Połącz się z nami

Newsy

Poznawanie sąsiadów przez internet

W portalu Bliziutko.pl, który ruszył zaledwie dwa tygodnie temu, już zarejestrowało się prawie 100 tys. osób. Internauci chętnie poznają swoich sąsiadów i niestraszne im podawanie przy rejestracji swojego adresu aktualnego przebywania.

Zabawa z portalem Bliziutko.pl zaczyna się w momencie rejestracji w serwisie. Po wpisaniu adresu użytkownik widzi mapę, na której zaznaczeni są ludzie znajdujący się w pobliżu – pracujący, mieszkający albo uczący się. Dzięki Bliziutko osoby te łatwo mogą się poznać. Nawiązanie znajomości w serwisie jest pierwszym krokiem do spotkania się później w rzeczywistym świecie.

Sąsiedzi w Bliziutko.pl mogą prowadzić własny, wspólny blog, tworzyć grupy tematyczne, wymieniać się zdjęciami, wysyłać do siebie wiadomości. Dzięki temu mają okazję do bliższego poznania, wymiany poglądów, wspólnego zorganizowania np. Sylwestra czy napisania listu do spółdzielni. Dzięki wymianie informacji on-line mogą dowiedzieć się, gdzie iść do dobrego fryzjera, jak rozpocząć sąsiedzką inicjatywę – razem łatwiej. Stają się grupą dobrych znajomych, których łączą wspólne sprawy i miejsce przebywania.

Dzięki Bliziutko.pl łatwiej jest zadomowić się w nowym miejscu lub rozpocząć pracę w nowej okolicy – założenie profilu w serwisie znacznie ułatwi poznanie nowego otoczenia i wymianę praktycznych informacji.

Adres strony: www.bliziutko.pl

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Muzycy kupują fanów na YouTube

Newsy

Facebook prezentuje bardziej przejrzysty layout Osi Czasu

Newsy

Umarli również mają swój portal społecznościowy?

Newsy

Justin Timberlake ?otwiera? odświeżonego Myspace

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!