Połącz się z nami

Newsy

Razer prezentuje… gumę do żucia dla graczy

Nietypowy efekt współpracy z Wrigley 5 Gum.

Okazuje się, że wszystko może być gamingowym gadżetem, także guma do żucia. Do sprzedaży trafiła właśnie Respawn by 5 Gum od Razera. Ma ona pomagać w utrzymaniu koncentracji podczas długich sesji gry.

Jak wynika z oficjalnych materiałów Razera, Respawn wcale nie jest zwykłą gumą do żucia, a owocem rozbudowanych badań uwzględniających codzienne zwyczaje żywieniowe każualowych i profesjonalnych graczy. Zawiera ona ekstrakt z zielonej herbaty – łagodne źródło kofeiny – oraz witaminy z grupy B. Według producenta, żucie gumy w trakcie gry ma pomóc utrzymać koncentrację i poprawić czas reakcji, ale na tyle łagodnie, by po zakończeniu rozgrywki gracz nie miał problemów ze zrelaksowaniem się i zaśnięciem.

Respawn by 5 Gum jest dostępna w trzech smakach: chłodnej mięty, tropikalnym oraz arbuza i granatu. Paski gumy są czarne, ale Razer obiecuje, że nie będą one barwiły jamy ustnej. Jedna paczka zawierająca 15 listków kosztuje 3 USD (ok. 11 PLN), a dziesięciopak gumy – 28 USD (ok. 105 PLN). Co ciekawe, to nie pierwszy produkt spożywczy sygnowany przez Razera – rok temu producent wypuścił na rynek koncentrat napoju energetycznego.

Entuzjastka rozwiązań mobilnych, dobrej herbaty i gier RPG. Z inżynierską precyzją testuje każdy sprzęt niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Nowa aplikacja Xbox z możliwością streamingu gier na smartfony z Androidem

Newsy

Royole prezentuje składany Flexpai 2

Newsy

Znamy wymagania sprzętowe Cyberpunka 2077 na PC

Newsy

TikTok wciąż będzie dostępny w Stanach Zjednoczonych

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!