SOCJAL
Do góry

Samsung Galaxy S8, czyli smartfon Jacka Sparrowa

„Piracki” Galaxy S8 sprzętowo nie różni się niczym od seryjnego odpowiednika.

Producenci sprzętu często szukają okazji na promocję swoich produktów w filmach. Czasami jednak pewne urządzenia z tych czy innych powodów nie pasują do danej serii czy fabuły. To jednak nie przeszkodziło Samsungowi, który stworzył specjalną edycję modelu Galaxy S8 dla fanów „Piratów z Karaibów”.

Jeśli wydaje się wam, że promowanie filmu o piratach, duchach, podwodnych stworzeniach i żaglowcach wyłaniających się z głębin oceanu nowoczesnym smartfonem nie ma sensu, to musimy się z wami zgodzić. „Piracki” Galaxy S8 sprzętowo nie różni się niczym od swojego seryjnego odpowiednika. Różnicą jest opakowanie, które wygląda jak (mała) skrzynia piracka, tapeta z kapitanem Jackiem i etui z motywem z filmu. W zestawie znajdziemy również specjalny pierścień/uchwyt na smartfona i to by było na tyle.

Limitowana edycja jest dystrybuowana tylko w niektórych sklepach i raczej nie zobaczymy jej oficjalnie w Polsce. Całość kosztuje 880 USD, czyli odrobinę więcej niż wersja w zwykłym pudełku bez etui. Jeśli mimo to jesteście zainteresowani możecie udać się na poszukiwania w odmętach internetu, gdzie z pewnością za jakiś czas wypłynie kilka sztuk.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Newsy