Połącz się z nami

Newsy

Resident Evil 6 nadchodzi

Opublikowane

dnia

Capcom potwierdził, że pracuje nad Resident Evil 6, co z pewnością jest jednym z najgorętszych newsów w branży gier w 2012 roku. Producent podaje, że gra ukaże się prawdopodobnie 20 listopada na konsole, a wersja PC krótko później.

Kolejna część Resident Evil będzie się toczyć w 10 lat po incydencie w mieście Racoon. W grze będzie można się wcielić w ulubionych bohaterów fanów serii ? Chrisa Redfielda czy Leona S. Lennedy?ego oraz będzie można spotkać wiele nowych postaci. Akcja gry osadzona zostanie prawdopodobnie w USA i Chinach.

Producent obiecuje wciągająca fabułę oraz jeszcze bardziej napiętę akcję w porównaniu do poprzednich części. W grze ma być poprawiony tryb dla jednego gracza, jaki i co-op. Wierni fani tej serii na pewno nie będą się mogli już doczekać premiery. Dodatkowo Capcom podsyca atmosferę oczekiwania 3-minutowym zwiastunem. Na zdjęciu przedstawiamy również nietypowy sposób rozpoczęcia akcji promocyjnej w postaci ściennego grafitti.

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Newsy

Tesla broni się przed oskarżeniami o błędy konstrukcyjne

Mają być one skoordynowanym atakiem na wartość przedsiębiorstwa.

Opublikowane

dnia

Firma Elona Muska po raz kolejny stanęła przed poważnym problemem. Tym razem chodzi o skargi klientów, którzy zwrócili uwagę na pewne niepokojące zachowanie auta. Według Tesli nie ma powodów do obaw, ponieważ oskarżenia są sfabrykowane.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Newsy

Qualcomm prezentuje nowe procesory ze średniej półki

Szybkie 4G i sztuczna inteligencja dla każdego.

Opublikowane

dnia

Chociaż standard 5G rozpowszechnia się coraz szybciej (lecz nie u nas), Qualcomm nie zapomina o wciąż popularnym 4G LTE. Podczas konferencji w Delhi producent zaprezentował trzy nowe procesory Snapdragon przeznaczone do urządzeń ze średniej i niższej półki.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Newsy

Huawei zastąpi Mapy Google nawigacją TomTom

Skuteczny sposób na obejście amerykańskiego embargo.

Opublikowane

dnia

Ograniczony dostęp do amerykańskich technologii i usług stał się bolączką wielu chińskich producentów. Gdy nie mogą oni skorzystać z produktów Google, zwracają się ku alternatywom, na przykład tym pochodzącym z Europy.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Newsy

Test rakietowego systemu ratunkowego Crew Dragon zakończony sukcesem

Pierwsze loty załogowe jeszcze w tym roku.

Opublikowane

dnia

SpaceX wchodzi w ostateczną fazę prac nad kapsułą Crew Dragon. Przeprowadzony w niedzielę test rakietowego systemu ratunkowego dowiódł, że procedury bezpieczeństwa pojazdu są dopracowane, co oznacza jego gotowość na załogowe loty.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Newsy

Alphabet osiągnął wartość biliona dolarów

To czwarta amerykańska firma, której się to udało.

Opublikowane

dnia

Czwartkowe zamknięcie rynków okazało się przełomowe dla Alphabetu, spółki-matki Google. Okazało się, że zamknęła ona dzień z wynikiem przekraczającym bilion dolarów. Przedtem sztuka ta udała się tylko kompaniom petrochemicznym i trzem innym gigantom technologicznym.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Nowy numer

Popularne