Połącz się z nami

Newsy

Wzrost o 74 proc. liczby uzytkowników ifirma.pl

Opublikowane

dnia

W ubiegłym roku aż o 74 proc. wzrosła liczba użytkowników serwisu księgowości internetowej ifirma.pl, którzy płacą miesięczny abonament. Grono przedsiębiorców korzystających z platformy powiększa się szybko m.in. dzięki implementacji nowych narzędzi księgowych i funkcjonalności. W tym roku planowane są kolejne innowacyjne wdrożenia.

Od grudnia 2008 r. do grudnia 2009 r. grono klientów opłacających abonament w serwisie ifirma.pl powiększyło się aż o 74 proc. – z 2560 do 4460 podmiotów. W ostatnim miesiącu ubiegłego roku liczba aktywnych użytkowników platformy e-księgowej (płacących abonament 45 zł netto i testujących bezpłatnie serwis w ramach trzymiesięcznego okresy próbnego) wynosiła ponad 7100 osób. Szybki rozwój ifirma.pl pozytywnie wpłynął na wyniki Power Media S.A., spółki giełdowej będącej właścicielem serwisu. Przychody firmy z tytułu świadczenia usług dostępu do systemu księgowości internetowej wzrosły w ciągu rok o 66 proc.

– Ubiegły rok zaliczamy do bardzo udanych – mówi Marta Przewłocka, wiceprezes spółki Power Media S.A. – Wzrost o trzy czwarte liczby użytkowników płacących abonament, i to w okresie spowolnienia wzrostu gospodarczego, to wynik godny podkreślenia. Widać wyraźnie, że przedsiębiorcy coraz częściej szukają fachowego wsparcia w internecie, aby usprawnić procesy biznesowe i obniżyć koszty działalności firmy. Wyniki ifirma.pl świadczą o tym, że rozwój serwisu idzie w dobrym kierunku: stale wprowadzamy nowe funkcjonalności i narzędzia, w cenie stałego abonamentu.

Już na początku 2010 r. w serwisie ifirma.pl zaimplementowano nową wersję modułu „Pracownicy”, który usprawnia proces zarządzania dokumentacją pracodawca – pracownik. Dzięki temu narzędziu można np. tworzyć bazę danych zatrudnionych w firmie, wprowadzać do systemu różne rodzaje umów o pracę, wyliczać należne ZUS-y, generować comiesięczne rozliczenia z pracownikiem, a także księgować koszty. Najnowsza wersja aplikacji rozszerza paletę dostępnych funkcjonalności modułu m.in. o możliwość archiwizowania umów pracowniczych, wystawiania PIT 4R w wersji elektronicznej oraz wystawiania korekt do tej deklaracji, automatycznego wyliczania wynagrodzenia urlopowego i chorobowego, czy możliwość wprowadzania aneksów do umów. Już wkrótce użytkownicy serwisu otrzymają do dyspozycji nowe, funkcjonalne narzędzia, m.in. rozbudowany kalendarz.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Under Armour prezentuje kolekcję ubrań dla kosmicznych turystów

Przeznaczona dla osób korzystających z usług Virgin Galactic.

Opublikowane

dnia

Pozaziemskie wyprawy wakacyjne to póki co marzenie, ale już wkrótce ma ono być bliższe realizacji. Prace nad projektami SpaceX, Blue Origin i Virgin Galactic postępują na tyle szybko, że niektórzy producenci postanowili już wejść na rynek kosmicznych gadżetów, na przykład odzieżowa marka Under Armour.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Samsung Galaxy S10 z błędem czytnika linii papilarnych

Aktualizacja eliminująca błąd jest już w przygotowaniu.

Opublikowane

dnia

Zabezpieczenia biometryczne to jedne z najbardziej niezawodnych sposobów na ograniczenie osobom trzecim dostępu do naszych urządzeń. Czasami jednak i w nich pojawiają się różne błędy obniżające skuteczność ochrony. Jeden z nich wykryto właśnie we flagowym smartfonie Galaxy S10.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Analogue prezentuje nową, kieszonkową konsolę retro Pocket

Odpalimy na niej gry z GameBoya, GBC, GBA i nie tylko.

Opublikowane

dnia

Konsole retro przeżywają prawdziwy renesans. Oprócz ich oficjalnych reedycji zaprojektowanych przez ich oficjalnych producentów, na rynek trafiają także konstrukcje zewnętrznych deweloperów. Jednym z ich jest Analogue, które tym razem zdecydowało się na przywrócenie do życia Game Boya.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

XC40 Recharge – pierwszy „elektryk” od Volvo

Pierwszy etap na drodze do całkowitej neutralności klimatycznej producenta.

Opublikowane

dnia

Elektryczne samochody znajdują się w ofercie większości popularnych marek. Do niedawna wyjątkiem wśród nich było Volvo, które dopiero dziś zaprezentowało swojego pierwszego elektrycznego crossovera XC40 Recharge. W najbliższych latach producent planuje wprowadzenie kolejnych modeli.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Made by Google 2019 – pozostałe nowości

Coś w podróż i coś dla domu.

Opublikowane

dnia

Gwiazdą konferencji były oczywiście tegoroczne flagowce, ale nie należy zapominać także o innych nowościach. Tym razem poznaliśmy leciutkiego laptopa Pixelbook Go, prawdziwie bezprzewodowe Pixel Buds i kilka urządzeń domowych z serii Nest. Poznaliśmy także datę premiery Google Stadia.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne