Połącz się z nami

Newsy

Gry z PS4 trafią na PC

Do dyspozycji subskrybentów PS Now będzie większość tytułów z konsoli.

Opublikowane

dnia

Jeśli plany Sony się nie zmienią to już niedługo, dzięki usłudze PlayStation Now, będziemy mogli zagrać w tytuły, które były do niedawna zarezerwowane wyłącznie dla konsoli PlayStation 4.

Firma Sony poinformowała dzisiaj, że najprawdopodobniej jeszcze w tym roku będziemy mogli zagrać w gry premium z konsoli PS4 na naszych pecetach. W tej chwili niestety nie znamy więcej szczegółów, ale jeśli wierzyć japońskiemu producentowi do dyspozycji subskrybentów PlayStation Now będzie większość tytułów z ich konsoli. W przeciągu kilku kolejnych tygodni Sony ma zamiar przeprowadzić kilka wewnętrznych testów.

Nie dalej jak w zeszłym miesiącu Sony poinformowało, że odpuszcza sobie na PS Now wszystkie platformy poza PC i PS4. W ten sposób gigant rynku gier video chce zapewnić wysoką jakość jednego kanału, który w założeniu ma być wart ceny miesięcznej subskrypcji.

Fani konsoli Microsoftu nie powinni się jednak czuć pokrzywdzeni, gdyż dla nich firma przygotowała usługę Xbox Game Pass, która oferuje około 100 tytułów z biblioteki Xbox 360 i Xbox One za cenę 10 USD miesięcznie. W przeciwieństwie do PS Now, które jest usługą streamingową, XGP pozwala na pobranie tytułu i zainstalowanie go na twardym dysku. Usługą ta ma ruszyć tej wiosny.

Dobry duch i woda na młyn naszej redakcji. Pilnuje terminów, buduje treści i tworzy layout magazynu. Czasami też znajduje czas na filiżankę kawy, bez której nie wyobraża sobie życia.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Under Armour prezentuje kolekcję ubrań dla kosmicznych turystów

Przeznaczona dla osób korzystających z usług Virgin Galactic.

Opublikowane

dnia

Pozaziemskie wyprawy wakacyjne to póki co marzenie, ale już wkrótce ma ono być bliższe realizacji. Prace nad projektami SpaceX, Blue Origin i Virgin Galactic postępują na tyle szybko, że niektórzy producenci postanowili już wejść na rynek kosmicznych gadżetów, na przykład odzieżowa marka Under Armour.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Samsung Galaxy S10 z błędem czytnika linii papilarnych

Aktualizacja eliminująca błąd jest już w przygotowaniu.

Opublikowane

dnia

Zabezpieczenia biometryczne to jedne z najbardziej niezawodnych sposobów na ograniczenie osobom trzecim dostępu do naszych urządzeń. Czasami jednak i w nich pojawiają się różne błędy obniżające skuteczność ochrony. Jeden z nich wykryto właśnie we flagowym smartfonie Galaxy S10.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Analogue prezentuje nową, kieszonkową konsolę retro Pocket

Odpalimy na niej gry z GameBoya, GBC, GBA i nie tylko.

Opublikowane

dnia

Konsole retro przeżywają prawdziwy renesans. Oprócz ich oficjalnych reedycji zaprojektowanych przez ich oficjalnych producentów, na rynek trafiają także konstrukcje zewnętrznych deweloperów. Jednym z ich jest Analogue, które tym razem zdecydowało się na przywrócenie do życia Game Boya.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

XC40 Recharge – pierwszy „elektryk” od Volvo

Pierwszy etap na drodze do całkowitej neutralności klimatycznej producenta.

Opublikowane

dnia

Elektryczne samochody znajdują się w ofercie większości popularnych marek. Do niedawna wyjątkiem wśród nich było Volvo, które dopiero dziś zaprezentowało swojego pierwszego elektrycznego crossovera XC40 Recharge. W najbliższych latach producent planuje wprowadzenie kolejnych modeli.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Made by Google 2019 – pozostałe nowości

Coś w podróż i coś dla domu.

Opublikowane

dnia

Gwiazdą konferencji były oczywiście tegoroczne flagowce, ale nie należy zapominać także o innych nowościach. Tym razem poznaliśmy leciutkiego laptopa Pixelbook Go, prawdziwie bezprzewodowe Pixel Buds i kilka urządzeń domowych z serii Nest. Poznaliśmy także datę premiery Google Stadia.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne