalowany w telefonie moduł GPS, aplikację do nawigacji (w wersji trial) i cyfrowy kompas.

Od dziewięciu lat redaktor naczelny Magazynu T3. Ekspert w dziedzinie nowych technologii. Częsty gość programów radiowych i telewizyjnych. Prowadzący konferencji technologicznych. Autor wydawnictw książkowych o grach oraz organizator koncertów. Pasjonat muzyki, kina i literatury.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Samsung prezentuje Galaxy S20 Tactical Edition

Newsy

TEST: Samsung Galaxy S20

Testy

LG Wing – oryginalny koncept na dwa ekrany

Newsy

Oficjalna premiera LG Velvet

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!