Połącz się z nami

Newsy

Nintendo pokazuje konsolę 3DS XL

Opublikowane

dnia

Zamiast wydać zupełnie nową przenośną konsolę, Nintendo postanowiła uaktualnić 3DS, i przedstawić ją jako 3DS XL.

Nowy model posiada ekran, który jest aż o 90% większy niż jego poprzednik. Wyświetlacz górny to 4,88-calówka, a dolny ma przekątną 4,18-cala. Konsola ta trafi do Japonii już 28 lipca w trzech kolorach (białym, czerwono ? czarnym, srebrno ? czarnym), w cenie 200 dolarów.

W przypadku modelu 3DS XL bateria powinna wystarczyć na 3,5 do 6,5 godziny podczas korzystania z gier 3DS (w modelu 3DS było to 3 do 5 godzin). Z kolei w przypadku gier DS, bateria wytrzyma 6 do 10 godzin (DS3 oferował 5 do 8 godzin).

Aby obniżyć koszty, Nintendo sprzedaje w Japonii zasilacz jako samodzielne urządzenie, jednakże model 3DS XL będzie współpracować z obecnymi wtyczkami 3DS. W Ameryce Północnej Nintendo będzie sprzedawało jednak 3DS XL z adapterem AC.

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Newsy

Tesla broni się przed oskarżeniami o błędy konstrukcyjne

Mają być one skoordynowanym atakiem na wartość przedsiębiorstwa.

Opublikowane

dnia

Firma Elona Muska po raz kolejny stanęła przed poważnym problemem. Tym razem chodzi o skargi klientów, którzy zwrócili uwagę na pewne niepokojące zachowanie auta. Według Tesli nie ma powodów do obaw, ponieważ oskarżenia są sfabrykowane.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Newsy

Qualcomm prezentuje nowe procesory ze średniej półki

Szybkie 4G i sztuczna inteligencja dla każdego.

Opublikowane

dnia

Chociaż standard 5G rozpowszechnia się coraz szybciej (lecz nie u nas), Qualcomm nie zapomina o wciąż popularnym 4G LTE. Podczas konferencji w Delhi producent zaprezentował trzy nowe procesory Snapdragon przeznaczone do urządzeń ze średniej i niższej półki.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Newsy

Huawei zastąpi Mapy Google nawigacją TomTom

Skuteczny sposób na obejście amerykańskiego embargo.

Opublikowane

dnia

Ograniczony dostęp do amerykańskich technologii i usług stał się bolączką wielu chińskich producentów. Gdy nie mogą oni skorzystać z produktów Google, zwracają się ku alternatywom, na przykład tym pochodzącym z Europy.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Newsy

Test rakietowego systemu ratunkowego Crew Dragon zakończony sukcesem

Pierwsze loty załogowe jeszcze w tym roku.

Opublikowane

dnia

SpaceX wchodzi w ostateczną fazę prac nad kapsułą Crew Dragon. Przeprowadzony w niedzielę test rakietowego systemu ratunkowego dowiódł, że procedury bezpieczeństwa pojazdu są dopracowane, co oznacza jego gotowość na załogowe loty.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Newsy

Alphabet osiągnął wartość biliona dolarów

To czwarta amerykańska firma, której się to udało.

Opublikowane

dnia

Czwartkowe zamknięcie rynków okazało się przełomowe dla Alphabetu, spółki-matki Google. Okazało się, że zamknęła ona dzień z wynikiem przekraczającym bilion dolarów. Przedtem sztuka ta udała się tylko kompaniom petrochemicznym i trzem innym gigantom technologicznym.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Nowy numer

Popularne