SOCJAL
Do góry

IFA 2017: mniejszy Frame od Samsunga

43-calowy ekran, ta sama jakość.

Luksusowe telewizory z serii Samsung Frame spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem wszystkich użytkowników, którzy mają w salonie miejsce na przynajmniej 55-calowy ekran. Samsung postanowił wyjść naprzeciw potrzebom klientów i wypuścić na rynek mniejszą wersję swojego designerskiego sprzętu.

Frame TV w wersji z 43-calowym ekranem ma być ciągle luksusowym sprzętem doskonałej jakości. Cechą wyróżniającą Frame TV jest możliwość stworzenia w nim osobistej galerii sztuki. Dzięki partnerstwu Samsunga z internetowymi galeriami (w tym LUMAS i Saatchi Art) oraz muzeami (madryckim Museo del Prado), każdy miłośnik malarstwa może cieszyć się dziełami sztuki klasycznej i nowoczesnej w swoim domu. Obrazy pojawiają się na ekranie telewizora, kiedy ten jest ustawiony na odpowiedni tryb. Każdy może również dodawać swoje dzieła do pamięci telewizora. 43 cale powinny spokojnie wystarczyć nawet wybrednym koneserom sztuki.

Samsung nie podał jeszcze, w jakiej cenie dostępny będzie mniejszy Frame. Zważywszy na to, że jego 55-calowy kuzyn kosztuje ok. 7 200 PLN, zaś 65-calowy prawie 10 000 PLN, powinniśmy liczyć się z wydatkiem rzędu 5 500 PLN. Nie wiadomo również, kiedy telewizor będzie dostępny na rynku.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Newsy