Połącz się z nami

Newsy

Gry z PS4 trafią na PC

Do dyspozycji subskrybentów PS Now będzie większość tytułów z konsoli.

Jeśli plany Sony się nie zmienią to już niedługo, dzięki usłudze PlayStation Now, będziemy mogli zagrać w tytuły, które były do niedawna zarezerwowane wyłącznie dla konsoli PlayStation 4.

Firma Sony poinformowała dzisiaj, że najprawdopodobniej jeszcze w tym roku będziemy mogli zagrać w gry premium z konsoli PS4 na naszych pecetach. W tej chwili niestety nie znamy więcej szczegółów, ale jeśli wierzyć japońskiemu producentowi do dyspozycji subskrybentów PlayStation Now będzie większość tytułów z ich konsoli. W przeciągu kilku kolejnych tygodni Sony ma zamiar przeprowadzić kilka wewnętrznych testów.

Nie dalej jak w zeszłym miesiącu Sony poinformowało, że odpuszcza sobie na PS Now wszystkie platformy poza PC i PS4. W ten sposób gigant rynku gier video chce zapewnić wysoką jakość jednego kanału, który w założeniu ma być wart ceny miesięcznej subskrypcji.

Fani konsoli Microsoftu nie powinni się jednak czuć pokrzywdzeni, gdyż dla nich firma przygotowała usługę Xbox Game Pass, która oferuje około 100 tytułów z biblioteki Xbox 360 i Xbox One za cenę 10 USD miesięcznie. W przeciwieństwie do PS Now, które jest usługą streamingową, XGP pozwala na pobranie tytułu i zainstalowanie go na twardym dysku. Usługą ta ma ruszyć tej wiosny.

Autor:

Dobry duch i woda na młyn naszej redakcji. Pilnuje terminów, buduje treści i tworzy layout magazynu. Czasami też znajduje czas na filiżankę kawy, bez której nie wyobraża sobie życia.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

TEST: Streaming gier wideo

Testy

Creative Sound Blaster X3 – kiedy zintegrowana karta to za mało

Publikacje

Samsung QLED najlepszym przyjacielem nowych konsol

Newsy

Dell prezentuje nowości z serii XPS, G i Alienware

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!