Połącz się z nami

Zapytaj T3

Czy rozmiar telefonu ma znaczenie?

Odpowiedzi na wasze najczęściej zadawane pytania…

Opublikowane

dnia

Oczywiście, że tak! W myśl zasady „większe jest lepsze” nie ma co bawić się w półśrodki, zwłaszcza że coraz większa liczba użytkowników smartfonów przyzwyczaiła się już do tego, że rozmiar przekątnej ekranu bardzo często przekracza wartość 5,5 cala.

Argumenty pokroju „będę wyglądać głupio jeśli przyłożę sobie do głowy taki duży telefon” czy „ten model jest za duży dla moich małych rąk” są według Guru dobre dla mięczaków nie umiejących pogodzić się z trendami panującymi obecnie w technologicznej branży, lub kobiet, dla których wygląd oraz wygoda muszą mieć przecież zawsze pierwszorzędne znaczenie. Jeśli nie należysz więc do którejś z dwóch ww. grup, to nie powinieneś mieć żadnych kompleksów przy kupowaniu smartfona z dużym wyświetlaczem.

Większe smartfony oraz phablety mają naprawdę sporo oczywistych zalet. Najważniejszą z nich jest znacznie wyższy komfort przy oglądaniu filmów, przeglądaniu stron internetowych czy zabawie z grami mobilnymi. W przypadku zaawansowanych aplikacji edycyjnych duży format wyświetlacza również ma niebagatelne znaczenie – jako przykład można podać tu sytuację pracy z użyciem jakiegokolwiek oprogramowania służącego obróbce plików graficznych, gdzie każdy dodatkowy milimetr powierzchni ma przecież ogromną wartość.

JEŚLI WIĘC NIE POSIADASZ DŁONI MAŁEGO DZIECKA, TO NIE ZASTANA-WIAJ SIĘ ANI CHWILI I BIERZ SMARTFONA Z DUŻYM WYŚWIETLACZEM.

Jeśli więc nie posiadasz dłoni małego dziecka, to nie powinieneś zastanawiać się ani chwili i przy okazji wymiany smartfona na nowy wybrać model wyposażony w duży wyświetlacz. Przekonasz się, że jedynym problemem może okazać się konieczność zakupu nowych spodni, jeżeli te posiadane przez ciebie będą mieć za małe kieszenie.

Osoby chcące pozostać wierne telefonom o nieco mniejszych rozmiarach, mają w tej chwili w zasadzie do wyboru niezbyt wiele modeli, będących obecnie w stanie dorównać swym nieco większym konkurentom. Według Guru najrozsądniejszą opcją wydaje się w takim przypadku zakup iPhone’a 5S.

Dobry duch i woda na młyn naszej redakcji. Pilnuje terminów, buduje treści i tworzy layout magazynu. Czasami też znajduje czas na filiżankę kawy, bez której nie wyobraża sobie życia.

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapytaj T3

Czy istnieje naprawdę bezobsługowy odkurzacz?

Odpowiedzi na wasze najczęściej zadawane pytania…

Opublikowane

dnia

przez

Wiele zależy od tego, co mieści się w twojej definicji słowa „bezobsługowy”. Jeśli wystarczy ci fakt, że nie musisz wstawać z kanapy i samodzielnie zaglądać w każdy kąt pomieszczenia, a nie przeszkadza ci konieczność regularnego opróżniania pojemnika na kurz, dobrym kompanem dla ciebie będzie iRobot Roomba e5 (2 500 PLN, www.irobot.pl). Ten sprytny robot sprząta wydajnie i precyzyjnie, rozpoznając zabrudzone miejsca i odkurzając je szczególnie dokładnie. Dzięki zaawansowanemu systemowi rozpoznawania przeszkód nie utknie on pod meblami ani nie „zawiesi” się na progach, więc podczas sprzątania nie będziesz musiał go samodzielnie ratować. Możesz także wydawać mu polecenia za pomocą aplikacji mobilnej.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Zapytaj T3

Jak sprawić, by sprzęt smart home nie rzucał się w oczy?

Odpowiedzi na wasze najczęściej zadawane pytania…

Opublikowane

dnia

A zatem nie należysz do miłośników stylistyki spod znaku „duże pudełko z błyszczącego, białego plastiku”? Spokojnie, inteligentne gadżety ewoluują tak szybko, że znajdziesz wśród nich także nieco bardziej dyskretne opcje.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Zapytaj T3

Jak wybrać ładowarkę bezprzewodową?

Odpowiedzi na wasze najczęściej zadawane pytania…

Opublikowane

dnia

Na pierwszy rzut oka wszystkie ładowarki bezprzewodowe mogą wydawać się takie same, ale przed zakupem warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych czynników. Najważniejszym z nich jest moc ładowania. Najtańsze ładowarki oferują od 5 W mocy, ale wartość ta nie zawsze jest wystarczająca, aby szybko podładować high-endowego smartfona. Zasada jest prosta: im więcej, tym lepiej. Telefony Apple współpracują ze standardem 7,5 W, a Samsunga – 9 W, dlatego ładowarka o takiej lub większej mocy powinna spełnić twoje oczekiwania.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Zapytaj T3

Chcę kupić najnowszy telewizor Samsung QLED. Czy to dobry wybór?

Odpowiedzi na wasze najczęściej zadawane pytania…

Opublikowane

dnia

Zdecydowanie tak! Mam dla ciebie dobrą wiadomość – w tym roku telewizory Smart TV od Samsunga otworzyły się na użytkowników urządzeń Apple. Nowe modele, jak również te z poprzedniego roku, otrzymają aplikację iTunes Movies, która pozwala na korzystanie z konta iTunes na ekranie telewizora.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Zapytaj T3

Czego możemy się spodziewać po sieci 5G?

Odpowiedzi na wasze najczęściej zadawane pytania…

Opublikowane

dnia

przez

Zatem usiądź wygodnie, bo mamy wiele do omówienia. Jak nietrudno się domyślić, 5G to najnowszy standard sieci komórkowej, który ma zastąpić powoli starzejące się 4G. Nowa sieć charakteryzuje się wielokrotnie większą przepustowością niż jej poprzednik – każdy nadajnik będzie musiał zapewnić objętym nim użytkownikom prędkość łącza rzędu 20 Gb/s, co przełoży się na wielokrotnie szybsze transfery danych za pomocą sieci komórkowej.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne