SOCJAL
Do góry

LG poszerza linię smartfonów X

Koreańczycy stawiają na różnorodność, planując pozyskać klientów szukających telefonu o ściśle określonej charakterystyce.

Od przybytku głowa nie boli. Z powyższym stwierdzeniem z pewnością zgadza się LG – firma ta już w najbliższym czasie wprowadzi do sprzedaży cztery nowe smartfony, z których każdy będzie próbował przyciągnąć do siebie konsumencką uwagę jakąś unikalną cechą.

Zapoczątkowana w lutym linia smartfonów LG X jeszcze w tym miesiącu poszerzy się o cztery kolejne modele: X power, X style, X mach oraz X max. Nazwy tych urządzeń nie są dziełem przypadku, ponieważ mają one za zadanie jak najlepiej oddawać charakter określanych przez nie smartfonów.

LG X power to 5,1-calowy smartfon z potężną baterią o pojemności 4 100 mAh, obsługujący technologię szybkiego ładowania PE+. Model X mach oferuje wsparcie dla łączności LTE Cat 9 3CA, a w swej obudowie skrywa m.in. wyświetlacz QHD IPS Quantum oraz wydajny aparat fotograficzny, który wedle zapewnień producenta ma bardzo dobrze radzić sobie z robieniem zdjęć przy słabym oświetleniu. LG style jest z kolei urządzeniem skierowanym do osób ceniących sobie nieco bardziej eleganckie smartfony – model ten ma otrzymać bardzo cienką obudowę o zaokrąglonym designie. W przypadku modelu X max LG nie podało na razie zbyt wielu informacji. Wiadomo jedynie tyle, że otrzyma on wyświetlacz o dużej przekątnej.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Newsy