Połącz się z nami

Newsy

Microsoft Office na iPada Pro będzie płatny

Do tej pory posiadacze iPadów mogli cieszyć się pełną funkcjonalnością.

W zeszłym roku Microsoft pozytywnie zaskoczył wszystkich posiadaczy iPadów udostępniając pakiet swoich narzędzi biurowych za darmo bez konieczności wykupywania subskrypcji pakietu Office 356. Ta sytuacja nie powtórzy się w przypadku iPada Pro.

Do tej pory posiadacze iPadów mogli cieszyć się pełną funkcjonalnością takich aplikacji jak Word, Excel czy PowerPoint. Edytowanie i zapisywanie plików było możliwe bez konieczności wykupywania subskrypcji. Wczoraj jednak Microsoft potwierdził, że ta funkcjonalność nie będzie już darmowa na nowym iPadzie Pro. Pakiet narzędzi Office na dużym tablecie Apple do pełnej funkcjonalności będzie wymagał wykupienia pakietu Office 356, co znaczny mniej więcej tyle, że większość użytkowników iPada Pro powróci najpewniej do darmowych aplikacji Apple Pages, Numbers i Keynote.

Autor:

Dobry duch i woda na młyn naszej redakcji. Pilnuje terminów, buduje treści i tworzy layout magazynu. Czasami też znajduje czas na filiżankę kawy, bez której nie wyobraża sobie życia.

1 komentarz

1 komentarz

  1. Kuba

    24/03/2020 dnia 23:34

    Posiadam iPada 2019 (ten podstawowy) i też wyłączona została możliwość bezpłatnego korzystnia z pakietu Office. Można jedynie wyświetlać pliki, natomiast aby je edytować, muszę wykupić subskrypcje. Słabo.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

iOS i iPadOS 13.4 już dostępne

Newsy

Apple prezentuje nowego MacBooka Air i iPada Pro

Newsy

Francja nakłada surową karę finansową na Apple

Newsy

iPadOS 14 może dostać pełne wsparcie dla kursora myszy

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!