Połącz się z nami

Newsy

E-commerce na Akademii Allegro

Multimedialny Truck Allegro to wizytówka nowego projektu edukacyjnego, który wystartował pod nazwą Akademii. To swoiste centrum szkoleniowe „na kółkach” wraz ze specjalistami branży e-commerce ma w planach kształcić tysiące Polaków w dziedzinie sprzedaży internetowej.

Niedawno powołana do życia Akademia Allegro oprócz szkoleń terenowych, udostępnia na swojej stronie internetowej kursy e-learningowe. Te ostatnie stanowią solidny wstęp dla wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć lub poszerzyć swoją działalność w internetowym biznesie. Darmowe kształcenie on-line jest otwarte dla wszystkich. Obecnie Akademia udostępnia 7 kursów e-learningowych, które łączą się zarówno z podnoszeniem efektywności sprzedaży na {link_wew 7424}Allegro{/link_wew}, jak i z prowadzeniem własnego biznesu w branży e-commerce. Już niebawem udostępnimy naszym kursantom nowe programy, które będą uzupełniały wiedzę na temat sprzedaży w Sieci – mówi Mariusz Wesołowski, koordynator ds. Edukacji w {link_wew 7485}Allegro{/link_wew}.

Poza kształceniem w formie on-line, Akademia Allegro chce docierać do Polaków w sposób bezpośredni. W tym pomóc ma sztab wykwalifikowanych trenerów oraz mobilne centrum szkoleń, którym jest Truck Allegro wyposażony w multimedialny sprzęt niezbędny podczas wykładów i warsztatów. Kadra Akademii składa się z kilkunastu specjalistów w różnych branżach – począwszy od ekonomii, komunikacji, marketingu poprzez informatykę, grafikę i obróbkę zdjęć. Trenerzy już od kilku lat prowadzą szkolenia w poszczególnych programach, które teraz zostały połączone pod szyldem Akademii Allegro tworzącej jeden duży projekt edukacyjny dla całej Polski. W ubiegłych latach funkcjonowało bowiem kilka odrębnych akcji edukacyjnych wdrażanych już od 2002 roku.

Specjaliści od e-commerce przygotowali szkolenia m.in. w ramach Akademii Biznesu Internetowego przeznaczonej dla osób dopiero wdrażających się w mechanizmy e-biznesu, Edukacyjnych Spotkań Allegro skierowanych do działających w tej sferze przedsiębiorców czy Szkoleń Ceneo dla prowadzących własne sklepy internetowe na Ceneo.pl. Duża część warsztatów odbywa się właśnie w Trucku Allegro, gdzie jednocześnie może przebywać ponad 30 osób, którym udostępnia się własne laptopy. Obecnie Akademia Allegro szykuje się do uderzenia na miasta powiatowe województwa mazowieckiego. Dzięki temu trenerzy chcą wykazać jedną z najważniejszych zalet branży e-commerce stanowiącą, że biznes internetowy nie zna jakichkolwiek granic i stanowi doskonałą przepustkę do zrobienia kariery dla przedsiębiorców średnich i małych miast Polski. Postanowiliśmy podzielić się naszym doświadczeniem i sposobem na osiągnięcie sukcesu w sprzedaży internetowej – wyjaśnia Mariusz Wesołowski.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Allegro i OLX z zakazem sprzedaży żelów dezynfekujących i maseczek

Newsy

Amazon coraz bliżej wejścia na polski rynek

Newsy

Allegro Gadane – serwis społecznościowy dla użytkowników portalu

Newsy

Allegro zostało sprzedane

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!