Połącz się z nami

Publikacje

5 powodów, dla których warto kupić pakiet Office 365

Freelance programmer working from home office

Pakiet Office 365 to narzędzie, z którego korzysta coraz więcej firm. Z pewnością sprawdzi się także w Twojej. Zanim jednak zdecydujesz się zainwestować w Office 365, powinieneś najpierw poznać powody, dla których warto wybrać pakiet firmy Microsoft.

W dzisiejszym artykule 5 powodów, które powinny Cię przekonać do pakietu Office 365:

  • Dostępność i mobilność
  • Prostota i wygoda
  • Wszechstronność
  • Bezpieczeństwo
  • Oszczędność

Przeczytaj, jak Office 365 wpłynie na funkcjonowanie Twojej firmy.

Dostępność i mobilność pakietu Office 365

Pakiet Office 365 w dużym stopniu uniezależnia Cię od firmowego komputera. Nie musisz już zostawać po godzinach w pracy, aby dokończyć ważny projekt. Możesz to zrobić w domu, mając pełen dostęp do wszystkich niezbędnych danych. Dzięki Office 365 pracujesz i zarządzasz pracą z dowolnego miejsca i dowolnego urządzenia. Narzędzie firmy Microsoft daje Ci łatwy dostęp do informacji, dokumentów oraz firmowych kontaktów. To pozwala reagować na nieprzewidziane sytuacje w czasie rzeczywistym. Dzięki Office 365 Twoje biuro jest wszędzie tam, gdzie Ty.

Prostota i wygoda użytkowania pakietu Office 365

Wśród najważniejszych cech pakietu Office 365 trzeba wymienić także prostotę i wygodę użytkowania. Wszystkie narzędzia bazują na intuicji użytkownika. Pakiet nie wprowadza rewolucji, ale bazuje na doskonale znanych i sprawdzonych rozwiązaniach. Zamiast rewolucji wprowadza ewolucję, która udoskonala dobre patenty. Office 365 bazuje na wygodzie i mobilności. Doskonałym przykładem takiej ewolucji jest nowoczesna skrzynka mailowa, która pozwala na wysyłanie wiadomości do 150 MB. Wszystkie narzędzia Office 365 bazują na rozwiązaniach, które doskonale znasz z wersji desktopowej.

Na czym polega wszechstronność pakietu Office 365?

Usługi oraz aplikacje dostępne w ramach Office 365 ułatwiają pracę na wielu płaszczyznach. Dzięki wykorzystaniu Publishera będziesz mógł tworzyć grafiki i materiały promocyjne do publikacji w mediach społecznościowych. Aplikacja Bookings umożliwia łatwą kontrolę nad rezerwacjami online oraz planowaniem spotkań. Komunikator biznesowy pozwala na jednoczesną pracę całego zespołu na jednym dokumencie.

Co decyduje o bezpieczeństwie pakietu Office 365?

Nad bezpieczeństwem pakietu Office 365 czuwa cały zespół Microsoft. Dzięki temu nie musisz na bieżąco śledzić zmian, jakie zachodzą w przepisach. Obejmuje to również kwestie związane z GDPR oraz regulacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych. Istotną kwestią jest także bezpieczeństwo plików i dokumentów dzięki oprogramowaniu antymalware i modułom antyspamowym. Technologia chmury pozwala skutecznie zabezpieczyć przed utratą danych. Nawet w przypadku uszkodzenia fizycznego komputera, będziesz mógł łatwo odzyskać wszystkie pliki zapisane w chmurze.

W jaki sposób Office 365 generuje oszczędności?

Pakiet Office 365 jest licencjonowany na użytkownika, a nie na konkretne urządzenie. Co istotne zakupiona licencja pozwala na korzystanie z wszystkich funkcji pakietu na 5 urządzeniach jednocześnie. Licencję możesz dowolnie przenosić pomiędzy użytkownikami. Dzięki Office 365 zredukujesz koszty związane z utrzymaniem serwerów. Warto podkreślić, że pakiet firmy Microsoft działa nie tylko na Windowsie, ale także na Mac OS oraz Androidzie.

W celu zakupu pakietu Office 365 warto odwiedzić stronę https://www.onexstore.pl/. Znajdziesz tam duży wybór różnych konfiguracji pakietu Office 365. Dzięki temu będziesz mógł dobrać narzędzia idealnie dopasowane do potrzeb Twojej firmy.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!