Połącz się z nami

Newsy

Bogate wnętrze i dodatkowe oprogramowanie Sony VAIO NS31S dostępnego w Vobis

W ofercie Vobis pojawił się multimedialny notebook Sony VAIO NS31S w nowej, niższej cenie. To dobra propozycja dla tych, którzy chcą mieć wydajny komputer do codziennego użytku nie koniecznie związanego z pracą, a bardziej z rozrywką, w atrakcyjnej cenie i standardowych rozmiarach.

Notebook Sony VAIO NS31S to propozycja dla wszystkich, którzy potrzebują komputera do multimedialnej rozrywki. Posiada cały szereg rozwiązań, zarówno w konfiguracji podzespołów, jak i w oprogramowaniu, które znacznie ułatwiają oglądanie, tworzenie i obróbkę filmów i zdjęć, słuchanie muzyki czy nagrywanie plików multimedialnych na płyty.

Notebook Sony posiada bogate wnętrze: Dwurdzeniowy procesor Intel® CoreTM 2 Duo T6400, 4GB pamięci operacyjnej RAM, twardy dysk o pojemności 400GB i kartę graficzną ATI Mobility Radeon HD 3430. Tej konfiguracji mógłby pozazdrościć niejeden desktop.

Przy takiej konfiguracji komputer jest zdolny do obsługi najbardziej zaawansowanych aplikacji multimedialnych. Producent wyposażył urządzenie w specjalne aplikacje do intuicyjnej obsługi multimediów: VAIO Movie Story – program do edycji filmów wideo, VAIO Music Box – aplikacja, która pozwoli dobrać najodpowiedniejszą muzykę do naszego nastroju, interpretując 12 określonych dźwięków. Aplikacja VAIO Click To Disc z kolei pozwala w bardzo łatwy sposób połączyć się z dowolnym urządzeniem, na przykład aparatem czy kamerą cyfrową, aby pobrać zapisane tam zdjęcia czy pliki wideo. Funkcja VAIO Media Plus umożliwia bezprzewodowe połączenie notebooka z innymi urządzeniami multimedialnymi znajdującymi się w domu, na przykład z konsolą do gier.

Komputer dostępny jest w sieci salonów Vobis oraz na Vobis.pl w nowej cenie 2999zł.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

TEST: Streaming gier wideo

Testy

Premiera silnika graficznego Unreal Engine 5

Newsy

TEST: Sony WH-H910N

Testy

TEST: Sony A6100

Testy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!