Połącz się z nami

Newsy

Poznaliśmy pierwsze szczegóły premiery Nintendo Wii U

Opublikowane

dnia

Japońska marka Nintendo zapowiedziała na 13 września konferencję, podczas której zaprezentuje kolejną odsłonę konsoli Wii. Zgodnie z zapowiedziami producenta ma być to realna konkurencja dla popularnych urządzeń Sony i Microsoft.

Wielu graczy na całym świecie czeka z niecierpliwością na następcę popularnego Nintendo Wii. Podczas zapowiedzianej właśnie konferencji, która odbędzie się w Nowym Jorku powinniśmy dowiedzieć się kiedy konsola trafi do sprzedaży (niepotwierdzone informacje mówią o Czarnym Piątku czyli 23 listopada), jakie tytuły będą na nią dostępne oraz oczywiście ile będzie kosztować.

Zgodnie z najnowszymi informacjami, sercem Nintendo Wii U będzie trójrdzeniowy procesor PowerPC (Cache L2 o pojemności 3 MB). Urządzenie będzie dostępne w dwóch opcjach: dla deweloperów z pamięcią RAM 3 GB oraz dla graczy z 1,5 GB pamięci operacyjnej.

Układ graficzny Wii U stworzony został w oparciu o karty AMD z serii r7xx – będzie on obsługiwał cieniowanie wierzchołkowe, geometryczne i pikseli oraz wyświetlał obraz Full HD 1080p z 60 klatkami na sekundę. Wii U będzie standardowo wyposażone jedynie w pamięć flash o pojemności 8 GB z możliwością rozszerzenia za pomocą zewnętrznych kart SD.

Specjaliści od marketingu Nintendo zachwalają swój nowy produkt opisując go jak zdecydowanie wydajniejszy niż Xbox 360 czy PS3.

Kontynuuj czytanie
Kliknij, by skomentować

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Technologie

Under Armour prezentuje kolekcję ubrań dla kosmicznych turystów

Przeznaczona dla osób korzystających z usług Virgin Galactic.

Opublikowane

dnia

Pozaziemskie wyprawy wakacyjne to póki co marzenie, ale już wkrótce ma ono być bliższe realizacji. Prace nad projektami SpaceX, Blue Origin i Virgin Galactic postępują na tyle szybko, że niektórzy producenci postanowili już wejść na rynek kosmicznych gadżetów, na przykład odzieżowa marka Under Armour.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Samsung Galaxy S10 z błędem czytnika linii papilarnych

Aktualizacja eliminująca błąd jest już w przygotowaniu.

Opublikowane

dnia

Zabezpieczenia biometryczne to jedne z najbardziej niezawodnych sposobów na ograniczenie osobom trzecim dostępu do naszych urządzeń. Czasami jednak i w nich pojawiają się różne błędy obniżające skuteczność ochrony. Jeden z nich wykryto właśnie we flagowym smartfonie Galaxy S10.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Analogue prezentuje nową, kieszonkową konsolę retro Pocket

Odpalimy na niej gry z GameBoya, GBC, GBA i nie tylko.

Opublikowane

dnia

Konsole retro przeżywają prawdziwy renesans. Oprócz ich oficjalnych reedycji zaprojektowanych przez ich oficjalnych producentów, na rynek trafiają także konstrukcje zewnętrznych deweloperów. Jednym z ich jest Analogue, które tym razem zdecydowało się na przywrócenie do życia Game Boya.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

XC40 Recharge – pierwszy „elektryk” od Volvo

Pierwszy etap na drodze do całkowitej neutralności klimatycznej producenta.

Opublikowane

dnia

Elektryczne samochody znajdują się w ofercie większości popularnych marek. Do niedawna wyjątkiem wśród nich było Volvo, które dopiero dziś zaprezentowało swojego pierwszego elektrycznego crossovera XC40 Recharge. W najbliższych latach producent planuje wprowadzenie kolejnych modeli.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie

Technologie

Made by Google 2019 – pozostałe nowości

Coś w podróż i coś dla domu.

Opublikowane

dnia

Gwiazdą konferencji były oczywiście tegoroczne flagowce, ale nie należy zapominać także o innych nowościach. Tym razem poznaliśmy leciutkiego laptopa Pixelbook Go, prawdziwie bezprzewodowe Pixel Buds i kilka urządzeń domowych z serii Nest. Poznaliśmy także datę premiery Google Stadia.

(więcej…)

Kontynuuj czytanie
Reklama

Popularne