Połącz się z nami

Newsy

PlayStation 4.5 może się ukazać już w październiku

Nowa konsola miałaby otrzymać wydajniejsze podzespoły.

Plotki o powstaniu nowej wersji konsoli PS4 krążą już od jakiegoś czasu. Wynika z nich, iż Sony w sekrecie przygotowuje ulepszoną wersje swojej ostatniej konsoli i jeśli dać temu wiarę to PS4 na sterydach zobaczymy już w październiku.

Sony od samego początku dementuje plotki o pracach nad konsolą PlayStation 4.5 (robocza nazwa), ale już od jakiegoś czasu istnienie owego urządzenia nieoficjalnie potwierdzają niektórzy deweloperzy gier, którzy otrzymali poufne informacje na ten temat od samego japońskiego giganta. Plotki te opublikował niedawno również Wall Street Journal, który powołuje się na słowa „wysoko postawionych osób w Sony”. Nowa konsola miałaby otrzymać lepsze podzespoły, które pozwoliłyby jej na obsługę gier w rozdzielczości 4K. Z całą pewnością większą mocą nie wzgardziłyby też gogle wirtualnej rzeczywistości PlayStation VR, które mają mieć premierę pod koniec roku. W tej chwili dywagacje dotyczące powstawania tytułów ekskluzywnie w rozdzielczości 4K nie mają żadnych podstaw.

 

Autor:

Dobry duch i woda na młyn naszej redakcji. Pilnuje terminów, buduje treści i tworzy layout magazynu. Czasami też znajduje czas na filiżankę kawy, bez której nie wyobraża sobie życia.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Oficjalna premiera Sony Xperia 5 II

Newsy

Oculus Quest 2 oficjalnie

Newsy

PlayStation 5 w sprzedaży od 19 listopada

Newsy

Minecraft trafi na PlayStation VR

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!