SOCJAL
Do góry

Głośnik JBL Boombox rozkręci każdą imprezę

Głośnik ten posiada cztery aktywne przetworniki i dwa radiatory pasywne.

JBL Boombox to nawet 24 godziny pracy i możliwość połączenia ponad 100 głośników wyposażonych w technologię JBL Connect+. Ten model umożliwia zorganizowanie naprawdę dużej imprezy bez kłopotliwego łączenia głośników przewodami. 

JBL Boombox to przenośny głośnik Bluetooth, który zaprojektowano z myślą o zapewnieniu wyjątkowej mocy, potężnego dźwięku i mocnego basu. Jedno ładowanie wystarcza, aby słuchać muzyki nawet przez całą dobę (do 24 godzin). Dzięki akumulatorowi litowo-jonowemu o pojemności 20 000 mAh i podwójnemu wyjściu do ładowania można nie tylko imprezować przez całą noc, ale też w dowolnej chwili naładować inne urządzenia (dwa porty USB). Dzięki wodoszczelnej obudowie o stopniu ochrony IPX7 nie straszne mu ani pogoda, ani szaleństwa nad wodą. Dedykowane tryby pozwalają zoptymalizować ustawienia pod kątem odtwarzania w pomieszczeniu lub na zewnątrz. Jeśli jest potrzeba jeszcze większej mocy, można jednym przyciskiem połączyć ze sobą ponad 100 głośników z obsługą technologii JBL Connect+. Ponadto z JBL Boombox bezprzewodowo połączyć można nawet dwa smartfony lub tablety, by na zmianę odtwarzać dźwięk.

Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest także przełączalny tryb dźwięku w pomieszczeniu i na zewnątrz. Za pomocą jednego przycisku można uzyskać różny efekt – tryb odtwarzania w pomieszczeniu zapewnia większą głębię basu i bogatszy dźwięk, z kolei tryb odtwarzania na zewnątrz sprawia, że dźwięk jest bardziej imponujący, bas – silniejszy, a czas odtwarzania – dłuższy. Głośnik JBL Boombox posiada cztery aktywne przetworniki i dwa radiatory pasywne JBL, dzięki którym potężny dźwięk i imponujący bas można nie tylko usłyszeć, ale również zobaczyć. Sugerowana cena detaliczna to 2 099PLN

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Newsy