Połącz się z nami

Newsy

Systim.pl – zarządzaj firmą online

Opublikowane

dnia

Program Systim, dostępny od 1 stycznia w wersji beta, wraz z dniem 19 stycznia został udostępniony dla wszystkich zainteresowanych.

Systim to aplikacja online wspomagająca codzienne zarządzanie firmą. Główne moduły aplikacji to: faktury, płatności, magazyn, zamówienia, umowy, terminarz, projekty, czas pracy, dokumenty i szablony, CRM, raporty. Systim jest programem „online” pozwalającym na pełne i wygodne zarządzanie magazynem, nie posiadającym żadnych ograniczeń w tym zakresie. Korzysta z niego obecnie ponad 100 klientów, a liczba ta zwiększa się z dnia na dzień.

Model cenowy pozwala na rozwój programu razem z firmą. Dostępny jest zarówno dla jednoosobowych firm, jak i dla małych i średnich przedsiębiorstw. Systim w wersji dla 1 użytkownika jest programem bezpłatnym. Wraz z jego zakupem pojawiają się dodatkowe możliwości: pełne szyfrowanie danych, dostęp dla wielu użytkowników, wsparcie e-mail i telefoniczne, gwarancja dostępności oraz dodatkowe funkcje nie dostępne w wersji bezpłatnej.

Systim realizuje nowoczesne podejście do oprogramowania w tzw. modelu SaaS – użytkownik „wynajmuje” aplikację na potrzebny mu okres czasu, zaś aplikacja dostępna jest dla niego z każdego miejsca na świecie. Użytkownik nie musi martwić się o zakup infrastruktury sprzętowej, nie musi dbać o aktualizacje programu, o wykonywanie kopii zapasowych ani o utrzymanie serwera w firmie i jego okresowe naprawy czy aktualizacje. Dzięki wykonywaniu tych czynności przez wyspecjalizowaną firmę koszty korzystania z Systim są nawet 10 razy niższe niż przy korzystaniu z usług innego oprogramowania, spełniającego podobne funkcje.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

GitHub umożliwia wspieranie twórców

Program Sponsors pozwoli na wspieranie programów open source.

Opublikowane

dnia

Otwarte oprogramowanie często zaskakuje bogatą funkcjonalnością, ale nie przynosi swoim twórcom aż tak dużych dochodów, jak w przypadku płatnych programów. Jeśli będziemy chcieli wesprzeć ulubiony projekt finansowo, już wkrótce będziemy to mogli zrobić za pomocą GitHub.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Panic Playdate – konsola z korbką zamiast joysticka

Z „pełnym sezonem” oryginalnych gier.

Opublikowane

dnia

Mimo rozwoju tytułów mobilnych, moda na przenośne konsole nie przemija. Panic, wydawca gier i oprogramowania, właśnie zapowiedział Playdate – miniaturową konsolkę z nietypowym systemem sterowania.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Konsumenckie drony DJI z funkcją wykrywania samolotów

Trafi do nowych urządzeń już w 2020 roku.

Opublikowane

dnia

Nieautoryzowane zbliżanie się dronów do lotnisk to jedna z najpowszechniejszych przyczyn przerwania ruchu lotniczego, a na dodatek grozi poważnymi wypadkami. DJI chce zapobiegać takim sytuacjom, dlatego ich nowe drony otrzymają technologię unikania innych statków powietrznych.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Mapy Google z informacjami o fotoradarach trafiają do Polski

Lokalizacje podczas wybierania trasy i w trybie nawigacji.

Opublikowane

dnia

Wielu kierowców korzysta chętniej z Map Google niż z wbudowanych systemów nawigacyjnych. Mamy dla nich dobrą wiadomość – aplikacja właśnie wzbogaciła się o kolejną funkcję. Teraz ostrzega ona o fotoradarach, na razie tylko na niektórych trasach

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Samsung aktualizuje starsze smartwatche

Funkcje z Galaxy Watch Active trafią na wszystkie modele.

Opublikowane

dnia

Posiadacze starszych smartwatchy od Samsunga już w tym tygodniu mogą liczyć na miłą niespodziankę. Firma zapowiedziała, że ich oprogramowanie zostanie zaktualizowane o interfejs One UI i dodatkowe funkcje z najnowszego Galaxy Watch Active.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne