SOCJAL
Do góry

Samsung Galaxy Note 8 już w sierpniu

Znamy datę oficjalnej prezentacji Galaxy Note 8.

Na ten moment wiele osób czekało z zapartym tchem – oto rodzina Samsung Galaxy się powiększa. I to powiększa się znacząco, bowiem już 23 sierpnia 2017 roku będziemy mieli szansę na zobaczenie Galaxy Note 8 w akcji! Czy jednak wiadomo coś więcej o samym urządzeniu?

Co wiemy do tej pory o nowym „dużym” flagowcu koreańskiego giganta? Cóż, w skrócie najlepiej opisuje to hasło reklamowe wykorzystane w kampanii – „Do bigger things” („Rób większe rzeczy”). Galaxy Note 8 ma robić wrażenie nie tylko wymiarami (ekran o przekątnej ponad 6 cali zobowiązuje), ale również jakością obrazu – plotki głoszą, że ekran telefonu najprawdopodobniej będzie charakteryzował się najwyższą dostępną na rynku wartością ppi i będzie zdolny do wyświetlania obrazu w jakości 4K. Wysoka jakość obrazu ma współgrać z headsetem Samsung Gear VR i minimalizować widoczność indywidualnych pikseli podczas korzystania z urządzenia.

Co poza tym? Cóż, znamy tylko plotki. Podobno telefon ma być wyposażony w aparat z dwiema soczewkami, baterię o nieco mniejszej pojemności niż Galaxy Note 7 (a zatem bezpieczniejszą), jak również charakteryzować się pięknym designem z wyeksponowanym ekranem. Czy to wszystko prawda, dowiemy się już 23 sierpnia.

Prezentacja w sierpniu, ale kiedy telefon będzie dostępny w sprzedaży? Cóż, na polskim rynku Galaxy Note 8 najprawdopodobniej nie pojawi się przed końcem września 2017. Warto zatem uzbroić się w cierpliwość.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Newsy