Połącz się z nami

Newsy

Windows 10 Anniversary Update narobił problemów

Microsoft od kilku dni czuje się jak po premierze systemu Windows 8.

Microsoft postanowił uczcić rok istnienia swojego najnowszego systemu operacyjnego aktualizacją, która miała wprowadzić szereg poprawek i zwiększyć wydajność. Niestety nie wszystko potoczyło się zgodnie z planem i Anniversary Update zamroził kamerki internetowe milionów użytkowników.

Microsoft od kilku dni czuje się jak po premierze systemu Windows 8, który zapewnił gigantowi z Redmond największą falę krytyki w historii. Tym razem szczęśliwie dla tej firmy liczba niezadowolonych użytkowników jest znacznie mniejsza, choć zdecydowanie nie marginalna. Aktualizacja Windows 10 Anniversary Update miała wprowadzić kilka istotnych poprawek, które w rezultacie zwiększyłyby wydajność najnowszego OS-u. Tymczasem wielu użytkowników doświadcza zawieszania systemu, ukrywania partycji i kompletnej dezaktywacji niektórych kamerek internetowych, które przesyłają materiał w formacie H.264 lub MJPEG. Problem zdaje się nie dotyczyć jedynie kodeka YUY2. Jeśli zatem nie dokonaliście jeszcze aktualizacji to radzimy poczekać na łatki, nad którymi w panice pracuje obecnie Microsoft. Jeśli wierzyć zapewnieniom, powinny się one pojawić na początku przyszłego miesiąca.

Autor:

Dobry duch i woda na młyn naszej redakcji. Pilnuje terminów, buduje treści i tworzy layout magazynu. Czasami też znajduje czas na filiżankę kawy, bez której nie wyobraża sobie życia.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Microsoft prezentuje nowe urządzenia Surface

Newsy

TEST: Microsoft Surface Pro X

Testy

TEST: Microsoft Surface Pro 7

Testy

Bill Gates odchodzi z zarządu Microsoftu

Newsy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!