Połącz się z nami

Newsy

Smartfon VAIO z Windows Phone 10

VAIO Phone Biz to jeden z najlepiej prezentujących się smartfonów z Windows Phone w historii.

Firma VAIO od czasu swojego głośnego rozstania z technologicznym gigantem radzi sobie zaskakująco dobrze na rynku laptopów. Kiedy traci się jednak taki pociąg marketingowy jakim było Sony, trudno o solidną promocję i światową dystrybucję. Nie przeszkodziło to jednak VAIO w stworzeniu swojego pierwszego smartfona z systemem Windows Phone 10.

Podczas kiedy smartfony Lumia zaliczają coraz gorsze wyniki sprzedażowe, firma VAIO postanowiła wejść na rynek smartfonów z modelem Phone Biz, który otrzymał najnowszą wersję systemu operacyjnego Windows. Jeśli zaliczasz się do nielicznej grupy entuzjastów smartfonów z systemem Microsoftu, ale nigdy nie przypadła ci do gustu plastikowa obudowa Lumii, to VAIO Phone Biz stanie się dla ciebie niezwykle smacznym kąskiem. Świetnie wykonana obudowa z aluminium, ascetyczny design i przywiązanie do detali czynią z Biz jeden z najlepiej prezentujących się smartfonów z Windows Phone w historii. W środku znajdziemy procesor Snapdragon 617, wyświetlacz 5,5 cala 1080p, 3 GB RAM i aparat 13 Mpix. Niestety nie ma w tej chwili pewności czy i kiedy VAIO Phone Biz trafi do Europy. Jeśli jednak udacie się w kwietniu do Japonii to pierwszy smartfon VAIO może być wasz już za około 420 USD.

Autor:

Dobry duch i woda na młyn naszej redakcji. Pilnuje terminów, buduje treści i tworzy layout magazynu. Czasami też znajduje czas na filiżankę kawy, bez której nie wyobraża sobie życia.

Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Popularne

Wyciekła specyfikacja HTC Desire 20 Pro

Newsy

TEST: Streaming gier wideo

Gaming

Samsung prezentuje Galaxy S20 Tactical Edition

Newsy

TEST: Samsung Galaxy S20

Testy

Połącz
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!