Połącz się z nami

Newsy

Merlin.pl ma 10 lat!

Opublikowane

dnia

Sklep internetowy Merlin.pl świętuje swoje 10. urodziny. Pionier polskiego e-commerce niezmiennie od lat znajduje się w czołówce e-sklepów. Jak firma zamierza utrzymać pozycję lidera na rynku?

Merlin.pl został oficjalnie otwarty 1 kwietnia 1999 roku. W ciągu 10 lat istnienia przekształcił się z niewielkiej, kilkuosobowej księgarni internetowej w największy wielobranżowy polski sklep internetowy. Dzisiaj w ofercie Merlin.pl znajdują się książki, filmy, muzyka, gry i programy komputerowe, zabawki, elektronika, kosmetyki oraz odzież i sprzęt sportowy. W 2008 r. sklep zwiększył swoje przychody o 20% w stosunku do poprzedniego roku i niezmiennie utrzymuje wysoką pozycję w czołówce polskich e-sklepów. Obecnie Merlin.pl to ponad 450 tys. produktów, ponad milion zarejestrowanych klientów i blisko 100 tysięcy wysyłanych paczek miesięcznie.

Jak wynika z raportu „E-commerce w Polsce” z dnia 23 lipca 2008 r. przygotowanego przez firmę badawczą Gemius SA, Merlin.pl jest najlepiej rozpoznawalnym sklepem internetowym w sieci. Od lat cieszy się opinią zaufanego i bezpiecznego sklepu. Wielokrotnie nagradzany za innowacyjność oraz jakość obsługi klienta, pozostaje liderem w swojej branży i wzorem prowadzenia e-biznesu.

Jakie cele stawia przed sobą firma? – Zależy nam przede wszystkim na umacnianiu pozycji w tradycyjnych dla nas branżach, jak książki, film, muzyka i multimedia – odpowiada Prezes Merlin.pl, Anna Bogdańska. Merlin, wykorzystując dobrą znajomość marki i sympatię Klientów, zwiększa swój udział w rynku e-commerce poprzez wchodzenie w nowe branże. – Poszerzamy istniejącą ofertę sklepu oraz wprowadzamy nowe kategorie. Niedawno uruchomiliśmy dział, jakim jest Sport. Zależy nam na tym, aby Klienci mieli jak największy wybór i mogli kupić towary z szeroko rozumianych branż związanych z hobby i life style – dodaje Anna Bogdańska. Spółka rozwija również zaplecze logistyczne na potrzeby nowego asortymentu, realizuje projekty związane z podnoszeniem jakości obsługi i bezpieczeństwem transakcji oraz funkcjonalnością sklepu (w ubiegłym roku Merlin.pl zmienił swój layout).

A jak Merlin.pl świętuje swoje urodziny? Z okazji jubileuszu przygotował dla swoich Klientów wyjątkową promocję. W urodzinowej ofercie znalazło się ponad 250 tys. produktów nawet do 65% taniej!

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Under Armour prezentuje kolekcję ubrań dla kosmicznych turystów

Przeznaczona dla osób korzystających z usług Virgin Galactic.

Opublikowane

dnia

Pozaziemskie wyprawy wakacyjne to póki co marzenie, ale już wkrótce ma ono być bliższe realizacji. Prace nad projektami SpaceX, Blue Origin i Virgin Galactic postępują na tyle szybko, że niektórzy producenci postanowili już wejść na rynek kosmicznych gadżetów, na przykład odzieżowa marka Under Armour.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Samsung Galaxy S10 z błędem czytnika linii papilarnych

Aktualizacja eliminująca błąd jest już w przygotowaniu.

Opublikowane

dnia

Zabezpieczenia biometryczne to jedne z najbardziej niezawodnych sposobów na ograniczenie osobom trzecim dostępu do naszych urządzeń. Czasami jednak i w nich pojawiają się różne błędy obniżające skuteczność ochrony. Jeden z nich wykryto właśnie we flagowym smartfonie Galaxy S10.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Analogue prezentuje nową, kieszonkową konsolę retro Pocket

Odpalimy na niej gry z GameBoya, GBC, GBA i nie tylko.

Opublikowane

dnia

Konsole retro przeżywają prawdziwy renesans. Oprócz ich oficjalnych reedycji zaprojektowanych przez ich oficjalnych producentów, na rynek trafiają także konstrukcje zewnętrznych deweloperów. Jednym z ich jest Analogue, które tym razem zdecydowało się na przywrócenie do życia Game Boya.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

XC40 Recharge – pierwszy „elektryk” od Volvo

Pierwszy etap na drodze do całkowitej neutralności klimatycznej producenta.

Opublikowane

dnia

Elektryczne samochody znajdują się w ofercie większości popularnych marek. Do niedawna wyjątkiem wśród nich było Volvo, które dopiero dziś zaprezentowało swojego pierwszego elektrycznego crossovera XC40 Recharge. W najbliższych latach producent planuje wprowadzenie kolejnych modeli.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Made by Google 2019 – pozostałe nowości

Coś w podróż i coś dla domu.

Opublikowane

dnia

Gwiazdą konferencji były oczywiście tegoroczne flagowce, ale nie należy zapominać także o innych nowościach. Tym razem poznaliśmy leciutkiego laptopa Pixelbook Go, prawdziwie bezprzewodowe Pixel Buds i kilka urządzeń domowych z serii Nest. Poznaliśmy także datę premiery Google Stadia.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne