Połącz się z nami

Newsy

Tanie kupowanie

Według badań przeprowadzonych przez GEMIUS 58% internautów uważa, że zakupy w sieci są bardziej opłacalne niż w tradycyjnych sklepach. Oszczędność pieniędzy ankietowani uznali za główny powód, dla którego decydujemy się na zakupy w wirtualnym świecie. Wymagania wobec sklepów i aukcji internetowych jednak stale rosną.

– Zakupy przez Internet to przede wszystkim wygoda i oszczędność pieniędzy oraz czasu – mówi Cezary Łosko z portalu Inntegro.pl – Tworząc grupy klientów zainteresowanych podobnymi parametrami produktu, jesteśmy w stanie skutecznie negocjować ceny u producenta i obniżać je nawet o 40 proc. Wysokie rabaty podobają się klientom najbardziej.

Cena jest czynnikiem, na który przede wszystkim zwracamy uwagę przy wyborze produktu, zwłaszcza w dobie ciągłych podwyżek. Internet stwarza nam ogromną szansę kupowania produktów po niższych cenach. Portale zakupów grupowych to nowość na polskim rynku. Możemy kupić w ten sposób sprzęt elektroniczny, AGD, a nawet samochody w atrakcyjnej cenie, o wiele taniej niż kupując indywidualnie.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Kupony – nowa kategoria na Allegro

Newsy

Niebezpieczeństwa świątecznych zakupów

Internet Maker

Nawet małe dzieci wkraczają w online

Newsy

Skargi na zakupy w Internecie – wiele problemów pozostaje nierozwiązanych

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!