Połącz się z nami

Newsy

Tanie kupowanie

Opublikowane

dnia

Według badań przeprowadzonych przez GEMIUS 58% internautów uważa, że zakupy w sieci są bardziej opłacalne niż w tradycyjnych sklepach. Oszczędność pieniędzy ankietowani uznali za główny powód, dla którego decydujemy się na zakupy w wirtualnym świecie. Wymagania wobec sklepów i aukcji internetowych jednak stale rosną.

– Zakupy przez Internet to przede wszystkim wygoda i oszczędność pieniędzy oraz czasu – mówi Cezary Łosko z portalu Inntegro.pl – Tworząc grupy klientów zainteresowanych podobnymi parametrami produktu, jesteśmy w stanie skutecznie negocjować ceny u producenta i obniżać je nawet o 40 proc. Wysokie rabaty podobają się klientom najbardziej.

Cena jest czynnikiem, na który przede wszystkim zwracamy uwagę przy wyborze produktu, zwłaszcza w dobie ciągłych podwyżek. Internet stwarza nam ogromną szansę kupowania produktów po niższych cenach. Portale zakupów grupowych to nowość na polskim rynku. Możemy kupić w ten sposób sprzęt elektroniczny, AGD, a nawet samochody w atrakcyjnej cenie, o wiele taniej niż kupując indywidualnie.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Made by Google 2019 – pozostałe nowości

Coś w podróż i coś dla domu.

Opublikowane

dnia

Gwiazdą konferencji były oczywiście tegoroczne flagowce, ale nie należy zapominać także o innych nowościach. Tym razem poznaliśmy leciutkiego laptopa Pixelbook Go, prawdziwie bezprzewodowe Pixel Buds i kilka urządzeń domowych z serii Nest. Poznaliśmy także datę premiery Google Stadia.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Google Pixel 4 i Pixel 4 XL oficjalnie

Z zaawansowanym aparatem fotograficznym.

Opublikowane

dnia

przez

Długo czekaliśmy na premierę tego smartfona – oto nowy flagowiec Google, Pixel 4 i Pixel 4 XL. Chociaż jego specyfikacja wyciekła do sieci już jakiś czas temu, dopiero na konferencji Made by Google 2019 poznaliśmy wszystkie informacje dotyczące telefonu i jego oprogramowania.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Fundacja Internet Archive udostępnia gry na MS-DOS do pobrania

Aż 2 500 tytułów z lat 80 i 90 do wyboru.

Opublikowane

dnia

Niektórzy czytelnicy na pewno pamiętają erę pierwszych gier na pecety. Stare platformówki, erpegi, puzzle i przygody tekstowe bywają jednak niemożliwe do uruchomienia na nowoczesnych komputerach, nawet za pomocą DOS-owych emulatorów. Na szczęście teraz możemy zagrać w nie za pośrednictwem Internet Archive.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Razer Blade 15 Advanced z optyczną klawiaturą

Wykorzystuje ona podczerwone czujniki.

Opublikowane

dnia

Klawiatury w laptopach dzielą się na dwie grupy: mechaniczne, które są głośne, ale żywotne, oraz te bardziej popularne, membranowe – pracujące cicho, chociaż dość szybko się zużywające. Razer właśnie dorzucił do tego zestawienia kolejny rodzaj przełączników, optyczne.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Ford i Audi prezentują system wirtualnej rzeczywistości do samochodu

Oparty na filmie Narzeczona Frankensteina.

Opublikowane

dnia

Wirtualna rzeczywistość w aucie to technologia, która zmieni dowolny przejazd w interaktywną przygodę – oczywiście o ile nie siedzimy na fotelu kierowcy. Ford, Audi Holoride i Universal Monsters zaprezentowali właśnie system rozrywki VR do samochodu.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne