Połącz się z nami

Technologie

Deco E4 – TP-Link chce prosto i tanio zagwarantować zasięg Wi-Fi w całym domu

Opublikowane

dnia

TP-Link wprowadza do sprzedaży system Deco E4, który pozwala w prosty i przystępny cenowo sposób rozwiązać wszystkie problemy związane z martwymi strefami Wi-Fi w dużych mieszkaniach i domach.

Dzięki technologii Mesh oraz oparciu całej komunikacji na trzech protokołach wchodzących w skład grupy 802.11: 802.11k, 802.11r i 802.11v, system Deco E4, podobnie jak poprzednie modele z rodziny Deco, pozwala na zbudowanie wydajnej sieci WiFi w dużym mieszkaniu lub jednorodzinnym domu. Routery Deco współpracują ze sobą, aby tworzyć jednolitą sieć Wi-Fi. Podczas przemieszczania się po domu telefon lub tablet zawsze połączą się z routerem Deco, który oferuje mu najlepsze połączenie, bez przerywania transferu, buforowania czy spadków prędkości. Wystarczą dwa urządzenia Deco E4, by zapewnić płynną transmisję danych na powierzchni ponad 200 m2. W razie potrzeby system można rozbudowywać o kolejne urządzenia.
System Deco E4 pracuje w standardzie 802.11ac, oferując przepustowość do 867 Mb/s w paśmie 5GHz oraz do 300 Mb/s w 2,4 GHz. Każda jednostka Deco E4 wyposażona jest również w dwa 10/100Mb/s porty Ethernet, które pozwalają połączyć z internetem urządzenia nieposiadające karty sieciowej Wi-Fi.

Konfiguracja i zarządzanie Deco E4 opeirają się na aplikacji TP-Link Deco, dostępnej na urządzenia z systemem Android i iOS. Mesh jest także kompatybilny z innymi modelami Deco, a do tego może być zarządzany za pomocą Amazon Alexa lub IFTTT.

Deco E4 posiada rozbudowane funkcje kontroli rodzicielskiej. Dzięki niej można m.in. stworzyć osobne profile dla każdego z domowników i ustawić dla nich limity czasowe. Dodatkowo można ustawić także filtry, które w zależności od wieku będą blokowały dostęp do danych treści. Ponadto rodzice mogą również sprawdzić odwiedzane przez swoje pociechy strony internetowe. Wszystkie te funkcje dostępne są z poziomu aplikacji.

Produkt objęty jest 3-letnią gwarancją.

Od dziewięciu lat redaktor naczelny Magazynu T3. Ekspert w dziedzinie nowych technologii. Częsty gość programów radiowych i telewizyjnych. Prowadzący konferencji technologicznych. Autor wydawnictw książkowych o grach oraz organizator koncertów. Pasjonat muzyki, kina i literatury.

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Columbia prezentuje kurtki inspirowane filmem „Gwiezdne Wojny”

Specjalna edycja kurtek Challenger nawiązuje zarówno do jasnej jak i ciemnej strony mocy.

Opublikowane

dnia

przez

Columbia Sportswear prezentuje Challenger – kurtkę z wyjątkowej serii  Star Wars Force Edition, inspirowanej finalnym starciem jasnej i ciemnej strony mocy.  Fani mogą teraz pokazać, z którą częścią bohaterów się identyfikują: wybierając czarną kurtkę „ciemnej strony” z detalami nawiązującymi do Imperium, lub szarą – „jasnej strony” – z elementami odsyłającymi do stylistyki Sojuszu Rebeliantów.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Zdjęcia Google z funkcją czatu

Łatwiejsze przesyłanie, komentowanie i zapisywanie fotek.

Opublikowane

dnia

Google wielokrotnie eksperymentowało z komunikatorami i mediami społecznościowymi: Allo okazało się spektakularną porażką, podobnie zresztą jak Google+. Teraz namiastka social media trafi do niespodziewanego miejsca, czyli aplikacji Zdjęcia.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Premiera Motoroli One Hyper

Wysuwany aparat przedni, Android 10 i całkiem mocna specyfikacja.

Opublikowane

dnia

Pod szyldem Motoroli od wielu lat produkowane są smartfony ze średniej półki. One Hyper, ich najnowszy model, co prawda nie może konkurować z tegorocznymi flagowcami, ale nie jest takim znowu zwyczajnym „średniaczkiem”.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Escobar Fold 1 – składany telefon od brata narkotykowego lorda

Wytrzymalszy od Galaxy Fold, tańszy od iPhone’a.

Opublikowane

dnia

Do składanej rewolucji dołącza kolejny producent, tym razem dość niespodziewany. Kto bowiem wpadłby na to, że brat jednego z najbardziej wpływowych narkotykowych bossów Ameryki Południowej, Pablo Escobara, uraczy technologiczny świat składanym smartfonem?

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Qualcomm prezentuje nowe produkty z linii Snapdragon

865 dla flagowców, 765 dla średniaków, 5G dla wszystkich.

Opublikowane

dnia

Nadszedł czas, by poznać procesory, które znajdziemy w większości przyszłorocznych flagowców: rodzina Snapdragon właśnie powiększyła się o kilka nowych propozycji. Podczas konferencji Qualcomm zaprezentował także kolejną edycję swojego ultradźwiękowego czytnika linii papilarnych.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne