Połącz się z nami

Newsy

Painter Factory od Corela

Firma Corel Corporation poinformowała o uruchomieniu witryny Painter Factory – nowej społeczności internetowej, otwartej dla wszystkich artystów i entuzjastów programu Corel Painter.

Witryna Painter Factory (www.painterfactory.com) umożliwia artystom, projektantom i fotografom dzielenie się swoimi pomysłami i pracami, znajdować rozwiązania problemów projektowych oraz przekazywać opinie na temat programu Painter. Członkom społeczności daje dostęp do najnowszych wiadomości, możliwość udziału w dyskusjach prowadzonych w dziale Painter Discussion oraz pobieranie zasobów z działu Painter Resources. Ponadto użytkownicy mogą uczyć się od członków grupy Corel Painter Masters, czytając ich blogi lub oglądając najnowsze prace w dziale Factory Wall.

\”Jesteśmy szczęśliwi, że możemy otworzyć forum przeznaczone dla artystów posługujących się programem Corel Painter oraz miłośników tego programu. Jest to miejsce, w którym mogą oni zaprezentować swoją twórczość oraz wymieniać się doświadczeniami i pomysłami\” – powiedział Chris Boba, menedżer ds. produktu Corel Painter. \”Witryna The Painter Factory przyciągnęła już setki osób i przewidujemy, że nasze forum będzie się nadal rozwijać w miarę odkrywania korzyści, które niesie możliwość komunikacji z innymi grafikami komputerowymi\”.

Program Corel Painter X jest wszechstronnym oprogramowaniem malarsko-ilustracyjnym, które jako pracownia malarska nowej generacji zaciera granicę między technikami tradycyjnymi i cyfrowymi. Dzięki ścisłej współpracy z fotografikami i zawodowymi grafikami komputerowymi, zespół programu Painter X uzyskał informacje o sposobie pracy artystów.

W rezultacie program Corel Painter X ustanowił nowy standard oprogramowania malarsko-ilustracyjnego, oferując wysoką wydajność, nowe narzędzia kompozycyjne oraz rewolucyjny system malowania RealBristle.

Aby uzyskać więcej informacji na temat programu Corel Painter X lub pobrać jego pełną wersję próbną, należy odwiedzić stronę www.corel.com/painterx.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Muzycy kupują fanów na YouTube

Newsy

Facebook prezentuje bardziej przejrzysty layout Osi Czasu

Newsy

Umarli również mają swój portal społecznościowy?

Newsy

Justin Timberlake ?otwiera? odświeżonego Myspace

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!