SOCJAL
Do góry

Asus Zen AiO S to klon Apple iMac

Nóżka i tył Zena, które do złudzenia przypominają te obecne w iMacu.

Festiwal kreatywności trwa w najlepsze. Po wczorajszym klonie Surface’a dzisiaj berlińskie targi IFA oferują nam klona iMaca, który kryje się pod nazwą Asus Zen AiO S.

Oczywiście Zen AiO S jest komputerem all-in-one wyposażonym w system operacyjny Windows 10, ale nie sposób przeoczyć designerską „inspirację” jaka natchnęła Asus przy projektowaniu tego modelu. Na szczególne wyróżnienie zasługuję tu nóżka i tył Zena, które do złudzenia przypominają te obecne w iMacu. Obudowa komputera Asusa jest również wykonana z aluminium. Posiada 24-calową matrycę i najnowszy model procesora Intel z serii Skylake. W słabszej konfiguracji Zen otrzymał procesor Intel Core i5-6400, 8 GB RAM, dysk 1 TB i kartę graficzną GeForce GTX 950M. Mocniejsza wersja została wyposażona w procesor Core i7-6700T, 16 GB RAm, dysk 2 TB i kartę graficzną GeForce GTX 960M. W pierwszej konfiguracji Zen będzie kosztował około 1099 EUR. Za wersję na sterydach trzeba będzie zapłacić około 1499 EUR.

Dla zachowania równowagi, w odróżnieniu od iMaca, Zen otrzymał dotykową matrycę IPS pracującą w rozdzielczości 3840×2160 pikseli, port USB-C, kamerę Intel RealSense i 16 W gośniki Asus SonicMaster Premium.

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Newsy