Połącz się z nami

Newsy

PS4 Tournaments, czyli rywalizacja dla każdego gracza

Firma Sony poinformowała o starcie nowego formatu rozgrywek – PS4 Tournaments: Challenger Series. Ten nowy rodzaj rywalizacji jest przeznaczony dla każdego, niezależnie od tego, czy ktoś lubi patrzeć, jak zawodowi gracze rywalizują między sobą, czy zawsze marzył o sprawdzeniu swoich sił.

PS4 Tournaments, to miejsce dla graczy na wszystkich poziomach umiejętności, a pierwszą grą, która będzie uwzględniona w debiutanckim PS4 Tournaments jest Mortal Kombat 11, następnie będą to FIFA 20, Battlefield V, Warface oraz inne tytuły AAA, które pojawią się jeszcze w tym roku. Start zabawy już w najbliższy wtorek!

Gracze rywalizują nie tylko dla przyjemności, ale też o ogromną pulę nagród. PS4 Tournaments: Challenger Series będą mieć charakter sezonowy, dając szansę na powrót do rozgrywek i wielokrotne współzawodnictwo w ulubionych grach. W każdym sezonie uczestnicy będą przechodzić przez kolejne etapy, aby sprawdzić swoje umiejętności na równych zasadach, zdobywając nagrody w zależności od uzyskanych wyników. Każdy sezon PS4 Tournaments ma trzy etapy rywalizacji.

Biorąc na przykład Mortal Kombat 11, w pierwszym etapie udział wezmą wszyscy gracze, którzy zgłoszą się do rozgrywek, a warunkiem uzyskania promocji do etapu drugiego, będzie wygranie minimum 3 z 4 meczów. W drugim etapie, rywalizacja wskoczy na wyższy poziom i tylko najlepszym uda się przejść dalej. W trzecim etapie spotkają się najlepsi z najlepszych, aby walczyć o tytuł mistrzowski.

W miarę postępów w poszczególnych etapach, wartość nagród będzie wzrastać. Od unikalnych, dynamicznych motywów po walutę w grze i nagrody pieniężne. Więcej szczegółów na temat nowego formatu rozgrywek, gracze mogą uzyskać odwiedzając zakładkę Turnieje w zakładce Wydarzenia na konsoli PlayStation 4. Należy oczywiście pamiętać, że do udziału w większości turniejów, wymagane jest aktywne członkostwo w PS Plus.

Od dziewięciu lat redaktor naczelny Magazynu T3. Ekspert w dziedzinie nowych technologii. Częsty gość programów radiowych i telewizyjnych. Prowadzący konferencji technologicznych. Autor wydawnictw książkowych o grach oraz organizator koncertów. Pasjonat muzyki, kina i literatury.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Oficjalna premiera Sony Xperia 5 II

Newsy

PlayStation 5 w sprzedaży od 19 listopada

Newsy

Minecraft trafi na PlayStation VR

Newsy

PlayStation 5 w zamkniętej przedsprzedaży

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!